Jak na věc


herec pavel skřípal foto

Poštovní známky Guinea 2009 John F. Kennedy a Marilyn Monroe...

    Pro herce Zdeňka Žáka musela přijet v průběhu divadelního představení v Českém Krumlově sanitka. Herci se udělalo nevolno a těsně před koncem se hra musela přerušit.
    Po čtrnácti letech se rozhodl slavný hollywoodský herec a idol žen Robert Redford prodat své sídlo v americké Kalifornii. Sídlo se nachází uprostřed lesa, který poskytuje majitelům naprosté soukromí. Dům má tři ložnice, tři koupelny, bazén a také posilovnu.
    Byl usměvavý, pohledný a díky filmové sérii Rychle a zběsile ho znal celý svět. Rychlá auta miloval nejen na filmovém plátně, ale také v soukromí. A to se mu stalo osudným. Paul Walker zemřel poslední listopadový den roku 2013.
    Vyberte si nové brýle v klidu domova a za pomoci vašich nejbližších. Kromě webu a kamenných prodejen můžete vybírat i doma. OptikDoDomu dodal již více než 100 tisíc brýlí a vy nyní můžete vyhrát 1+1 dioptrické brýle v rámci jednoduché soutěže.


Poštovní známky Kanada 2013 Hudební skupiny Mi# 3002-05

    Americká televize CNN v pátek navečer uvedla, že federální agenti na jihu Floridy zatkli muže podezřelého Cesara Sayoca (56), který měl rozesílat balíčky s výbušninou opozičním politikům a kritikům Donalda Trumpa. Policie Sayoca obvinila z pěti trestných činů, hrozí mu 48 let ve vězení.
    Oscarový režisér a oblíbený herec Kevin Costner nabízí k pronájmu luxusní ranč, který se nachází v americkém Coloradu. Součástí ranče jsou tři domy, které ubytují až 34 hostů. Dále se zde nachází baseballové hřiště nebo tři vířivky.
    CZECH NEWS CENTER a.s. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
    Ve středu odpoledne zemřel herec Lubomír Kostelka, kterému selhalo srdce. Hrál v řadě oblíbených českých filmů, ale i seriálů. Jeho syn Martin v pátek oznámil, kdy a kde se bude konat pohřeb.
    Ve věku 87 let zemřel německý filmový a divadelní herec Rolf Hoppe. Diváci v Česku ho mohou znát zejména díky roli krále v pohádce Tři oříšky pro Popelku.
    Oblíbený herec Lubomír Kostelka ve středu dopoledne zemřel. Smutnou zprávu potvrdil redakci TN.cz jeho syn Martin. Herci selhalo srdce. Bylo mu 91 let.


Mázl slaví! Hvězda Ordinace se pochlubila přírůstkem do rodiny

    RSS kanály serverů CZECH NEWS CENTER a.s. lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření RSS kanálů těchto serverů je možné pouze s předchozím písemným souhlasem jejich provozovatele.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00