Jak na věc


herečka julie juriškova

Dáda se uzavřela před světem! Všichni ji opustili, nebere telefon

    Dáda Patrasová je posledních pár hodin pod velkým tlakem kvůli odpolední nehodě. Podle informací měla řídit opilá a přijít o řidičák. Dáda se pro televizi Nova k incidentu vyjádřila.
    Známá herečka a modelka Eva Longoria prodává své luxusní sídlo, které zahrnuje hlavní budovu se čtyřmi ložnicemi a čtyřmi koupelnami. Součástí pozemku je i menší vila, chata a bazén.
    Princezna se zlatou hvězdou nás navždy opustila. Herečka Marie Kyselková zemřela ve věku 83 let. V pondělí ráno ji v jejím bytě našel bezvládnou její kolega a kamarád Ivo Niederle.
    Dádu Patrasovou (62) zřejmě nečeká jen trest od policie. Podle informací televize Nova měla řídit opilá a přijít o řidičák. Teď jí navíc ještě hrozí i vyhazov z divadla, prošvihla totiž představení.
    Ve věku 75 let zemřela režisérka, herečka a producentka Penny Marshallová. Na konci 80. let pomohla prorazit Tomu Hanksovi komedií Velký, vysoce ceněné jsou i její snímky Čas probuzení a Velké vítězství.


Vyhrajte balíček pro děti od pana Křupky!

    Pokud byste chtěli mít stejnou adresu jako Veronika Žilková a Martin Stropnický, máte jedinečnou příležitost. Herečka totiž udělala definitivní tečku za bydlením v Česku a odstěhovala se za svým manželem, který je velvyslancem v Izraeli. Luxusní dům, ve kterém herečka žila, je tak k pronájmu.
    Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.
    Hvězda dětských filmů Dáda Patrasová měla nehodu a měla nadýchat 2,5 promile, což potvrdil její manžel. Když ji novináři požádali o vyjádření, byla vulgární a ujela taxíkem.
    Nový rok začal pro herečku a zpěvačku Dádu Patrasovou smutně. Poté, co na konci minulého roku bourala opilá, je nyní na všechny strasti sama. Všichni blízcí odjeli a s nikým nemluví ani telefonem.
    Ve věku 84 let zemřela známá herečka Jana Štěpánková. Hvězda populárního filmu Účastníci zájezdu podlehla těžké nemoci v úterý 18. prosince. V pátek se s ní rozloučili její blízcí.
    Oblíbená herečka Jiřina Bohdalová (87) skončila dočasně na vozíku. Zranila si totiž kotník a má nohu v ortéze. Divadlo Na Jezerce kvůli tomu muselo zrušit představení.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00