Jak na věc


herečka lorna vančurová

První vyjádření Dády po nehodě: Pila jsem včera víno, dneska nic!

    Oblíbená herečka Patricie Solaříková se předvedla ve zcela nové roli – nejen jako modelka, ale i jako návrhářka! Na kterou část navrhovaných modelů je nejvíce pyšná?
    Ve věku 84 let zemřela známá herečka Jana Štěpánková. Hvězda populárního filmu Účastníci zájezdu podlehla těžké nemoci v úterý 18. prosince. V pátek se s ní rozloučili její blízcí.
    Americká herečka a modelka Brooke Shields, která je známá především z filmu Modrá laguna, pronajímá svůj dům, který si pořídila v roce 1997. Dům má pět ložnic, pět koupelen a bazén s vodopádem.
    Dádu Patrasovou (62) zřejmě nečeká jen trest od policie. Podle informací televize Nova měla řídit opilá a přijít o řidičák. Teď jí navíc ještě hrozí i vyhazov z divadla, prošvihla totiž představení.
    Sny a tužby jednoho lidského života ve víru vzpomínek a rolí během kariéry u filmu. Japonský film od mistra světové animace Satošiho Kona (2001) (V japonském znění s titulky)


Anna Kadeřávková má spoustu omezení. Jak nemoc ovlivňuje natáčení a její denní režim?

    Dřívější dětská hvězda Amanda Bynes se objevila v magazínu Paper a vypadá skvěle! Herečka, která se v minulé dekádě pravidelně objevovala v teenagerských komediích, propadla drogám. V žádném filmu se neobjevila již osm let. Nyní tvrdí, že je už čtyři roky čistá a chce se vrátit před kamery.
    Nový rok začal pro herečku a zpěvačku Dádu Patrasovou smutně. Poté, co na konci minulého roku bourala opilá, je nyní na všechny strasti sama. Všichni blízcí odjeli a s nikým nemluví ani telefonem.
    Téma převleků, kontextů a obecně rámování tak zásadně prostupuje celým filmem. Samotné osudové setkání Chiyoko a tajemného muže je tak zásadní především proto, že ona sama mu tuto důležitost propůjčuje.
    Věrka Marečková ze seriálu Ulice měla být úplně jiná. Přesně taková jako její představitelka. Nakonec ale došlo ke změně. Proč? To a mnohem více prozradila Milena Steinmasslová v rozhovoru!
    Patříte mezi ty, které trápí bolesti zad způsobené prosezenými hodinami za pracovním stolem? Řešení je snadné, pořiďte si správnou židli, která Vás bolestí zad zbaví.
    Pohledná Šárka, která pracuje v Ulici jako servírka, to nebude mít v nových dílech vůbec jednoduché. Bude čelit bossingu, a dokonce sexuálnímu obtěžování... Jak se s tím popere?


Krásná a akční žena sršící optimismem: Seznamte se s Davidovou matkou!

    Po skoro dvouleté pauze se do seriálu Ulice vrací Rozina Maléřová alias Anna Kadeřávková, která se v natáčecí pauze rozhodně nenudila. V čem jí nemoc omezuje? Nejen o tom se herečka rozpovídala v rozhovoru.
    Režisér Satoši Kon byl vlivným filmařem, jehož předčasný odchod v roce 2010 zarmoutil celou řadu anime fanoušků a fanynek. „Nejde o to, že anime bez Satošiho Kona už nikdy nebude stejné. Teď je spíš pravděpodobné, že už bude vždycky stejné,“ vyjádřil se například krátce po jeho úmrtí jeden twitterový vzkaz.
    Hvězda dětských filmů Dáda Patrasová měla nehodu a měla nadýchat 2,5 promile, což potvrdil její manžel. Když ji novináři požádali o vyjádření, byla vulgární a ujela taxíkem.
    Ve věku 75 let zemřela režisérka, herečka a producentka Penny Marshallová. Na konci 80. let pomohla prorazit Tomu Hanksovi komedií Velký, vysoce ceněné jsou i její snímky Čas probuzení a Velké vítězství.
    Ája Holoubková nepatří v seriálu Ulice zrovna k oblíbeným postávám. V nové sozóně však ještě přitvrdí. Co se bude dít? Její představitelka Barbora Mudrová promluvila.


Patricie Solaříková jako modelka a návrhářka: Hvězdě Ulice to v nové roli moc slušelo! VIDEO

    Chiyoko Fujiwara je stárnoucí filmová hvězda, kterou navštíví dvoučlenný štáb, jenž chce o jejím životě natočit dokument. Umělkyně jim vypráví svůj příběh, ve kterém dominuje především jedna linka – pátrání po muži, se kterým se setkala jen jednou a na nějž nemůže zapomenout. Krátce po fatálním setkání nalezne Chiyoko tajemný klíč a rozhodne se, že jej musí mladíkovi vrátit. Právě touha nalézt tajemného muže ji žene celá léta vpřed.
    Markéta Stehlíková, která v seriálu Ulice ztvárňuje Karlu Taubrovou, promluvila o svém nejsilnějším zážitku z natáčení, při kterém byla poměrně nervózní. Napadlo by vás, že zrovna s touto scénou bude mít problém?
    Známá herečka a modelka Eva Longoria prodává své luxusní sídlo, které zahrnuje hlavní budovu se čtyřmi ložnicemi a čtyřmi koupelnami. Součástí pozemku je i menší vila, chata a bazén.


Tomu se říká pracovní vytížení... Linda Rybová prozradila, co všechno zvládá. VIDEO

    Anime film Herečka tisíciletí je poctou japonské kinematografii a lze zde nalézt celou řadu odkazů na klasické tituly. Režisér Satoši Kon, který zemřel předčasně ve věku šestačtyřiceti let, ve snímku pracuje s řadou svých oblíbených motivů – pamětí a rozvzpomínáním se, mechanismy slávy či s prolínáním několika časových rovin. Právě prolínání představuje ve snímku výrazný formální postup. Například dokumentaristický štáb, který o hrdince natáčí, je „obzasazen“ do několika hereččiných vzpomínek, v nichž filmaři působí buď jako němí svědci, anebo na sebe přebírají role osob, s nimiž se Chiyoko setkala.
    Jitka Smutná se již brzy objeví v seriálu Ulice, kde si zahraje sestru Vlastimila Peška. Napadlo by vás ale, co má herečka ve skutečnosti společného s jeho představitelem, Rudolfem Hrušínským?
    Oblíbená herečka Jiřina Bohdalová (87) skončila dočasně na vozíku. Zranila si totiž kotník a má nohu v ortéze. Divadlo Na Jezerce kvůli tomu muselo zrušit představení.
    Dáda Patrasová je posledních pár hodin pod velkým tlakem kvůli odpolední nehodě. Podle informací měla řídit opilá a přijít o řidičák. Dáda se pro televizi Nova k incidentu vyjádřila.
    Sladit domácí život a práci může být občas obtížné. Své o tom ví i nově příchozí hvězda seriálu Ulice Linda Rybová a její partner David Prachař. Jak to zvládají?

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00