Jak na věc


herečka eva čížková

Dáda se uzavřela před světem! Všichni ji opustili, nebere telefon

    Hvězda dětských filmů Dáda Patrasová měla nehodu a měla nadýchat 2,5 promile, což potvrdil její manžel. Když ji novináři požádali o vyjádření, byla vulgární a ujela taxíkem.
    Americká herečka a modelka Brooke Shields, která je známá především z filmu Modrá laguna, pronajímá svůj dům, který si pořídila v roce 1997. Dům má pět ložnic, pět koupelen a bazén s vodopádem.
    Ve věku 75 let zemřela režisérka, herečka a producentka Penny Marshallová. Na konci 80. let pomohla prorazit Tomu Hanksovi komedií Velký, vysoce ceněné jsou i její snímky Čas probuzení a Velké vítězství.
    Známá herečka a modelka Eva Longoria prodává své luxusní sídlo, které zahrnuje hlavní budovu se čtyřmi ložnicemi a čtyřmi koupelnami. Součástí pozemku je i menší vila, chata a bazén.
    Dřívější dětská hvězda Amanda Bynes se objevila v magazínu Paper a vypadá skvěle! Herečka, která se v minulé dekádě pravidelně objevovala v teenagerských komediích, propadla drogám. V žádném filmu se neobjevila již osm let. Nyní tvrdí, že je už čtyři roky čistá a chce se vrátit před kamery.


Dáda má kvůli nehodě průšvih v divadle! Čekal na ni plný sál

    Ve věku 84 let zemřela známá herečka Jana Štěpánková. Hvězda populárního filmu Účastníci zájezdu podlehla těžké nemoci v úterý 18. prosince. V pátek se s ní rozloučili její blízcí.
    Dádu Patrasovou (62) zřejmě nečeká jen trest od policie. Podle informací televize Nova měla řídit opilá a přijít o řidičák. Teď jí navíc ještě hrozí i vyhazov z divadla, prošvihla totiž představení.
    Patříte mezi ty, které trápí bolesti zad způsobené prosezenými hodinami za pracovním stolem? Řešení je snadné, pořiďte si správnou židli, která Vás bolestí zad zbaví.
    Oblíbená herečka Jiřina Bohdalová (87) skončila dočasně na vozíku. Zranila si totiž kotník a má nohu v ortéze. Divadlo Na Jezerce kvůli tomu muselo zrušit představení.
    Dáda Patrasová je posledních pár hodin pod velkým tlakem kvůli odpolední nehodě. Podle informací měla řídit opilá a přijít o řidičák. Dáda se pro televizi Nova k incidentu vyjádřila.
    Nový rok začal pro herečku a zpěvačku Dádu Patrasovou smutně. Poté, co na konci minulého roku bourala opilá, je nyní na všechny strasti sama. Všichni blízcí odjeli a s nikým nemluví ani telefonem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00