Jak na věc


herci seriálu ordinace v růžové zahradě 2018

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

    Osm let žije hvězda akčních filmů Jason Statham (51) s o dvacet let mladší modelkou Rosie Huntington-Whiteley. Dokonce spolu mají jedenapůlročního synka. Přesto nejsou svoji. Zatím.
    Oscarový režisér a oblíbený herec Kevin Costner nabízí k pronájmu luxusní ranč, který se nachází v americkém Coloradu. Součástí ranče jsou tři domy, které ubytují až 34 hostů. Dále se zde nachází baseballové hřiště nebo tři vířivky.
    Poslední díl pořadu Život ve hvězdách přinesl příběh zpěváka Václava Neckáře. Ženy ho měly rády a on měl rád je. Jeho životní láskou se ale stala Jaroslava, s níž se i oženil. Prozradil také, jak bojuje s následky mrtvice.
    Rodina se jen těžko vyrovnává s nečekaným úmrtím mladého herce Aleše Kubáta, který nečekaně zemřel ve středu 26. prosince ve věku pouhých 30 let. Mladému herci ten den diagnostikoval rakovinu. Jak vypadal jeho poslední den, teď prozradila Kubátova sestra Kateřina.
    Rodina a přátelé se na Silvestra rozloučili s hercem a moderátorem Alešem Kubátem. Mladý herec nečekaně podlehl zákeřné rakovině, svůj boj prohrál v pouhých 30 letech.


Sbohem, bráško! Zdrcená rodina se loučila s hercem z Ordinace

    Pozorní diváci si jistě v úterním premiérovém díle Ordinace v růžové zahradě 2 všimli, že v roli Toníka Suchého se objevil jiný herec, než na jakého byli doposud zvyklí. Kam se původní Toník poděl?
    Pro herce Zdeňka Žáka musela přijet v průběhu divadelního představení v Českém Krumlově sanitka. Herci se udělalo nevolno a těsně před koncem se hra musela přerušit.
    Ostrov Nantucket v americkém státu Massachusetts zažil v pondělí manévry, jaké tu už dlouho nepamatují. Přiletěl sem totiž hollywoodský herec Kevin Spacey, aby se před místním soudem zpovídal z údajného sexuálního obtěžování mladíka v baru v roce 2016.
    O vánočních svátcích nečekaně zemřel mladý herec a zpěvák Aleš Kubát (†30). Herec přitom plánoval nové divadelní hry, a také chtěl vydat svou druhou desku. Připravoval i vlastní projekt pro děti z dětských domovů.
    Po vážné nemoci zemřel na druhý svátek vánoční herec, zpěvák a moderátor Aleš Kubát (†30). Známý byl například ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, veřejnost ho ale znala i z Národního divadla v Brně nebo z Divadla Na Rejdišti.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00