Jak na věc


heliové bombičky

CENA balení s 50 ks BALÓNKŮ JE 1 500 Kč

    Máme vlastní bomby. Za přípravu nic neúčtujeme. Cena je 20,-Kč včetně balonku. Balonky nafukujeme až na místě, takže Vaší plavbu jistě přežijí. Vcházíte na ozdobenou loď. A jste spokojeni.
    Heliové balonky nejsou totiž jen tak.. První fáze je najít ve svém okolí někoho, kdo balonky nafoukne. V obchodních centech se cena za nafouknut balonku pohybuje až na 40,-Kč za balonek. 
    Tuto originální sadu hélia a balónků vám nabízíme ve dvou velikostech a to sadu pro 30 ks balónků a sadu pro 50 ks balónků. Jedná se o jednorázové balení, které pro vyčerpání jednoduše vyhodíte nebo odvezete do sběrného kontejneru. Sada je naprosto snadná k použití, zdravotně nezávadná a bezpečná. Pokud láhev s heliem nevyčerpáte, lze uzavřít a použít opět na příští akci. Láhev však není znovu plnitelná.
    Nabízíme k pronájmu nejen skákací hrady Ostrava, ale také celou řadu vybavení pro vaši nezapomenutelnou party nebo oslavu, jako jsou výrobníky na cukrovou vatu, popcorn, hotdogy, výčepy na pivo, bublinovač a mnoho dalšího.


Heliové balonky na párty na lodi v Praze

    Létající balónky naplněné héliem jsou nejen skvělou dekorací pro party, oslavu, show, svatbu, dětský den, ale také zábavnou atrakcí pro děti. Nabízíme Vám ORIGINÁLNÍ SADU obsahující láhev s héliem, balónky a provázky na balónky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00