Jak na věc


helena vondrackova majetek

Přihlásit se k odběru novinek

    Helena Vondráčková na česko-slovenském turné s názvem Helena DNES! Po velkých halách, hradech a zámcích v Česku i na Slovensku fanoušky čeká poslední série koncertů tour 2018, která vyvrcholí 14. prosince v pražské Lucerně."Na koncerty se velmi těším a pečlivě připravuji. A mám radost, že na nich budu mít možnost zazpívat vedle osvědčených hitů i spoustu novinek z poslední doby, které aktuálně vyšly v kompilaci Helena DNES. Právě jejím názvem jsem se nechala inspirovat pro mé letošní turné," řekla Helena Vondráčková. Na koncertech zpěvačku doprovodí její kapela Charlie Band. Helena Vondráčková bude  nejen zpívat, ale také hrát na bicí či stepovat. Na jevišti se spolu s ní objeví i host, muzikálový zpěvák Marian Vojtko nebo mistr světa ve stepu Tomáš Slavíček se svou Tap Academy Prague. Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžetezakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!Další info: sleva "10% ZTP/P, DOPROVOD" pro držitele
    Po potvrzení formuláře Vám zašleme aktivační odkaz na Vaši e-mailovou adresu. Po kliknutí na tento aktivační odkaz bude Váš účet aktivovaný.
    Toto jsou internetové stránky společnosti IRSnet CZ s.r.o., IČO: 26732122, se sídlem Politických vězňů 934/15, Nové Město, 110 00 Praha 1, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 90221. Společnost IRSnet CZ s.r.o. je členem koncernu AGROFERT.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00