Jak na věc


healthpark opava

CENÍK DOBÍJECÍCH KARET V HEALTH PARKU OPAVA

    Díky finanční podpoře firmy Schöck-Wittek s.r.o. se Health Park rozjíždí na plné obrátky a nabízí svým klientům špičkové služby v oblasti fitness a relaxace. Garantem projektu je MUDr. Oleg Zhur – opavská kapacita v oboru chiropraxe a fitness, mistr světa v kulturistice a reprezentační trenér. Marketingovým a sportovním konzultantem jak při realizaci záměru, tak i současného provozu je opavský rodák David Huf, mistr světa v aerobiku.
    HEALTH PARK Opava je špičkové wellness centrum, které nabízí širokou paletu aktivit a služeb pro váš volný čas. Naším cílem je poskytnout Vám příjemné místo pro znovuobnovení tělesné i duševní pohody, místo kde si můžete aktivně zasportovat, příjemně relaxovat a odpočinout si. Provozovatelem Health Parku je firma Schöck-Wittek s.r.o., která se zabývá obchodní činností ve stavebnictví.


HEALTH PARKWELLNESS CENTRUM OPAVA

    Budova HEALTH PARKU totiž nebyla v posledních letech užívána. Po úpadku předchozího majitele, firmy Tisk slezská grafia, a po následném ukončení výroby v r.2005 nebylo jasné jak s objektem takového rozsahu naložit.Ing. Marcel Wittek, jednatel firmy Schöck-Wittek, se rozhodl k odvážnému řešení. Objekt nabízený v dražbě koupil a začal s rekonstrukcí. Nejprve došlo k přestavbě bývalé administrativní části na kancelářské prostory a počátkem roku 2009 počala rekonstrukce bývalé provozní části. Po složitých anabázích s vypětím veškerých sil, jak už to u rekonstrukcí bývá, se podařilo pro Vás vytvořit moderní interiér a příjemné prostředí k trávení volných chvil. Zároveň se podařilo vytvořit 8 nových pracovních míst, což je další dimenzí tohoto záměru. Autorkou projektu je Ing. Arch. Jitka Štenclová a realizaci prováděla firma Grigar s.r.o. Průběh rekonstrukce, ale i historické záběry jsou shrnuty v galerii.
    V prostorách SPA je k dispozici osvětlený bazén rozměru 6,5x3,5m, hluboký 1,3m s teplotou vody 29°C. Je určen k relaxaci, některým druhům rehabilitace a uvolnění. Zde se využívají příznivé účinky vody, jednak tepelné, jednak mechanické, dané hydrostatickým tlakem, odporem vody a nadlehčováním těla. Bazén je přístupný po celý čas provozní doby SPA.
    Pro pravidelnou tělesnou péči Vám ve SPA zóně nabízíme bazén, whirlpool, finskou a aroma saunu, solnou a aroma páru, kneipovu lázeň, relaxační zónu, široké spektrum masáží i kosmetické služby.
    Můžete platit jak prostřednictvím platebního terminálu, tak i formou stravenek Sodexo, Edenred či multisport kartou:: : Multisport:Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


CENÍK JEDNOTLIVÝCH VSTUPŮ V HEALTH PARKU OPAVA

    HEALTH PARK wellness centrum Opava bylo otevřeno 24.4.2010 a uvedeno do zkušebním provozu. Slavnostního zahájení wellness centra, které moderoval David Huf, se zúčastnily tři stovky hostů včetně zahraničních, kteří měli možnost seznámit se s možnostmi provozu i se samotnými prostory objektu.
    Whirlpool – neboli hydromasážní vany jsou relaxační zařízení pracující na principu hydroterapie a kombinují podvodní vzduchovou masáž s masáží vodním proudem. Hydroterapie kromě toho, že uvolňuje svalový tonus, také vylaďuje metabolismus, odstraňuje napětí a stres a zvyšuje celkovou imunitu organismu. Prokázán je rovněž její pozitivní vliv na snižování tělesné hmotnosti, formování postavy a odstraňování celulitidy. Vyrovnává krevní tlak, zvyšuje prokrvení tkáně a způsobuje její celkové ozdravení, posiluje krevní oběh a kardiovaskulární systém a zamezuje vzniku civilizačních chorob. Prospívá pohybovému aparátu, posiluje a zpevňuje svaly, úpony šlach a klouby.


* Počet kreditů za jednotlivé služby pro rodinnou a přenosnou kartu

     V nové funkční zóně najdete TRX systém, GUN-eX, Bosu, Lodní lana, boxovací pytel, pneumatiku, core bagy či Kettlebelly. Funkční trénink je jednou z nejoblíbenějších forem skupinového cvičení. Jedná se o cvičení, které do činnosti zahrnuje maximální množství svalových skupin, a to tak, aby byly co nejvíce napodobeny běžné aktivity lidského těla. Základem efektivního tréninku je cvičení s nářadím jako je závěsný systém TRX, kettlebelly, balanční podložka Bosu nebo medicinbaly. Funkční trénink je zábava, je maximálně efektivní a přináší velmi atraktivní výsledky za velmi krátkou dobu. Core Bagy a powerbagy zlepší sílu a výbušnost. Silové expandery umožňují trénink rychlosti a dynamiky.Rozvh hodin ve funkční zóně nalezente

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00