Jak na věc


havlát

Havlátovi 55 stehů nestačilo. Už je zase na marodce!

    Kariéra Martina Havláta je definitivně u konce. Hokejista, který odehrál 790 zápasů v zámořské NHL, se rozloučil po boku svých kamarádů a největších hvězd nejen českého hokeje. Nechyběli ani Jaromír Jágr či dokonce fotbalový gólman Petr Čech.
    Martin Havlát v hokejovém San José skončil. Generální manažer klubu Doug Wilson sdělil, že klub už českým útočníkem nepočítá, i když má platnou smlouvu. A tak ho vyplatí.
    V roce 2009 randil Jiří Havlát s divadelní a televizní herečkou Veronikou Novou. Veronika Nová se ukázala například v roli Sylvy Petrové v seriálu Ordinace v růžové zahradě.
    Hokejisté Floridy otevřeli svůj tréninkový kemp před nadcházející sezónou zámořské NHL. Do něj byl pozván i český útočník Martin Havlát a hned od úvodu začal na ledě předvádět své umění. Spolu s Jaromírem Jágrem předvedli akci, kterou by určitě rádi často opakovali i v soutěžních zápasech.
    Dlouhých čtrnáct dní uteklo od chvíle, kdy se v nejslavnější hokejové lize otevřel trh s volnými hráči. A řada z nich stále neví, zda 8. října vůbec obleče zámořský dres.


Noc za miliony! Hemský získal práci v Dallasu, Jágr dalšího českého parťáka

    Hokejový útočník Martin Havlát z New Jersey je v krátké době znovu na marodce, ale jeho absence by měla být opět jen na pár dnů. Po nedávném krvavém zranění v obličeji, které muselo spravit 55 stehů, má další problémy.
    Překvapivá zpráva přišla ze zámořské NHL! Hokejista Martin Havlát vydržel v St. Louis jen týden, z osobních důvodů požádal vedení klubu o předčasné rozvázání smlouvy. Čtyřiatřicetiletý útočník tak stihl v dresu Blues odehrát pouze dva zápasy.
    Dalo se to čekat, ale nahlas to vyslovil až nyní. Hokejista Martin Havlát definitivně ukončil kariéru. Důvodem jsou podle jeho slov dlouhodobá zranění.
    Skvělá zpráva pro český hokej! Útočník Martin Havlát se po nevydařeném angažmá v New Jersey upsal aktuálně třetímu týmu NHL St. Louis. Havláta si vyhlédl hlavní trenér Doug Armstrong, který mu dal přednost před Daniusem Zubrusem.
    Návrat do české extraligy se odkládá. Hokejistovi Martinu Havlátovi totiž svitla naděje, že bude dál působit v NHL. Zkušeného útočníka čeká boj o angažmá v týmu St. Louis Blues, kam byl pozván na zkoušku.
    se sídlem v Křižanově spolupracuje s firmami v zahraničí a je velmi konkurenceschopná v prodeji krmných surovin. Poskytujeme zemědělcům následující služby:


Zlatý padák pro Havláta! Tady máš 100 milionů, už tě nechceme

    V hokejové NHL se v noci na středu ve velkém rozjely přestupy hráčů. Hned tři Češi mají novou práci a další tři jistotu nových kontraktů. Jaromír Jágr si v New Jersey zahraje s Martinem Havlátem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00