Jak na věc


hala rondo brno

Právě jsme spustili nový web kohal.cz

    Chcete postavit novou sportovní halu nebo zastřešit současná sportoviště a teď vás zajímá, jak velká investice to bude? Vyplňte zcela nezávazný poptávkový formulář a my se vám ozveme s konkrétní nabídkou realizace včetně cenového odhadu.
    Textilní (plachtová) montovaná hala má konstrukčně vyvinutý systém z příhradových nebo bez příhradových sloupů a vazníků. Konstrukce textilní (plachtové) montované haly je navržena z plnostěnných či jeklových ocelových profilů, které mají svůj důraz z hlediska pevnosti. Konstrukce této montované haly má výhodu své ceny a rychlosti výstavby.
    Tyto montované haly mají moderní technologii ve vypínání textilního opláštění a tím dosahují dlouhé životnosti. Systém těchto montovaných hal je tak vyspělý, že se budují i v náročných sněhových oblastech. Dále lze kombinovat textilní opláštění s trapézovým plechem. Je možná alternativa boky trapézový plech a střecha textilní opláštění. Montované haly navrhujeme v různém barevném provedení RAL. Speciálně vyvinuté opláštění je vysoce z kvalitního vlákna oboustranně lakovaného proti UV záření. Opláštění těchto montovaných hal dodáváme ve standartu v rozmezí 650 a 1050 g/m2 s pevností 3,0 a 4,2/50 mm.


Montované haly, výroba montovaných hal

    Velikost a parametry sportovní haly a zastřešení sportovišť záleží jen a pouze na vás a vašich potřebách. Jsme schopni vyrobit a postavit pro vás haly libovolné velikosti a v případě jakýchkoliv zvláštních požadavků pro vás máme připravenu řadu doplňků a rozšíření.
    Světová třída mezi dodavateli staveb je plechová hala typu P. Ocelová těžká nebo leká konstrukce jo tvořena příhradová, bez příhradová neboli kombinace plnostěnné sloupy a příhradové vazníky.
    Svůj důraz a smysl má i tato konstrukce typu U montované haly. Byl kladen důraz na vzhled a specifikaci využitelnosti. Hala má obloukovou střechu s rovnými boky.
    Kotevní systém konstrukce této montované haly lze umístit na asfalt, betonové desky, silniční panely, obvodové zdivo a betonové patky. Způsob instalace montované haly je pak určen konkrétním typem povrchu. Kotvení je navrženo podle druhu montované haly a dle spodní stavby v daném místě. Je navrhována podle statické a geologické zprávy. Pokud si nevíte rady se spodní stavbou, rádi Vám pomůžeme, navrhneme, zaměříme a zhodnotíme stávající podklad montované haly.


Montované haly a jejich opláštění

    Ocelová konstrukce haly může být v závislosti na charakteru ocelové haly opatřena povrchovými úpravami dle požadavku zákazníka, např. standardním nátěrem, zinkováním nebo speciálními protipožárními nástřiky. Výhodou je také obrovská variabilita opláštění ocelové konstrukce z těch nejlepších systémů.Ocelové haly jsou navrhovány od šíře 5m do 100m (ekonomicky optimální bez středových podpor od 10m do 40m), délka není omezena. Tvarově mohou být haly řešeny se sedlovou nebo pultovou střechou s bočními stěnami. Lze vytvářet vícelodní objekty.Konstrukce je kotvena přes základové patky na betonovou základovou konstrukci.Ocelové haly mohou být vybaveny ventilací, klimatizací, vytápěním, osvětlením, různými vratovými a dveřními systémy a dalším vybavením dle požadavku zákazníka.
    Pokud dáváte přednost textilnímu opláštění, nabízíme vám možnost sportovních hal a zastřešení, které mají pevnou konstrukci z příhradových rámů potaženou vysoce odolnou textilií.
    Hledáte co nejlepší a zároveň cenově nejvýhodnější zastřešení vašeho sportoviště? Nebo se chystáte postavit sportoviště nové v podobě sportovní haly? Montované sportovní haly jsou kvalitním a zároveň cenově dostupným řešením. Bonusem pro vás jsou nižší provozní náklady v porovnání s konkurenčními řešeními, takže ušetříte nejenom při stavbě haly, ale i při samotném provozu.


Sportovní haly a zastřešení sportovišť na míru

    Plechovou halu lze dodat a namontovat do jakékoli sněhové a větrové oblasti. Tento typ montované haly je navržen tak, aby odolával sněhové a větrové oblasti. Ve standartu dodáváme ocelovou konstrukci této montované haly v syntetické základní a vrchní barvě RAL 7012. Je možné dodat i jiný odstín RAL. Tato montovaná hala je navrhována od 8 m až do 20 m šířky dle sněhové oblasti. Nejčastější využití této montované haly: skladová hala, výrobní hala, seník a zastřešení hal.
    Důmyslně řešena konstrukce, která je svojí moderností a úsporou místa v hale dá každému zákazníkovy ten potřebný smysl. Konstrukce vyrobená s ocelových zinkovaných tenkostěnných profilů.
    Provozovatelé i samotní sportovci si naše sportovní haly a zastřešení chválí, protože mohou provozovat svůj sport po celý rok bez ohledu na venkovní teplotu a počasí. Jejich sportoviště je vždy připraveno a k dispozici. Sportovní montované haly versus přetlakové / nafukovací haly.
    Konstrukční systém ocelové haly sestává z ocelové nosné konstrukce opláštěné zatepleným či nezatepleným ocelovým opláštěním mnoha typů. Stavby jsou vysoce univerzální, odolné a estetické. Typickým využitím jsou výrobní a skladovací objekty.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00