Jak na věc


gynekologicka ordinace

Nabízíme Vám kompletní péči o ženu

    G-sůl, gynekologická sůl je originální přípravek pro intimní zdraví ženy. Gynekologická sůl poskytuje jemnou a přitom účinnou péči při gynekologických obtížích. Doporučuje se při kvasinkových, bakteriálních a plísňových infekcích, po porodu, po gynekologických zákrocích a operacích i pro řešení hemoroidů. Gynekologická sůl působí na přírodních principech, neobsahuje žádné synteticky vyvinuté látky s vedlejšími účinky. Mohou ji bez obav používat těhotné, maminky po porodu nebo ženy po gynekologické operaci. V těhotenství doporučujeme poradit se s lékařem o vhodném způsobu použití gynekologické soli.
    V našem centru poskytujeme komplexní péči pomocí všech nejnovějších poznatků v tomto oboru. Našim cílem je dát Vám co nejvíce informací a zajistit tak nejlepší péči o Vaše těhotenství a vývoj plodu.
    Nabízíme nadstandardní služby v oblasti gynekologie a porodnictví v té nejvyšší možné kvalitě. Pod vedením zkušeného lékaře MUDr. Viléma Wintera se řadíme mezi prvotřídní gynekologicko-porodnickou ordinaci v centru Prahy.
    Našim klientkám nabízíme možnost zakoupení klientské karty, díky které máte možnost využívat nadstandardní služby. Standardní péči zajišťujeme v rámci zdravotního pojištění.
     Veškeré potřebné laboratorní odběry jsou prováděny v rámci ordinace, bez nutnosti zvláštního objednání a docházení na vzdálená pracoviště. V případě akutních obtíží, které vyžadují hospitalizaci nebo superkonsiliárních vyšetření, spolupracuje společnost GynCare s předními klinickými pracovišti v Praze.


Navíc je koupel příjemným aromaterapeutickým zážitkem.

    Gynekologická ordinace v Praze GynCare poskytuje zdravotní péči v rámci oboru gynekologie a porodnictví  klientům Všeobecné zdravotní pojišťovny, Vojenské zdravotní pojišťovny, Zdravotní pojišťovny Škoda, Oborové zdravotní pojišťovny, Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra, České průmyslové zdravotní pojišťovny a Revírní bratrské zdravotní pojišťovny, navštívit nás mohou i osoby bez zdravotního pojištění. V tom případě se cena za ošetření účtuje s souladu s ceníkem.
    Rádi bychom Vás informovali o nové alternativě antikoncepce, která je na českém trhu dostupná od ledna 2014 a je vhodné i pro ženy, které ještě nerodily.
     Ochrana je možná více způsoby, nejčastěji formou tablet užívaných 1x denně nebo ve formě náplastí, eventuálně zaváděných kroužků. Velmi oblíbená je i varianta ochrany pomocí nitroděložních tělísek. Ta v naší ambulanci lékaři běžně aplikují, volit je možno mezi nehormonálními tělísky Multiload Cu či Gynefix, hormonální nabízíme Mirenu. Všechny typy jsou funkční po dobu 5 let, zavedení i odstranění je prováděno ambulantně.
    V případě zvýšeného rizika některého z nejčastějších genetických onemocnění, nabízíme ženám i možnost provedení neinvazivního testování. Tento typ vyšetření je založen na analýze genetického vybavení plodu a jeho provedení spočívá v běžném odběru krve matky.


Gynekologická ordinace v Praze GynCare – nabízíme více

    Ambulance lékařské genetiky poskytuje genetické poradenství u rodin a jednotlivců s výskytem potencionálně dědičného onemocnění. Genetická konzultace je také součástí diagnostiky možných příčin poruch plodnosti.
    Ženy ve věkové kategorii 45 let a výše jsou pak pravidelně odesílány na mamografické RTG vyšetření do akreditovaných pracovišť (např. Brest Unit Prague) která se zabývají nejen diagnostikou ale i léčbou, pokud je to třeba.
    Významným rozšířením ordinační doby vznikl prostor pro přijímání nových pacientek, které ocení přístupnost ordinace v centru města i kvalitní péči a zkušenosti MUDr. Viléma Wintera.


Gynekologická koupelová sůl s unikátním přírodním složením

    Preventivní gynekologická prohlídka nespočívá pouze v klasické kontrole, kolposkopickém vyšetření a transvaginálním sonografickém vyšetření, ale je rozšířena o celou řadu doplňujících testů jako je mikrobiologická  kultivace jejímž závěrem je v případě pozitivního nálezu i stanovení citlivosti na konkrétní lék a tudíž od počátku záruka úspěšné léčby, kromě standardního odběru vzorku na cytologii nabízíme možnost tzv. LBC testu (Liquid based cytologie) metodou ThinPrep Pap Test. Tento typ vyšetření zaručuje výrazně vyšší spolehlivost a je proto doporučován ženám  u kterých již v minulosti byly diagnostikovány změny na děložním čípku. Vyšetření je možno rozšířit o test na pozitivitu vysoce rizikových typů  virů  HPV (humánní papilomavirus),  eventuálně o odběr vzorku tkáně z děložního čípku – tzv. biopsie. Jedná se o minimální zákrok  u kterého není potřebné lokální znecitlivění, výsledky vyšetření dostává lékař do dvou týdnů.
    Komplexní gynekologická péče ambulantního typu, antikoncepční poradenství, komplexní preventivní program v gynekologické praxi, sledování průběhu těhotenství s přesahem do vysoce odborné prenatální péče.
     Soukromá gynekologická ordinace poskytuje komplexní gynekologická vyšetření, zahrnující preventivní gynekologické prohlídky, zabývá se léčbou  gynekologických obtíží jako jsou záněty, výtoky, bolesti v podbřišku nejrůznějšího původu, problémy spojenými s nálezy vaječníkových cyst, endometriózy či děložních myomů. antikoncepčním poradenstvím, péčí o těhotné ženy a nabízí i drobnou gynekologickou operativu.


Kvasinkové infekce, záněty, výtoky, problémy po operaci či po porodu?

     Důraz klademe na kvalitu poskytované péče, veškeré odborné úkony jsou poskytovány vysoce kvalifikovanými lékaři, a to jak po stránce odborné – s využitím moderního přístrojového vybavení, samozřejmostí je ultrazvuková diagnostika (Sonoace X8) s možností 3D projekce,  které se neustále obměňuje v rámci nových medicínských poznatků,   tak po stránce organizační – naším cílem je nabídnout vysoce kvalifikovanou péči v příjemném prostředí a bez zbytečného čekání.
    Tyto zmíněné úkony nám umožňuje intenzivní spolupráce s Bioptickou laboratoří v Plzni, držitelkou celé řady certifikátů a akreditací. Komplexnost péče doplňuje rovněž široká paleta krevních testů.
     Gynekologická ordinace GynCare nabízí antikoncepční poradnu s lékařem proberete veškeré otázky týkající se možností ochrany před neplánovaným početím. Lékař vyslechne vaše požadavky a posoudí, zda je možno antikoncepci nasadit a doporučí vhodný typ. Vlastnímu nasazení předchází vyšetření jaterních testů, v případě, že máte varixy (křečové žíly) nebo jakékoliv poruchy krevní srážlivosti bude požadovat vyjádření specialisty – hematologa nebo internisty, případně flebologa.
    Vynikající pomocník v boji s infekcemi a záněty, pomáhá s vaginální mykózou a bakteriální vaginózou. Ulevuje otokům a bolestem hráze po porodu, hojí poporodní hemeroidy.


Gynekologická sůl - sůl pro ženy

    Prevenci doplňuje rovněž vyšetření prsů –  na sonografické vyšetření jsou odesílány ženy všech věkových kategorií pokud se v rodině již jakékoliv onemocnění prsů vyskytlo, dále pacientky s obtížemi (bolestivost, nahmatání blíže neurčeného útvaru při samo-vyšetření apod.).

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00