Jak na věc


grafické řešení lineární rovnice slovní úloha

GRAFIKA TISKOVIN / TVORBA LOGA, GRAFIKA FIREMNÍCH, REKLAMNÍCH TISKOVIN A VENKOVNÍ REKLAMY

    Ilustrační i umělecké fotografie, interiéry, exteriéry, reportážní foto. Digitální optimalizace obrazu, retuše, fotomontáže. Pořídíme vám fotografie na míru, které učiní vaši prezentaci jedinečnou.
    Pokud ještě nemáte s těmito nástroji zkušenosti, pak velice zjednodušeně můžeme říct, že se jimi vrývá do předem upravených převážně měděných destiček požadovaný výtvarný záměr. Poté se složitou cestou destičky upravují a v konečné fázi se tiskne na grafických lisech na hlubotiskový papír.
    Tvorba internetových stránek přesně podle Vašich přání. Optimalizace pro vyhledávače (SEO), pro lepší pozice ve vyhledávačích a tím i zvýšení návštěvnosti a zisků. Redesign Vašich stávajících www stránek. Aktualizace Vašich stávajících www stránek.
    Sada samolepících koleček pro výrobu razítek - SoftCut PRINTING STAMPSSada deseti samolepících koleček vyrobených ze speciální linorytové pryže ( SoftCut) . Linorytovou technikou si můžete vyrobit originální...


Grafický váleček SOFT š. 10 cm / pr.3,5 cm

    Naše grafika je založena na vlastní kreativitě a originalitě. Ať už jde o tvorbu firemních log, letáků, plakátů, reklamních bannerů či jiných propagačním materiálů... Vždy je kladen důraz na dodržení identity jednotlivce, firmy nebo výrobku. Výsledek by měl být nevtíravým způsobem poutat pozornost na určeném místě.
    Grafický váleček š.7,5 cm / pr. 3 cmKvalitní tiskařský váleček na linoryt a jiné grafické techniky. Vhodný též na vyválení plátů z modelovacích hmot. ( FIMO, CERNIT atp.)
    Nástroje jako jsou skobliny, mulety, rulety, hladítka, škrabák se používají při grafických technikách tisku z hloubky. Pro svoji bezkonkurenční kvalitu nabízíme nástroje pro grafiku značky ŠERÁK.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00