Jak na věc


gmv martini cz brno ponava kabátníkova

Jako jediní Vám nabízíme 10-ti letou záruku.

    Odpovídá nejnovějším požadavkům a směrnicím, je bezpečný, ekologický, spolehlivý. Spotřeba elektrické energie je srovnatelná s ostatními domácími spotřebiči. Jednoduchá montáž, zásuvka 220V. Nízká cena, jednoduchá údržba.
    Výtahy s nejlepší technologií.Maximální ochrana životního prostředí, snížení instalovaného výkonu a spotřeby energie. Moderní technologie, bezpečnost, nejlepší poměr ceny/kvality.
    Některé z námi vyráběných komponentů jsou opravdu uníkátní.Samozřejmě splňují nejnovější evropské normy.Zaručují bezproblémový chod, dlouhou životnost výtahů a bezpečnost uživatelů.
    Více než 50 let zkušeností a řada světově unikátních technologiízajišťují vysokou odolnost a spolehlivost i nízké provozní a servisní náklady.Jednoduchá a ultra lehká konstrukce bez pohonu nebo protizávaží nad kabinou.
    Unikátní světové řešení přinášející jednoduchou a snadnou montážspolu s vysokou životností. Konstruovány s ohledem na požadavek vysokého počtu jízd ve třísměnném provozu. Optimalizovány pro 4 různé režimy provozu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
7645
cache: 0024:00:00