Jak na věc


gérard barray čsfd

Lehká plechová střešní krytina GERARD® - Sortiment

    Jste šikovným pokrývačem či klempířem a chcete naši střešní krytinu pokládat? Informujte se o termínech montážních školení a o možnostech zapůjčení montážních nástrojů. Rádi se s Vámi dohodneme na podmínkách spolupráce.
    Jste koncovým zákazníkem a zajímá Vás, kolik bude stát pokládka střešní krytiny GERARD®? Zašlete nám okótovaný nákres Vaší střechy nebo její prováděcí projektovou dokumentaci a my Vám zpracujeme cenovou nabídku materiálu i jeho pokládky školenou montážní firmou z Vašeho regionu. Pokud chcete, Vaši střechu Vám zaměříme na místě.
    Při současných změnách klimatu jsou stále častější přívalové deště s kroupami. Ty mohou způsobit obrovské škody na střechách. Naše střechy jsou odolné až do velikosti krup 90 mm.
    Nyní máte možnost i u nás využít vyhody, které nabízí střešní systémy GERARD, postavené na bázi kompozitní střešní tašky s ocelovým jádrem a posypem z přírodního kamene. Získáte lehkou, odolnou a trvanlivou střechu za příznivou cenu.


Zaujala Vás střešní krytina GERARD®?

    Společnost Gerard Roofs (AHI Roofing Limited) založil v padesátých letech Lou Fisher na Novém Zélandu a vyrobil vůbec první ocelovou střešní tašku. Od té doby jsme vyladili náš produkt tak, aby skvěle fungoval na všech obytných budovách ve všech klimatických pásmech. Vynikající výsledky inspirují architekty a upevňují důvěru majitelů domů v desítkách zemí na pěti kontinentech.
    barva červená, terakota, cihlová, žíhaná kaštanová, zelenočerná, žíhaná antracitová, modročerná, žíhaná zelenošedá, žíhaná cihlová, okrová, žíhaná terakota, bordo
    Ke střešní krytině nabízíme široký sortiment hřebenáčů, štítových a okapových lišt, lemů zdi, úžlabí, lávky ke komínu, stupačky, vikýře, ventilační a sanitní šablony, anténní prostupy a další komponenty. Součástí dodávky střešních krytin GERARD® je i tzv. dokončovací souprava (obsahuje akrylátový tmel a kamenný posyp), s jejíž pomocí lze snadno opravit různá poškození, vzniklá při montáži. Dokončovací soupravu využijete i pro skrytí hlaviček hřebíků, které jsou vystaveny pohledu či přímému působení povětrnostních vlivů (typicky ve štítových lištách či hřebenáčích). Nedílnou součástí dodávky jsou speciálně povrchově upravené hřebíky pro upevnění krytiny k latím. Všechny položky doplňkového sortimentu jsou vyobrazené v katalogu, který naleznete v rubrice Dokumenty.


Profil Klasik (GERARD® Classic Tile)

    " Při výstavbě našeho rodinného domku jsme hledali moderní, finančně nenákladná a trvanlivá řešení. V případě střechy to byl jednoznačně GERARD s autorizovanou montáží. "
    Snižte náklady na stavbu nebo rekonstrukci instalací lehkých střešních šablon. Dokonce i starý nebo slabý krov unese střechu systému GERARD bez vyztužení nebo dokonce výměny.
    Střešní systémy GERARD jsou konstruovány tak, aby maximálně tlumily přenos zvuku. Kompozitní vrsty polymerů a plyskyřic v kombinaci s tuhým jádrem tašky zaručují skvělé akustické výsledky.
    Technická specifikace: Střešní krytina GERARD® je vyrobena z ocelového plechu tl. 0,5 mm, oboustranně ošetřeného unikátní bariérovou vrstvou Zincalume®, tvořenou směsí hliníku, zinku a křemičitého pojiva (185 g/m2). Právě tato vrstva, oproti například jinými výrobci střešních krytin používaného pozinku, je zárukou několikanásobně delší životnosti střešní krytiny GERARD® ve srovnání s pozinkovanými materiály. Přirozený vzhled střešním krytinám GERARD® dodává vrstva přírodního nebarveného kamenného posypu, ošetřeného algicidní úpravou omezující růst lišejníků a řas.


Doplňkový sortiment pro střešní krytinu GERARD®

    | © GERARD® 2009 - Všechna práva vyhrazena | Lehké plechové střešní krytiny | Střecha na klíč || Úvod | Sortiment | Reference | Ceník | On-line kalkulátor| Vaše otázky (FAQ) | Dokumenty | Kontakty || Grafika, webdesign: Otakar Korolus | XHTML je validní dle specifikace W3C | Partnerská sekce
    Vysoká pevnost materiálu a celková konstrukční koncepce střešních systémů GERARD zaručuje vynikající únosnost sněhové pokrývky a její správné chování při odtávání. Odolnost proti opakovanému zamrzání a tání.
    Světový výrobce lehké a odolné střešní krytiny. Naše střechy chrání domovy miliónů lidí na pěti kontinentech před extrémními vlivy počasí od arktických oblastí až po tropy již bezmála 70 let.
    Orkány nejsou v našich končinách příliš pravděpodobné, ale přesto vás může občas potkat vítr o rychlosti v poryvu až 200 km/h. Se střechou GERARD se ale nemusíte ničeho obávat.
    Lehká plechová střešní krytina GERARD® - to je nízká plošná hmotnost, bezkonkurenční odolnost vůči povětrnostním vlivům, záruka v délce 50 let, přírodní vzhled a snadná montáž.
    " Rekonstruoval jsem chalupu a hledal jsem možnosti, jak zvýšit zatížitelnost střechy bez zesílení krovů. Našel jsem GERARD a jsem po dvou letech velmi spokojen. "


Střešní šablona Toskána (GERARD® Milano)

    Střešní systém GERARD je přirozeně odolný proti ohni, protože kovové jádro a minerální posyp nehoří a navíc zabraňují dalšímu šíření požáru svou odolností vůči extrémním teplotám.
    Střešní krytina GERARD® je plechová profilovaná střešní krytina s přírodním kamenným posypem, vhodná pro šikmé střechy se sklonem 12° (15°) až 90°. Je vyráběna v sedmi tvarových modifikacích (profilech), vybírat můžete až z dvanácti barevných odstínů. V případě zájmu dodáme střešní šablony i v průhledném provedení (výrobek z polykarbonátu).
    Nabízíme Vám možnost využití montážních nástrojů, které Vám po dobu montáže střešní krytiny GERARD zapůjčíme. Pákové nůžky a ohýbačku střešních šablon zapůjčujeme po dobu montáže střešní krytiny GERARD zdarma, za poplatek zapůjčujeme plynovou nastřelovací pistoli i s hřebíky a pohonným médiem. Naše montážní nástroje významným způsobem urychlí pokládku střešní krytiny a ušetří Vám tak čas i námahu.
    1. Charakteristika střešní krytiny GERARD®2. Hlavní nabízený sortiment střešní krytiny GERARD®3. Doplňkový sortiment pro střešní krytinu GERARD®4. Služby pro koncové zákazníky a firmy


Rosé d´ Anjou - Gerard Depardieu - Chateau de Tighne 2018 0,75l

    Vzhled střešní krytiny GERARD® nejvíce oceníte až při prohlídce skutečné střechy. Chcete-li si vyzkoušet, jak Vámi vybraná barva vypadá na skutečné střeše, podívejte se na náš interaktivní vzorník barev (pouze v angličtině).
    Máte zájem o další informace o střešní krytině GERARD®? Potřebujete radu ohledně novostavby či rekonstrukce Vaší střechy? Máte zájem o přesnou cenovou kalkulaci? Napište nám.
    barva antracitová, kaštanová, červená, terakota, čokoládová, cihlová, tvídová, popelavá, zelenočerná, modročerná, zelenošedá, žíhaná cihlová, okrová, bordo
    barva červená, čokoládová, žíhaná kaštanová, tvídová, popelavá, zelenočerná, žíhaná antracitová,modročerná, zelenošedá, žíhaná zelenošedá, okrová, žíhaná terakota, bordo
    " Původní střechu nám poškodila větrná smršť a kroupy, takže jsme při rekonstrukci nezaváhali a zvolili nejodolnější systém, navíc za velmi přijatelnou cenu. "

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
15704
cache: 0024:00:00