Jak na věc


freesat nabídka programů

NOVA Action, NOVA Gold a Nova 2 v HD rozlišení!

    Atraktivní programy, vysoká kvalita signálu a nejnižší cena v ČR jsou tím, co z freeSAT dělá skutečný pohodový zážitek pro celou rodinu. Naše péče o zákazníky a pečlivě sestavená programová nabídka jsou důvody proč má freeSAT stále více spokojených zákazníků.
    Dokumentární program DocuBox přenese všechny předplatitele balíčku FilmBox skrze unikátní a nezapomenutelnou sbírku mezinárodně oceňovaných dokumentů a televizních dokumentárních pořadů, do světa fascinujících a tajemných kultur, ke kráse divokých zvířat či k bádání a objevování historie naší planety. Program DocuBox je dostupný na pozici 75.
    FreeSAT je satelitní placená služba, která vysílá na družici Thor 0,8°W. Základní nabídka MEDIUM HD obsahuje více jak 85 českých, slovenských a zahraničních programů s českým dabingem. FreeSAT stále svou nabídku televizních programů rozšiřuje.
    Program Cartoon Network je součástí balíčku freeSAT plus HD v Česku i na Slovensku. Zákazníci v České republice najdou stanici na 105. pozici v EPG. Na stejné pozici je také ve slovenském EPG.
    Nyní můžete nahrávat své oblíbené TV programy a filmy na externí USB zařízení v plné HD kvalitě. A živé vysílání můžete zastavit nebo přetočit, kdykoliv chcete.


VMware vForum 2018 bude moderovat český dakarový závodník

    Nově přidané programy byste již měli být schopni naladit na svých přijímačích. Ovšem většina programů je dostupná pouze pro majitele balíčku Plus, pouze službu Music Choice a stanici Fashion TV může přijímat každý uživatel s HD přijímačem, bez ohledu na objednaný balíček.
    Kanály Nova Gold, Nova 2 a Prima MAX jsou poskytovány v MPEG-4/SD rozlišení. Pro příjem je proto nutný satelitní přijímač, který tento formát podporuje.
    Všichni zákazníci satelitní televize freeSAT se mohou těšit na zcela nový zákaznický portál s názvem Moje freeSAT. Tato nová aplikace umožní zákazníkům freeSATu komfortní a přehledný přístup k veškeré nabídce on-line služeb a správě osobního účtu. Zároveň také zajistí jednoduchou komunikaci se zákaznickým centrem a efektivní přístup k nejnovějším informacím týkajících se satelitního vysílání a umožní tak maximalizovat veškeré výhody freeSAT.
    Distribuci programu Golf Channel na satelit Thor 6 zajišťuje společnost Slovak Telekom (ST). Kryptovací systémy UPC DTH firma ST připojila před týdnem - 25.8.2017. Od 1. září je program Golf Channel oficiální součástí nabídky freeSATu.


Nevyhovuje Vám vaše služba, chcete přejít k freeSATu?

    Od úterý 6.2.2018 je dokumentární kanál Discovery Channel HD dostupný pro zákazníky platforem Nová Digi TV CZ, Nová Digi TV SK a Magio Sat. HD verze nahradí původní modulaci SD programu.
    K programu Discovery Channel ve vysokém rozlišení byly připojeny kryptovací systémy Irdeto (CAID 0D97, 0653), Conax (CAID 0B02) a Nagra MA (1815), které používají karty společnosti UPC DTH, která provozuje platformu freeSAT v Česku a na Slovensku.
    Golf Channel po navázání spolupráce s freeSAT se objevuje již u všech velkých poskytovatelů placených TV kanálů. Tuto jedinou golfovou televizi, která vysílá v ČR a na Slovensku 24 hodin golf naleznou diváci v nabídce O2TV, T-Mobile, Skylink, UPC ČR, UPC SK, Nová Digi TV CZ, Nová Digi TV SK, Orange SK, Netbox, Magio TV/Magio Sat (Slovak Telekom) a u dalších operátorů.
    Všichni předplatitelé prémiové nabídky FilmBox se teď mohou užívat sledování nových programů, jako je DocuBox či FightBox, které se stávají součástí balíčku. Žádný z této trojice programů není lokalizovaný do češtiny nebo slovenštiny.


Discovery Channel HD s freeSAT kódováním

    ** Zvýhodněná cena 234,- Kč platí při 24-ti měsíčním závazku + při platbě inkasem z účtu a elektronickém zasílání vyúčtování. Cena je se satelitním přijímačem.
    Věříme, že tato inovace udělá všem zákazníkům radost a že opět posouvá služby freeSATu o krok napřed a dokazuje, že freeSAT je jedničkou mezi satelitními operátory.
    Pokud o pořízení služeb od operátora freeSat teprve uvažujete, můžete využít výhodné nabídky, kdy vám k uzavřené smlouvě freeSat poskytne 1500 Kč na instalaci, což by vám dle slov Jiřího Kravala, mělo pokrýt náklady na zavedení služby. K tomu navíc obdržíte DVR přístroj zcela zdarma.
    Do nabídky satelitní placené televize freeSAT bude brzy zřejmě zařazen další program ve vysokém rozlišení (HDTV) - dokumentární kanál Discovery Channel HD ze skupiny Discovery Networks.
    Od úterý mohou zákazníci Digi TV v Česku a na Slovensku a Magio Satu sledovat i program Animal Planet HD. Abonenti Nové Digi TV SK a Magio Satu i zpravodajskou televizi TA3 v HD.


Viasat Explore po celý měsíc únor pro všechny zákazníky freeSAT

    Cartoon Network byl doposud dostupný pouze s anglickým a maďarským zvukovým doprovodem. Nyní si mohou předplatitelé platformy freeSAT vychutnat legendární kanál v češtině. Pokud Cartoon Network automaticky nefunguje s českým zvukem, stačí v menu přijímače nastavit českou audio stopu.
    FreeSAT je satelitní televize s nepřebernou nabídkou česky mluvících programů, která žánrově uspokojí i nejnáročnějšího diváka téměř kdekoliv v České republice. Freesat Vám umožní sledování Vašich oblíbených programů, ať už jste je doma, nebo trávíte volný čas třeba na chalupě.
    Po lednovém doplnění programové nabídky o sportovní kanál Slovak Sport 2, který vysílá mj. Premier League, přichází satelitní operátor freeSat s dalšími jarními novinkami v programové skladbě. Na jaké další programy se můžete těšit?
    Všechny milovníky dokumentů a dokumentárních pořadů a zároveň také všechny fanoušky bojových sportů potěšíme nejnovějším rozšířením programové nabídky satelitní televize freeSAT. Od dnešního dne se stávají součástí naší nabídky tři nové tématické programy.
    Nově přidán do základní programové nabídky žádaný program NOVA Sport2 HD - vysílání přenosů NBA, Premiership Rugby, British Speedway, Šipky a pool a UFC a další...


NOVA Action, NOVA Gold a Nova 2 v HD rozlišení!

    Klienti freeSATu mohou po celý únor sledovat dokumenty o dobrodružství z divočiny a nebezpečných zvířatech, o inženýrské vynalézavosti, a různé další vzrušující dokumenty, např. pro fanoušky extrémních sportů nebo hi-tech technologií.
    Filmoví fanoušci určitě ocení přidání programu Prima MAX, který jim přinese nejen populární filmové trháky, ale také ty nejlepší české a světové filmové premiéry. Program je k nalezení na pozici 9.
    S radostí Vám oznamujeme, že od 12. října 2018, budou moci zákazníci s předplacenými balíčky freeSAT medium HD a freeSAT plus HD sledovat stanice Nova Action, Nova Gold a NOVA 2 v HD kvalitě.
    * Zvýhodněná cena 134,- Kč platí při 24-ti měsíčním závazku + při platbě inkasem z účtu a elektronickém zasílání vyúčtování. Cena je bez satelitního přijímače.
    Nova 2 také přináší spoustu legrace. Tento program se zaměřuje především na komediální a zábavné pořady a seriály. Můžeme v něm vidět nejen premiérový tuzemský obsah, ale také populární zahraniční zábavné show. Nova 2 divákům nabízí také pestrou řadu sitkomů, oblíbených televizních seriálů, animovaných pohádek pro děti, ale třeba také zpravodajství. Program je dostupný na pozici 20.


freeSat rozšiřuje programovou nabídku o 15 nových programů

    V příštích týdnech se mohou diváci Golf Channel těšit na závěr americké PGA Tour. Turnaje Fedex Cup Playoffs jsou vždy přehlídkou nejlepšího světového golfu za účasti těch nejlepších hráčů z celého světa. Dále se bude konat Presidents Cup, kde spolu změří síly týmy USA a Mezinárodní výběr pod vedením Nicka Price.
    Po celý tento měsíc je dokumentární kanál Viasat Explore dostupný pro všechny abonenty satelitní platformy freeSAT bez ohledu na to, zda jej mají klienti objednaný.
    Další novinka, která se stala součástí balíčku FilmBox a současně proměnila obývací pokoj svých diváků v bojovou arénu, je nově dostupný program FightBox. Tento kanál nabízí divákům nekonečné vysílání plné adrenalinu a bojových sportů. Diváci se mohou těšit na adrenalin a zábavu ve formě smíšených bojových umění MMA, boxu, wrestlingu či sumo zápasů. Ať už je vašim oblíbeným bojovým sportem kickbox, judo, jiu-jitsu nebo karate, v nabídce FightBox si každý najde to své. Tento kanál si naladíte na pozici 76.
    Pro ty, kteří mají v oblibě archivní pořady z produkce TV Nova, je příjemným zpestřením stávající nabídky programu Nova Gold HD se spoustou již klasických pořadů pro diváky všech věkových kategorií. Program je k naladění na pozici 8, pro pronajímatele freeSAT set top boxů.


Od 12.10.2018 NOVA Action, NOVA Gold a Nova 2 v HD rozlišení!

    Jelikož freeSat míří na rodiny s dětmi, nabídku obohatí dokumentární Investigation Discovery a vědátorský kanál Da Vinci Learning. Pro módně založené členy rodiny je připravena programová nabídka televize Fashion TV.
    Na tiskové konferenci pořádané 25.3.2014 představil Zoltan Pinkola, regionální ředitel pro obchod a business UPC DTH společně s Jiřím Kravalem, ředitelem UPC DTH CZ & SK, programové změny, které si freeSat pro letošní jaro připravil.
    *** Standardní instalací se rozumí instalace na balkon nebo za okno, se spotřebou koaxiálního kabelu na 1 TV do 10 m, při instalaci na 2TV a do 20m koaxiálního kabelu. Délka držáku do 20cm.
    Stačí přijít na jednu z našich prodej. K sepsání smlouvy budete potřebovat pouze platný občanský průkaz. Jakmile bude smlouva uzavřena, tak si můžete začít užívat programové nabídky FreeSAT. Provádíme taky montáže veškerého zařízení.
    Satelitní přijímače od freeSAT-u se automaticky přeladí a díky tomu není zapotřebí žádná aktualizace ze strany zákazníků. Zákazníkům s vlastními přijímači doporučujeme kanál vyhledat manuálně, aby si program TV Paprika mohli užívat i nadále.


NOVA Sport2 HD v základní nabídce

    Poslední novou stanicí není typická televize, ale hudební služba Music Choice. Ta má vyhrazeno celých 10 žánrových kanálů, na kterých naladíte hudbu beze slov a reklam. Na své si přijdou milovníci klasického rocku, blues i hip hopu a to vše při poměrně solidní kvalitě 192kbps.
    Další vynikající programy míří do nabídky operátora satelitní placené televize freeSAT. Od listopadu 2017 budeme svým zákazníkům v České republice poskytovat další programy českých komerčních skupin Nova a Prima. Konkrétně to jsou Nova 2, Nova Gold a Prima MAX. Všechny tyto stanice se stávají součástí balíčku freeSAT Light.
    Modulaci Animal Planet HD poskytuje společnosti Slovak Telekom (ST) operátor platformy freeSAT. ST pravděpodobně výměnou dodá freeSATu modulaci zmíněné stanice Discovery Channel HD.
    A konečně NOVA Action HD přináší svým divákům program, který je založený právě na akci. Akční hrdinové jsou zde jako doma a denně předvádějí své schopnosti v celé řadě pořadů. Diváci v programovém schématu naleznou především akční a detektivní seriály. Nechybí ani „docu-real“ seriály a dostatek akce slibují také hvězdy z nejprestižnější hokejové ligy světa – NHL. Stanici naladíte na freeSAT přijímačích na pozici 6.


Nové programy DocuBox, FightBox a Eroxxx v nabídce freeSATu

    V budoucnu by freeSat také na lokálním trhu mohl dodávat set-top box Horizon, který dokáže streamovat satelitní obraz na jakékoli multimediální zařízení, tedy i chytrý telefon či tablet. Nicméně to záleží na úspěchu v zemích západní Evropy, kde již službu nabízí a lokální poptávce.
    Na druhý konec zábavního spektra patří stanice Blackbelt TV, která primárně vysílá bojové sporty, filmy s kung-fu tematickou a japonské anime. Pokud jste motoristicky založení a týdenní dávka emocí v tuzemských televizích je pro vás málo, nenecháte si ujít programy na kanálu Auto Motor Sport.
    Nova 2 HD se zaměřuje především na komediální a zábavné pořady, filmy a seriály. Přináší nejen premiérový tuzemský obsah, ale také populární zahraniční zábavné show. Nova 2 divákům nabízí širokou řadu sitkomů, oblíbených televizních seriálů, animovaných pohádek pro děti, ale také zpravodajství. Program je dostupný na pozici 7, pro ty, kteří si pronajímají freeSAT set-top-box.
    Diváci Golf Channel také nepřijdou o nic podstatného ze závěru European Tour. Race to Dubai a končí třemi listopadovými turnaji Rolex Series. Přímé přenosy z Turecka, Jihoafrické republiky a Spojených Arabských Emirátů jsou samozřejmostí.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00