Jak na věc


fraktura obratle

Fraktura bederního obratle Th12

    Kdoví Asi nelze porovnávat, kdo to měl těžší. Každý to máme svým způsobem těžké anebo lehké. Asi to máme každý přesně tak, jak to máme mít, jak to potřebujeme, abychom se učili. Za gratulaci děkuji. Ale - mohla jsem to zvládnout líp.
    Evi, měla jsi to daleko těžší než já. Já jsem ho měla doma a chtěl zůstat. Takže já řešila jen sama sebe. Nicméně ti gratuluji, že jsi to takhle dobře zvládla. Pamatuji si na tvé těžké začátky:-(


Re: Fraktura bederního obratle Th12

    Pavlo, děkuji že ses ozvala. Já jsem si zlomila obratel při pádu začátkem prosince - jediný den kdy mrzlo:-( Měla jsem pět dní po operaci ramene, takže jsem měla ruku zafixovanou k tělu. Při ukouznutí jsem tedy nechytila správný balanc. Známí mi posílají různé články, které hovoří o potížích, které budu i po uzdravení mít - konkrétně reuma různých druhů, potíže s tenkým střevem, plynatost, psychické problémy -hlavně prý každá změna je problém, až nezdravou fixaci na rodinu, práci, partnera atd. snad to tedy ustojím a jsou to jen možnosti, které by mohly nastat. Dle vyjádření FN Motol a Homolka to na operaci není, takže konzervativní léčba na tři měsíce v krunýři. Asi si to živě pamatuješ, dosud jsem jen ležela a koukala do stropu, teď už můžu i vstávat a chodit. Nesmím sedět, předklánět se,zaklánět atd. ale aspoň už pořád neležím. Bylo to na prášky:-(Takže do nového roku tobě i všem tady hlavně zdraví.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00