Jak na věc


fotosoutěže 2018 probíhající vysočina

Hlasujte pro všechny fotografie, které se vám líbí!Hlasování :-) najdete po rozkliknutí fotografie.

    Boston teriér patří mezi aktivní a temperamentní plemena, a rád také pózuje před fotoobjektivem. Je-li vašim parťákem právě on, pošlete nám jeho fotografie. Snímky o velikosti 600 kB a více spolu se svým jménem a poštovní adresou posílejte na fotosoutez@pespritelcloveka.cz nejpozději do 30. července. Vybrané odměníme.
    Neregistrovaní i registrovaní uživatelé mohou pro jednu fotografii hlasovat vždy jen 1x za týden (po-ne). Počet fotografií, pro které lze hlasovat, není omezen. Čtenářky mohou hlasovat i na své vlastní fotky, neporušují tím pravidla fotosoutěže.
    Fotografie musí obsahovat název, kategorii, popisek a klíčová slova, která fotografii charakterizují a podle kterých bude ve fotosoutěži lépe vyhledatelná. Fotografie musí být správně otočená, nerozmazaná - nekvalitní fotografie či špatně otočení NEMOHOU vyhrát !!!!
    S novým číslem nové fotosoutěže!Máme zde nové číslo našeho časopisu a sním, přicházejí nové fotosoutěže.
    Je členem vaší rodiny právě český fousek? Pošlete nám jeho fotografie! Snímky o velikosti 600 kB a více spolu se svým jménem a poštovní adresou nám posílejte na fotosoutez@pespritelcloveka.cz do 30. září. Vybrané odměníme.


Podmínky pro účast ve fotosoutěži

    Nejnovější se zobrazují nahoře. Kdykoli se objeví nové fotografie, po celou dobu soutěže můžete udělovat svoje hlasy. Více o hlasování najdete v pravidlech fotosoutěže.
    Vlastníte tibetského teriéra? Pošlete nám jeho fotografie. Snímky o velikosti 600 kB a více spolu se svým jménem a poštovní adresou nám posílejte na fotosoutez@pespritelcloveka.cz nejpozději do 15. prosince.
    Bude-li během fotosoutěže zjištěn pokus o podvod při hlasování, či jiné násilné ovlivňování nebo manipulace výsledků, bude autor automaticky z fotosoutěže vyřazen a jeho hlasování smazáno.
    Fotografie hodnotí jak neregistrovaní návštěvníci portálu, tak i registrovaní uživatelé a přidělují jim podle oblíbenosti 1-10 hvězdiček (1 hvězdička – foto se nelíbí, 10 hvězdiček – foto se velmi líbí).
    Fotografie (max. 5 ks a pouze se zadanou tématikou) přihlásí do fotosoutěže tak, že ve Fotoalbu zobrazí fotografii, kterou chce přihlásit a klikne na odkaz Přesunout do Fotosoutěže. Systém těmto fotografiím vygeneruje unikátní soutěžní číslo, pod kterým budou ve fotosoutěži evidovány.


Krásné jarní dny Vám přeje Chytrá Žena!

     Fotosoutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci organizátora, všechny agentury spolupracující s organizátorem na této fotosoutěži a jejich rodinní příslušníci.
    Vlastníte stafbulíka? Pošlete nám jeho fotografie. Snímky o velikosti 600 kB a více spolu se svým jménem a poštovní adresou nám posílejte na fotosoutez@pespritelcloveka.cz nejpozději do 30. ledna. Tři vybrané fotografi e odměníme knihou Stafordšírský bulteriér z nakladatelství Plot.
    Účastník fotosoutěže musí být majitelem fotografie, případně mít souhlas majitele (majitel = vlastník autorských práv) se zveřejněním fotografie na portálu www.chytrazena.cz. Publikováním fotek stažených z internetu porušujete autorský zákon a budete z fotosoutěže automaticky vyloučeni.
    Vlastníte Jack Russell teriéra a máte v archivu pěkné fotografie? Pošlete nám je do fotosoutěže! Snímky o velikosti 600 kB a více spolu se svým jménem a poštovní adresou nám posílejte na fotosoutez@pespritelcloveka.cz nejpozději do 30. listopadu. Vybrané odměníme.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00