Jak na věc


fotosoutěže 2018 probíhající vysočina

Podmínky pro účast ve fotosoutěži

    Boston teriér patří mezi aktivní a temperamentní plemena, a rád také pózuje před fotoobjektivem. Je-li vašim parťákem právě on, pošlete nám jeho fotografie. Snímky o velikosti 600 kB a více spolu se svým jménem a poštovní adresou posílejte na fotosoutez@pespritelcloveka.cz nejpozději do 30. července. Vybrané odměníme.
    Bude-li během fotosoutěže zjištěn pokus o podvod při hlasování, či jiné násilné ovlivňování nebo manipulace výsledků, bude autor automaticky z fotosoutěže vyřazen a jeho hlasování smazáno.
    Věříme, že tento ročník opět překvapí nejenom nás organizátory, ale i našeho hlavního porotce, dokumentárního fotografa a pedagoga Prof. Mgr. Jindřicha Štreita.
    Požadujeme rovněž zaslání digitální podoby snímků, které slouží pro prezentaci ukázek fotografií ve fotoalech jednotlivých kategorií a při zveřejnění výsledků fotosoutěže.
    Fotografie hodnotí jak neregistrovaní návštěvníci portálu, tak i registrovaní uživatelé a přidělují jim podle oblíbenosti 1-10 hvězdiček (1 hvězdička – foto se nelíbí, 10 hvězdiček – foto se velmi líbí).
    Vlastníte tibetského teriéra? Pošlete nám jeho fotografie. Snímky o velikosti 600 kB a více spolu se svým jménem a poštovní adresou nám posílejte na fotosoutez@pespritelcloveka.cz nejpozději do 15. prosince.


Krásné jarní dny Vám přeje Chytrá Žena!

    Účastník fotosoutěže musí být majitelem fotografie, případně mít souhlas majitele (majitel = vlastník autorských práv) se zveřejněním fotografie na portálu www.chytrazena.cz. Publikováním fotek stažených z internetu porušujete autorský zákon a budete z fotosoutěže automaticky vyloučeni.
    Podzim je období, které přímo láká k procházkám, hrátkám i fotografování. Fotografie o velikosti 600 kB a více spolu se svým jménem a poštovní adresou na fotosoutez@pespritelcloveka.cz nejpozději do 30. listopadu. Vybrané odměníme.
    Vlastníte stafbulíka? Pošlete nám jeho fotografie. Snímky o velikosti 600 kB a více spolu se svým jménem a poštovní adresou nám posílejte na fotosoutez@pespritelcloveka.cz nejpozději do 30. ledna. Tři vybrané fotografi e odměníme knihou Stafordšírský bulteriér z nakladatelství Plot.
    Fotografie musí obsahovat název, kategorii, popisek a klíčová slova, která fotografii charakterizují a podle kterých bude ve fotosoutěži lépe vyhledatelná. Fotografie musí být správně otočená, nerozmazaná - nekvalitní fotografie či špatně otočení NEMOHOU vyhrát !!!!


Hlasujte pro všechny fotografie, které se vám líbí!Hlasování :-) najdete po rozkliknutí fotografie.

    V prvním čísle nového roku nesmí chybět tradiční „sněhová“ fotosoutěž.Snímky o velikosti 600 kB a více nám spolu se svým jménem a poštovní adresou posílejte na fotosoutez@pespritelcloveka.cz nejpozději do 10. února.
     Fotosoutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci organizátora, všechny agentury spolupracující s organizátorem na této fotosoutěži a jejich rodinní příslušníci.
    V případě, že byl porotou oceněn soutěžící, který nedodržel některé z pravidel (např. porušil autorský zákon), musí vrátit cenu nejpozději do čtrnácti dnů od vyrozumění organizátorů soutěže.
    Portrét plemene by nebyl úplný bez fotosoutěže. Vlastníte-li bílého ovčáka, pošlete nám jeho fotografie o velikosti 600 kB a více spolu se svým jménem a poštovní adresou na fotosoutez@pespritelcloveka.cz nejpozději do 30. října. Vybrané odměníme.
    Nejnovější se zobrazují nahoře. Kdykoli se objeví nové fotografie, po celou dobu soutěže můžete udělovat svoje hlasy. Více o hlasování najdete v pravidlech fotosoutěže.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
11209
cache: 0024:00:00