Jak na věc


fotosoutěže 2018 probíhající vysočina

Krásné jarní dny Vám přeje Chytrá Žena!

    Jste milovníci tohoto vzácného a impozantního plemene? Pošlete nám jeho fotografie a napište nám, proč a čím vás okouzlilo. Snímky o velikosti 600 kB a více spolu se svým jménem a poštovní adresou nám posílejte na fotosoutez@pespritelcloveka.cz nejpozději do 30. srpna. Vybrané odměníme.
    Bude-li během fotosoutěže zjištěn pokus o podvod při hlasování, či jiné násilné ovlivňování nebo manipulace výsledků, bude autor automaticky z fotosoutěže vyřazen a jeho hlasování smazáno.
    Portrét plemene by nebyl úplný bez fotosoutěže. Vlastníte-li bílého ovčáka, pošlete nám jeho fotografie o velikosti 600 kB a více spolu se svým jménem a poštovní adresou na fotosoutez@pespritelcloveka.cz nejpozději do 30. října. Vybrané odměníme.
    Nejnovější se zobrazují nahoře. Kdykoli se objeví nové fotografie, po celou dobu soutěže můžete udělovat svoje hlasy. Více o hlasování najdete v pravidlech fotosoutěže.
    Fotografie hodnotí jak neregistrovaní návštěvníci portálu, tak i registrovaní uživatelé a přidělují jim podle oblíbenosti 1-10 hvězdiček (1 hvězdička – foto se nelíbí, 10 hvězdiček – foto se velmi líbí).


Podmínky pro účast ve fotosoutěži

    Účastník fotosoutěže musí být majitelem fotografie, případně mít souhlas majitele (majitel = vlastník autorských práv) se zveřejněním fotografie na portálu www.chytrazena.cz. Publikováním fotek stažených z internetu porušujete autorský zákon a budete z fotosoutěže automaticky vyloučeni.
    Vlastníte stafbulíka? Pošlete nám jeho fotografie. Snímky o velikosti 600 kB a více spolu se svým jménem a poštovní adresou nám posílejte na fotosoutez@pespritelcloveka.cz nejpozději do 30. ledna. Tři vybrané fotografi e odměníme knihou Stafordšírský bulteriér z nakladatelství Plot.
    Vlastníte Jack Russell teriéra a máte v archivu pěkné fotografie? Pošlete nám je do fotosoutěže! Snímky o velikosti 600 kB a více spolu se svým jménem a poštovní adresou nám posílejte na fotosoutez@pespritelcloveka.cz nejpozději do 30. listopadu. Vybrané odměníme.
    Fotografie (max. 5 ks a pouze se zadanou tématikou) přihlásí do fotosoutěže tak, že ve Fotoalbu zobrazí fotografii, kterou chce přihlásit a klikne na odkaz Přesunout do Fotosoutěže. Systém těmto fotografiím vygeneruje unikátní soutěžní číslo, pod kterým budou ve fotosoutěži evidovány.


Hlasujte pro všechny fotografie, které se vám líbí!Hlasování :-) najdete po rozkliknutí fotografie.

    Organizátor fotosoutěže si vyhrazuje právo kdykoli v průběhu trvání fotosoutěže pozměnit pravidla, fotosoutěž prodloužit, zkrátit, pozastavit či úplně zrušit bez udání důvodu. Dále si organizátor vyhrazuje právo jakoukoliv fotografii do fotosoutěže nezařadit bez udání důvodu.
    Pořadatelem Velikonoční fotosoutěže  je ETA a.s., organizátorem fotosoutěže je internetový portál www.chytrazena.cz, realizátorem je reklamní agentura TOP media.
    Zúčastnit fotosoutěže se může každý registrovaný uživatel, který se přihlásí na stránky www.chytrazena.cz, vloží vlastní fotografie, založí fotoalbum a následně zaškrtnutím vybere maximálně 5 soutěžních fotografií se zadanou tématikou. Těchto max. 5 fotografií tak sám zařadí do fotosoutěže pod unikátními soutěžními čísly. Zároveň musí splnit Podmínky pro účast ve Fotosoutěži. Vložená fotografie nemusí být nově vložená, můžete ji mít ve fotoalbu již delší dobu.
    Je členem vaší rodiny právě český fousek? Pošlete nám jeho fotografie! Snímky o velikosti 600 kB a více spolu se svým jménem a poštovní adresou nám posílejte na fotosoutez@pespritelcloveka.cz do 30. září. Vybrané odměníme.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00