Jak na věc


formování hospodářské politiky

Péče o tělo a formování postavy

    Aby byla vaše postava opět dokonalá, nabízíme vám formování postavy účinnou metodou - pomocí radiofrekvenčního přístroje Accent. Ten zajistí omlazení pokožky, vypnutí kůže po porodu i redukci celulitidy. Ošetření dá vašemu bříšku lichotivější a hladší vzhled, vaše boky a stehna budou štíhlejší a paže pevnější.
    Velmi efektivní je tělový peeling Lotion P50 nebo Commage P50 Corps od Biologique Recherche, které obsahuje hydratační složky jako např. kyselinu hyaluronovou a esenciální mastné kyseliny. Tento peeling rychle čistí pokožku, vyrovnává pH na povrchu pleti, stimuluje přirozenou exfoliaci pleti, reguluje sekreci mazu, redukuje viditelné projevy strií a jizev, a dělá pleť hladkou, sametovou a pevnou.
    Nadváha je jeden z nejčastějších problému současnosti. Řešit tento problém lze jen  komplexně: dieta, cvičení, pozitivní duševní postoj, kvalitní a efektivní péče o krásu. Samozřejmě, že boj s nadváhou vyžaduje spoustu času a úsilí, ale výsledek stojí za to. Právě pro hubnutí a odstranění tukových ložisek specialisté laboratoře Biologique Recherche vyvinuli program "Lipolitická peče". Během této procedury se používají vysoce účinné prostředky od Biologique Recherche, které stimulují lipolýzu, posilují a tonizují pokožku tak, aby se předešlo efektu povislé kůže.


Zábal na hubnutí - Katalitická тermolipolýza

    Po zákroku není nutná žádná rekonvalescence, můžete se ihned věnovat běžným denním aktivitám, možné mírné zarudnutí v ošetřované oblasti odezní v průběhu několika hodin.”
    V našem dermastudiu si můžete zakoupit profesionální léčebnou kosmetiku NeoStrata® pro vylepšení stavu pleti, přípravky proti vypadávání vlasů Renokin a další typy dermokosmetiky.
    Někdy se napětí kůže po porodu spontánně upraví, jindy kůže zůstává ochablá po celý život. Pokud vám nepomáhají diety ani pravidelné cvičení, je potřeba profesionálního zásahu. Nabízíme vám účinnou metodu vypnutí kůže po porodu – ošetření radiofrekvenčním přístrojem Accent.


Zkuste naše účinné omlazující procedury:

    Francouzská společnost LPG Systems, vynálezce metody endermologie, uvedla svou převratnou metodu před více než 30 lety. První přístroje se užívaly pro léčebné účely a pro vyhlazení pooperačních jizev. Efektivita těchto ošetření byla potvrzena již několika výzkumy, během kterých si lékaři všimli významného zlepšení stavu kůže a snížení tukových zásob v těle po provedených ošetřeních LPG. Výsledkem bylo rozšíření využití této metody i na estetickou medicínu. V současné době společnost LPG Systems  provádí  výzkumy ve svém moderním výzkumném centru, kam zve vedoucí specialisty v oblasti estetické medicíny z celého světa. LPG Systems je první společnost, která dostala certifikát FDA (USA)
    Injekční lipolýza je nebolestivý zákrok, který slouží k odbourávání tuku uloženého v tukových buňkách. Aplikuje se pomocí velmi tenkých jehliček. Díky tomu se nemusíte obávat žádných jizev. Čeká vás jen radost z postupně se zpevňujícího těla.
    Po kliknutí na Odeslat zprávu, bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
    Produkty obsahují vysoce účinné aktivní látky, které jsou osvědčené zejména při drenáži, detoxikaci a hubnutí. Roztoky jsou plné minerálů, aminokyselin a rostlinných výtažků.  Mají tonizační, anticelulidní a drenážní účinek, intenzívně působí na tukovou tkáň.


Objednejte se na formování postavy!

    V Beauty clinic Synergy Vám nebudeme říkat jen, že musíte zdravě jíst a cvičit. Nejde nám o to, abyste zhubli jednorázově, ale abyste si svou optimální váhu udrželi po zbytek života a vyhnuli se tak zdravotním rizikům, které nadváha přináší. Budeme společně s Vámi hledat příčinu, proč se Vám nedaří zhubnout. Nebudeme tvrdit, že to bude jednoduché, bez námahy a bez pohybu. Ale k tomu máme ty nejlepší procedury pro hubnutí, formování postavy a anticelulitidové  programy. Navíc kombinujeme programy na hubnutí s prověřeným českým dietním proteinovým programem KetaDiet. Během odborné konzultace, naši klienti  obdrží dietní rozpis vypracovaný na míru. Kombinace naších procedur s KetaDiet zaručuje úspěšné hubnutí a formování postavy.
    Před prvním ošetřením si s lékařkou dohodnete očekávané výsledky a určíte si reálné cíle změny vaší postavy. Lékař vám stanoví individuální plán, při jehož pečlivém dodržování se za pár týdnů můžete dočkat vysněné pevné a formované postavy.
    Další metodou používanou ke zlepšení ochablých partií je lymfodrenáž. Je potřeba minimálně 10 procedur, počet závisí na věku klientky a stupni postižení vaziva. Ošetření se provádí dvakrát až třikrát týdně. Lymfodrenáž lze s výborným efektem kombinovat s ošetřením radiofrekvenčním přístrojem Accent.
    Kosmetické tělové bandáže a tělové hmoty zlepšují stav a kondici kůže, zejména její pevnost. Bandáže se používají na všechny formy celulitidy i na ošetření tvrdé celulitidy, na hubnutí, zeštíhlení, spalování tuků a odvodnění těla.  Některé bandáže a tělové hmoty jsou vhodné i při křečových žilách a narušených kapilárách. Uleví unaveným nohám a odstraní otoky.


VIP LIPO LINE DUO - bezbolestná neinvazivní liposukce

    Detoxikační program pomáhá tělu zbavit se přebytečné vody a toxinů, aby pokožka těla byla hladká, pružná a elastická, vypadala svěží a zdravá. Detoxikační hydratační program Biologique Recherche, obsahující esenciální oleje tymiánu, máty, cypřiše, citronu a výtažky z fytoplanktonu a  je doporučen pro všechny typy pleti. Doporučuje se také jako přípravný kurz před programem formování postavy nebo před programem proti celulitidě, protože připravuje kůži k účinkům krémů a prostředků Biologique Recherche proti celulitidě.
    Efektem metody je zpevnění a vyhlazení kůže . Doporučujeme sérii 3 - 6 ošetření. Interval mezi jednotlivými ošetřeními je 2 týdny. Do 2 měsíců můžete mít perfektní postavu.
    Ošetřují všechny estetické nedokonalosti těla. Bandáže a tělové hmoty mají různá zaměření, tudíž aplikuje se pro každou klientku individuálně, podle toho, co žádá ošetřit. Záleží, jaký má klientka problém a co chce vyřešit.
    Pomerančová kůže - celulitida - trápí většinu žen. Pro redukci celulitidy používáme přístroj Accent, který zahřívá pokožku a pomáhá reorganizovat buněčné prostředí. Tím stimuluje buňky k tvorbě nového kolagenu. Ošetření přispívá k formování a zpevnění postavy - vašich stehen, boků, bříška, paží i nadbytečných tukových polštářků na zádech. Vaše tělo bude štíhlejší a pevnější


Formování postavy pod odborným lékařským dohledem

    Je jediný přístroj svého  druhu, který umí účinně zatočit nejen s celulitidou, ale s nadváhou  i povislým svalstvem a otoky, či zmírnit příznaky předčasného stárnutí! Pět funkcí* tohoto přístroje, které se dají kombinovat, vám zaručí, že se  budete cítit mladší, krásnější a především štíhlejší! Přijďte k nám vyzkoušet VIP Lipoline Duo, garantujeme vám výsledky již po  několika ošetřeních!
    Anti-C Slimming Program od Biologique Recherche usnadňuje proces zbavení vnějšího vzhledu celulitidy, podporuje odstranění nežádoucích tukových ložisek a koriguje postavu. Základní prostředky pro tenhle program jsou prostředky od Biologique Recherche ve složení kterých jsou vysoce koncentrované esenciální oleje, komplex s  liftingovým efektem MC 110 a okysličující komplex VIP O². Pomocí směsi esenciálních olejů se stimulují vnitřní procesy vylučování tuků, zlepšuje se mikrocirkulace krve a lymfy v oblasti péče. Důležité je, že program má prodloužený účinek, protože makromolekuly oleje kontaktují s pokožkou i po ošetření. Díky komplexu s  liftingovým efektem MC 110 a оkysličujícímu komplexu VIP O² povadlá pleť s projevem celulitidy zpevňuje se a stává se pružnou a elastickou.
    Nechejte se hýčkat a dopřejte své pokožce 7 exkluzivních rituálů. Užijte si soukromý oddechový čas v nadstandardní péči našeho profesionálně vyškoleného personálu.


Zábal na hubnutí - Lipolytická peče

    Tato technologická inovace společnosti LPG zcela vybočuje ze zavedených standardů, vytváří pomyslnou „alianci“ svých nejlepších a nejvýkonnějších technologií, ze které vzešel nový exkluzivní patent. Stimulace se provádí novou ošetřující hlavicí Alliance, která spojuje sílu válečku a intenzitu klapky. Ředitel oddělení výzkumu a vývoje společnosti LPG® Arnaud Fuster označuje tuto inovaci za malý poklad a vysvětluje, že „přidání motorizované klapky přineslo doslova nový rozměr, protože obohacuje buněčnou stimulaci o tangenciální (horizontální) směr, který umožňuje střídavou kompresi kůže, to přináší viditelné výsledky již po 3 ošetřeních. Intenzita ošetření a způsob aplikace endermologie® se tím zásadně mění.
    Přístroje - celý proces modelace těla podpoří i další přístroje, které lze při kúře také využít, například: VIP Complex elektrostimulace, LPG Lipomassage.
    Doporučený program obsahuje 4 - 6 ošetření jednou týdně, s následnou podpůrnou péčí - jedna procedura  do 3 - 4 týdnů. Tělový peeling P50 doporučujeme zahrnout do kúry proti celulitidě a programů určených pro hubnutí pro zlepšení jejich výsledků.
    Peeling těla může byt prováděn buď jako samostatná procedura (zejména před letní plážovou sezónou), nebo taky jako přípravná fáze k dalším procedurám, zaměřeným na boj s nadváhou a celulitidou, určeným k obnovení pevnosti a elasticity pokožky.
    Pro neinvazivní redukci tukové tkáně, celulitidy a formování postavy používáme širokou škálu procedur a ošetření, které nám pomůžou účinně zatočit nejen s celulitidou, ale s nadváhou, povislým svalstvem a otoky, nebo zmírníme příznaky předčasného stárnutí.


Poradíme si i s pomerančovou kůží

    Procedura spočívá v naneseních speciálních účinných hmot z řady Metrini a následné aplikaci tepelné přikrývky na dobu 30 – 40 minut. Během zahřívání dochází k odstranění metabolických škodlivin, tuků a přebytečné vody. Po ošetření se budete cítit jako po luxusní lázeňské proceduře
    Více než 80 procent žen trpí nevzhlednou celulitidou především na stehnech a hýždích. Hlavní faktor, který způsobuje celulitidu, je především sedavý životní styl, stres, nedostatek fyzické aktivity, hormonální faktory způsobené především antikoncepcí, ale především špatné stravovací návyky podporují zadržování vody a zhoršování oběhu v tukové tkáni. Někdy může být i příčinou dědičný a genetický faktor. Kromě zlepšení životních návyků, ztrátou hmotnosti nebo posilováním svalů, vám pomůže nové kosmetické ošetření Termosauna Essudativa. Po ošetření se redukují tukové polštářky a mizí celulitida.
    Program "Lipolitická peče" zahrnuje lymfodrenážní a anticelulitidní masáže, které posilují účinek prostředků od Biologique Recherche. Díky tomuto programu můžete se úplně zbavit celulitidy 1. třídy a viditelně zlepšit reliéf a strukturu pokožky. Délka programu je 28 dnů. V důsledku toho se objem těla se sníží o 3 - 4 cm, kůže se stane pevnější, pružnější a hladší.


Exkluzivní rituály na formování postavy

    Tělový peeling Lotion P50, Commage P50 Corps je doporučen pro všechny typy pleti. Lze aplikovat jak před opalováním, tak i po opalování. Lotion P50, Commage P50 Corps je vhodný pro:
    Přístroj Accent nesmí být použit u těhotných a kojících, u lidí s implantovaným pacemakerem, automatickým defibrilátorem nebo jiným implantovaným elektrickým zařízením, kovovým implantátem, aktivním kolagenním nebo vaskulárním onemocněním. Přesněji vás s kontraindikacemi seznámí lékař při konzultaci.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00