Jak na věc


forgotten hope

Konference VMware vForum 2018 řešila bezpečnost i dopravní pokuty více

    Dobrá zpráva pro  všechny milovníky bojů na východní frontě. Autoři Forgotten Hope 2 se na svém webu vyjádřili, že chystají rozšíření své modifikace o toto bojiště. Jako vábničku připojili i dva obrázky ukazující modely sovětských strojů KV1 a SU-152. Více zde.
    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href= title=> <abbr title=> <acronym title=> <b> <blockquote cite=> <cite> <code> <del datetime=> <em> <i> <q cite=> <strike> <strong>
    Konečně byla vydána očekávaná verze BF2 modu Forgotten Hope s pořadovým číslem 2.4. Majitelé předchozí verze mohou instalovat pouze update patch, nováčci musejí stáhnout  větší objem dat celkem ve 3 souborech. Všechny data je možnost stahovat odsud.
    Po pár týdnech čekání vychází nová edice Forgotten Hope 2 ve verzi 2.3. Pokud máte nainstalovanou předchozí verzi, bude Vám stačit incremental patch (necelých 600 MB), pokud instalujete od nuly, pak potřebujete dva instalační balíky. Obojí najdete ke stažení zde.
    V nové verzi Forgotten Hope s číslem 2.3 se dočkáme i nových nožů pro pěchotu.  Celkem se bude jednat o pět úplně nových nožů pro německou i americkou stranu. Současně bude v nové verzi upraven i styl boje s noži.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00