Jak na věc


forgotten hope

Základní trénink: vedení a taktika

    Po pár týdnech čekání vychází nová edice Forgotten Hope 2 ve verzi 2.3. Pokud máte nainstalovanou předchozí verzi, bude Vám stačit incremental patch (necelých 600 MB), pokud instalujete od nuly, pak potřebujete dva instalační balíky. Obojí najdete ke stažení zde.
    Dobrá zpráva pro  všechny milovníky bojů na východní frontě. Autoři Forgotten Hope 2 se na svém webu vyjádřili, že chystají rozšíření své modifikace o toto bojiště. Jako vábničku připojili i dva obrázky ukazující modely sovětských strojů KV1 a SU-152. Více zde.
    Konečně byla vydána očekávaná verze BF2 modu Forgotten Hope s pořadovým číslem 2.4. Majitelé předchozí verze mohou instalovat pouze update patch, nováčci musejí stáhnout  větší objem dat celkem ve 3 souborech. Všechny data je možnost stahovat odsud.
    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href= title=> <abbr title=> <acronym title=> <b> <blockquote cite=> <cite> <code> <del datetime=> <em> <i> <q cite=> <strike> <strong>
    V nové verzi Forgotten Hope s číslem 2.3 se dočkáme i nových nožů pro pěchotu.  Celkem se bude jednat o pět úplně nových nožů pro německou i americkou stranu. Současně bude v nové verzi upraven i styl boje s noži.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8138
cache: 0024:00:00