Jak na věc


ford fusion technické údaje

Katalogový list auta: Ford Fusion

    Milá Dominiqo, to - co jsi zakroužkovala na fotu jsou otvory v masce. Ty slouží k vyvedení nulovacího tlačítka v levo a a tlačítka pro výběr v pravo. Tzn., že těmito tlačítky se ovládá nastavení počtu ujetých kilometrů a nastavení času na display.
     jedná se Forda Fusion z 2008 v automatu - také by mě pomohla informace na nějaký schopný manuál či dílenskou příručku kde bych se dozvěděla kdy se mění oleje a rozvodový řemen a za jakoukoliv důležitou informaci k tomuto vozu budu ráda.
    Dobrý den přátelé, poraďte, pořídil jsem si Forda Fusion v 1,4 TDCI 2008 z dovozu a nemohu přijít na funkci jedné kontrolky na panelu mezi otáčkoměrem a tachem. Jsou tam separátně 2 - ta v levo je na upozornění nezavřených dveří a ta v pravo nevím - nemohu to nikde najít ani v manuálu. Asi to bude pro někoho jasné ale já jsem na to ještě nepřišel.
    Švejk: právě proto jsem na začátku na dotaz reagoval a snažil jsem se pomoct, protože ta přístrojovka jakoby z oka vypadla mýmu Focusovi, ale splet mě ten Fusion, kterýho neznam.
    Zkus si ve svém profilu (dole) vyplnit registraci svého vozidla. Při anonymních údajích nemůžeš čekat, že ti někdo přesně odpoví, protože se nemá čeho chytit, Fordů je moc typů.


Technické údaje/listy Ford Fusion [0 modelů]

    kmochac: děkuji za příspěvek - dodnes jsem na to nepřišla na co ta kontrolka vpravo je - ani jsem se to nikde nedočetla. Ta vlevo je jasná svítí žlutě a červeně při otevřených dveřích a píše i na displeji o co jde.
    dominiqa: Podle čeho usuzuješ, že se jedná o kontrolky ? Viděla jsi je svítit ? Mě to spíš připadá, že je to určitým způsobem univerzální přístrojovka, která může mít podle stupně výbavy (nebo data výroby) osazena nebo neosazena ta tlačítka.
    dominiqa: Ale registraci vozidla jsi stejně nevyplnila, takže nikdo vlastně neví o jaké auto, z jakého roku a o jakou verzi se jedná. Jsou to jenom technické údaje. Nejde o ztrátu anonymity. To je potom jako hádat z křišťálové koule. Ale to je tvoje rozhodnutí. Asi tu odpověď moc nepotřebuješ.
    dominiqa: ta vlevo svítí červeně a jsou to výstrahy typu otevřený dveře, kufr atd. Dále při poruchách např. motoru a na displeji se ti napíše co se děje a ta vpravo se mi rozsvítila nedavno, když bylo třeba málo kapaliny v ostřikovači, chyba ESP, vybitá baterie v klíči atd. A výstrahy mohou být se zvukovým signálem, nebo bez něj. To se dá nastavit. V manualech je to popsaný podrobně.


Průvodce spotřebitele a eShop::katalog

    kmochac: no právě, že jak na to tak koukam, tak mi to přijde, že jsou to budíky z Focuse, ale je to v sekci Fusion. Možná by paní nebo slečna měla napsat, co má za auto.
     Naše databáze již obsahuje 50 příruček a manuálů, 74 modelů vozů řazených mezi 26 značek a 131 modelových řad. Službu již používá 2344 spokojených zákazníků.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
10101
cache: 0024:00:00