Jak na věc


fler pinterest vánoční keramika inspirace

Vítězka Fler Fashion Fight zaujala barvami, úsměvem a kombinací oblečení i doplňků z Fleru

    Praha, 9. prosince 2010 – Od poloviny října mohli návštěvníci serveru Fler.cz rozhodnout soutěž o nejzajímavější outfit – Fler Fashion Fight. Z více než dvou set přihlášených modelů vybrala odborná porota 32, které se postavily na start a bojovaly o hlasy diváků ve „fightech“ - soubojích jeden na jednoho. Ve finále nakonec zvítězil rozzářený outfit tvůrkyně s nickem Lusinda, který je složený téměř výhradně z oblečení a doplňků z Fleru. Cenu poroty si odnesla za svou Podzimní romanci anniecarter.
    Praha, 22. září 2010 - Portál s handmade a originály Fler. cz vyzval tento týden všechny fanoušky originální módy: Ukažte svoje outfity a srovnejte síly s ostatními módními nadšenci! Vyhlásil totiž soutěž s názvem Fler Fashion Fight. Úkolem soutěžících je vytvořit a nafotit co nejzajímavější outfit. O vítězi budou během podzimu rozhodovat diváci svým hlasováním, porota v čele s nejsledovanější českou módní bloggerkou Sandrou Leopardovou a autorkou kontroverzního blogu Modnipeklo.cz Adou vybere vítěze speciální ceny poroty. Ve Fler Fashion Fight se utkají módní bloggeři, návrháři i všichni ostatní, které móda zajímá. Jsou omezeni jedinou podmínkou - součástí fotografovaného outfitu musí být alespoň jedna věc dostupná na Fler.cz.


Charitativní panenky UNICEF můžete nyní „adoptovat“ i na Fler.cz

    Praha, 29. září 2010 - Současný trend masivních šperků dokazuje, že šperk nemusí být jen doplněk dokreslující outfit, ale že může být jeho ústřední složkou. Výrazné šperky řeknou mnoho o odvaze své nositelky, jsou výpovědí o jejím stylu, ale dovedou také prolomit ledy a být ideálním námětem pro začátek konverzace. Bohaté korále a velké kameny přitahují pozornost, obzvlášť když víte, jak je nosit. Proto Fler.cz připravil malého průvodce masivními šperky, který nejen představí tento trend, ale poradí tipy a triky, jak se těmito výraznými doplňky zdobit.
    Praha, 26. srpna 2010 - Na Fler.cz je nově možné zakoupit originální textilní panenky, které mohou zachránit životy. Fler se totiž zapojil do projektu Dětského fondu OSN - UNICEF s názvem „Adoptuj panenku a zachráníš dítě“. Cílem projektu je získat finanční prostředky pro celosvětovou očkovací kampaň UNICEF. Částka za „adopci“ panenky pokryje náklady na očkování jednoho dítěte v chudých zemích. A proč na Fler.cz? Panenky totiž ručně vyrábějí lidé po celém Česku. UNICEFu jde na účet celá utržená částka, provize se Fler samozřejmě vzdal.
    Praha, 10. listopadu 2010 – Barevné šálosvetry, veselé kapuce nebo trochu střelené kulichy. To jsou módní doplňky, které by neměly pro letošek chybět v šatnících všech zimomřivých znalců módních trendů. A pokud nevíte, co je to šálosvetr nebo zda je váš kulich dostatečně bláznivý, pak tady určitě najdete odpověď.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00