Jak na věc


flóra obchody

V ceně pobytu Víkendové uvolnění v lázních zahrnuto:

    Hotel Flora*** se nachází v klidném lázeňském centru v těsné blízkosti kolonády a léčivých pramenů (cca 100 m). Hotel nabízí komplexní lázeňskou léčbu i speciální wellness programy. Všechny služby jsou poskytovány pod jednou střechou, součástí hotelu je bazén a whirlpool. Z kavárny v šestém patře mají hosté unikátní možnost pohledu na celé Mariánské Lázně a okolí.
    Pouhých 7 minut chůze do historického centra města a výborná dostupnost autem i městskou hromadnou dopravou jsou důvody, proč je desítky let hotel Flora tradičně nejvyhledávanějším hotelem v Olomouci.
    Hotel má 69 moderně zařízených dvoulůžkových pokojů se sprchou a WC, telefonem s přímou provolbou, televizí se satelitními programy, bezplatným wifi internetem, vysoušečem vlasů a trezorem (za poplatek).
    Parkování je možné rezervovat přímo před hotelem nebo ve dvoře, obojí za poplatek 170 Kč/noc. (doporučujeme rezervaci předem) Ubytování domácích mazlíčků je povoleno za poplatek 300 Kč/noc.
    Děti do 6 let jsou ubytovány zdarma, pokud není využita přistýlka. Děti do 6 let jsou ubytovány za cenu 300 CZK za osobu a noc, pokud využívají dětskou postýlku. Děti do 12 let platí za přistýlku 500 CZK za osobu a noc. Starší děti než 12 let a dospělí platí za přistýlku 500 CZK za osobu a noc.


V ceně pobytu Lázeňské dny na zkoušku zahrnuto:

    Nejčastěji hledáte: Lázně, Víkendové pobyty, Lázeňské pobyty, Valentýnské pobyty, Lázeňské pobyty, Romantický víkend pro dva, Wellness pobyty, Interiérové dveře, Povinné ručení porovnání
    Wellness procedury: aroma masáž, masáž lávovými kameny, medová masáž, masáž přírodními kartáčky, čokoládová masáž, masáž Afroditin sen, masáž Dolce Vita, aj.
    Přímo v budově se nachází léčebné oddělení s odborně vyškoleným personálem a hosté si mohou domluvit léčebný program s lékařem nebo zakoupit jednotlivé procedury vč. speciálních (z široké nabídky) přímo na recepci. Možnost zapůjčení koupacího pláště za poplatek. Od roku 2010 vybudována spojovací chodba mezi hotely Flora a Maxim, kde je možno zdarma využít bazén s protiproudem (cca 4 x 8 m).
    Pokoje ve vyšších patrech s výhledem na historické panorama a terasa 10. patra salonku Slunečnice skýtají dechberoucí a současně nejkrásnější výhled na město Olomouc a jeho blízké okolí.
    Lázeňské procedury: perličková, přísadová, suchá plynová koupel, Kneippova terapie, podvodní masáž, klasická masáž, lymfatická masáž, baňkování, reflexní masáž, lavatherm,  oxygenoterapie, elektroléčba, magnetoterapie,  inhalace, parafín, biolampa, aj.


V ceně pobytu Romantické dny zahrnuto:

    Nezapomenutelné a výjimečné gastronomické zážitky, ale také klasickou snídani den co den v restauraci Hortenzie, Vám přináší tým profesionálních kuchařů a cukrářů.
    Původní hotel Flora byl otevřen v roce 1881 a patřil rodině uměleckého zahradníka Václava Skalníka (proto název Flora - květina). Václav Skalník byl zakladatelem lázeňských parků a jeho dílo dodnes obdivují všichni návštěvníci města.
    Díky své lokalitě poskytuje klidné a příjemné ubytování v blízkosti centra města Olomouce i komerční zóny Šantovka a Univerzity Palackého ve 165 pokojích v pěti kategoriích a dvou bezbariérových pokojích.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
10665
cache: 0024:00:00