Jak na věc


fitcentrum valašské meziříčí

Fitklub Přerov, fitcentrum, posilovna, sauna, fitness, osobní trenér, wellness,

    Začíná nová sezóna! Rezervujte si svá cvičení včas zde na stránkách s platnou permanentkou nebo depozitem min. 250kč. Tak si dobijte co nejdříve. ;) Těšíme se na Vás.
    Vytvořili jsme pro vás NOVÝ přehledný rezervační systém. Provádějte si své rezervace na www.fitcentrumchrudim.cz kdykoliv z pohodlí domova (při depozitu na účtu min. 250,- Kč.)
    Od listopadu můžete přijít navštívit lekci bojového sportu ! Sledujte stránky + sociální sítě, kde se v průběhu budete moct dozvědět více informací o plánovaných lekcích.
    Stále inovujeme. Zjednodušili jsme pro vás ceník služeb!! Na jednu zakoupenou permanentku můžete využít různé hodiny cvičení! Kompletní ceník najdete zde:
    Najdete nás i na Facebooku! Označte naši stránku "Fitcentrum Chrudim" tlačítkem "To se mi líbí" a budete průběžně informováni o aktualitách ohledně cvičení a dalších službách, které nabízíme.
    V průběhu týdnů mohou nastávat změny v rozvrhu, doporučujeme proto našim klientům navštěvovat novinky a aktuální rozvrh. Děkujeme!
    Cvičení s osobním trenérem klientům nejlépe pomůže dosáhnout stanovených cílů. Péče osobního trenéra je tím nejlepším řešením individuálních potřeb. Více →


relaxační centrum, pedikúra, manikúra, masáže...

    OMEZENÍ OTEVÍRACÍ DOBY V POSILOVNĚpro veřejnost bude otevřeno do 19:30 v tyto dny.čt. 13.12. , po 17.12. , út. 18.12. , čt. 20.12
    Funkční zóna přináší nový rozměr Vašeho tréninku. Hrazdy, gymnastické kruhy, monkey bars, závěsné systémy, bagy, bosu, kettlebelly, leberty, medicinbaly a mnoho dalšího. Více →
    Upozorňujeme klienty, že pro vstup na kurty (badmintonový, squashové) je nutné mít boty se světlou podrážkou. Děkujeme za pochopení.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00