Jak na věc


firemní kurzy první pomoci

Umíme zajistit akce v tuzemsku i zahraničí

    Firemní víno je možné si odečíst ze základu daně z příjmů, při splnění zákonem stanovených podmínek. Dárková vína jsou považovaná za reklamní a propagační předměty v případě, že jsou označena logem společnosti a jedná se o tzv. tichá vína.
    V únoru 2011 jsme v Praze Stodůlkách otevřeli další firemní školku společnosti Siemens. Program školky je česko-anglický a vyučujícími jsou nejen čeští pedagogové i rodilí mluvčí.
    Otázka firemních mateřských školek se v posledních několika letech stala velmi aktuální, zejména poté, co se Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR zavázalo provést reformu předškolní výchovy a vzdělávání s ohledem na stoupající porodnost a nedostatek volných míst ve školkách.
    Firemní cedulka TRUHLÁŘSTVÍFiremní cedulka o velikosti 15x20 cm v plnobarevném provedení. Změna firemních údajů  je v ceně cedulky - ne však tvorba jiné firemní grafiky.  ...
    Firemní cedulka "kadeřnictví" 30x20cmFiremní cedulka o velikosti 30x20 cm ve stříbrném nebo zlatém rovedení. Změna firemních údajů  je v ceně cedulky - ne však tvorba jiné firemní...
    Firemní cedulka PLATNÉŘSTVÍFiremní cedulka o velikosti 15x20 cm v plnobarevném provedení. Změna firemních údajů  je v ceně cedulky - ne však tvorba jiné firemní grafiky.  ...


Firemní vánoční dárky, kalendáře pro Vaši firmu

    Firemní cedulka 30x20 - údaje firmy stříbrná s barvouVíte, že každá provozovna musí být ze zákona označena cedulí s IČ, provozní dobou a odpovědnou osobou? Cedule informační do vaši provozovny. Změna...
    Tuto definici splňují vína s obsahem alkoholu do 15 % a musí se jednat o vína nešumivá. Hodnota firemního vína, včetně nákladů na polep, potisk, případně dalších nákladů s označením spojených, nesmí přesáhnout částku 500 Kč bez DPH.
    Víno jako dárkový předmět a výraz poděkování Vašim zaměstnancům nebo firemní dárek pro obchodní partnery a klienty, vždy potěší. S výběrem vín od léty prověřených vinařství Vám velmi rádi poradíme, takže nás neváhejte kontaktovat.
    Láhvová vína obsahují: OXID SIŘIČITÝ, mohou obsahovat stopy vajec a mléka, další podrobnější informace k jednotlivým produktům Vám rádi sdělíme na vyžádání. Obsah alkoholu je uváděn v objemových procentech.
    Cedulka pro včelaře 6ti úhelník 30x30Cedulka pro včelaře vystřižená do 6tiúhelníku. Obvodová velikost cca 30x30cm. V ceně je personalizace cedulky, jiné texty popř poslaný obrázek    ...


Nápady na firemní reklamní předměty a kalendáře

    Školku začal navštěvovat Honzík ve dvou letech a Lenka dokonce už v roce a půl. U obou jsme od začátku nastavovali docházku individuálně a (Pokračování textu...)
    S Mgr. Filipem Vackem a Ing. Robertem Hirmerem mám dlouholeté zkušenosti – již od roku 2005 společně pořádáme outdoorové a teambuildingové akce (nejprve pro zástupce distribučních sítí Pioneer Investments a následně pro centrálu Partners Financial Services). Kluky mohu vřele doporučit jako naprosté profesionály.  Dokáží dokonale zorganizovat a naplánovat aktivity tak, aby každá akce splnila svůj účel, aby všichni účastníci byli v bezpečí i při těch nejnáročnějších adrenalinových akcích, jsou flexibilní, vstřícní a umí improvizovat. Jako bonus nabízejí skvělou zábavu a pohodovou atmosféru, díky které se jimi pořádané akce stanou pro všechny nezapomenutelným zážitkem. Jsem přesvědčena o tom, že za kvalitu a výkonnost kolektivu na centrále Partners vděčím i společnosti ATEO CZ (dříve Outdoor-F).


Zajistili jsme již 300 outdoorů a 250 firemních akcí

    V případě druhém se jedná o zcela unikátní program pro společnosti zaměstnávající více než 1000 zaměstnanců. Během 3 měsíců jsme schopni zrealizovat projekt firemní školky v anglické i české variantě.
    V únoru 2009 jsme otevřeli první firemní školku společnosti Raiffeisenbank Žiraifku, jejíž jméno si určili sami zaměstnanci. Díky tomuto stále více oblíbenému benefitu se vrací mnoho kvalifikovaných žen z Raiffeisenbanky dříve do práce z rodičovské dovolené, což je velkým přínosem také pro banku.
    Vruty a krytky pro stříbrné cedulky 4ksStříbrné  krytky o1,6cm ,  s jejichž pomocí  snadně a velmi hezky připevníte cedulky k podkladu. Cena je za 4ks. Složení :  hliniková krytka...
    Vruty a krytky pro zlaté cedulky 4ksZlaté  krytky o1,6cm ,  s jejichž pomocí  snadně a velmi hezky připevníte cedulky k podkladu. Cena je za 4ks. Složení :  hliniková krytka ,...
    Připravíme firemní či vzdělávací program v ČR i zahraničí. Teambuildingy, eventy, outdoorové tréninky, akce pro obchodní partnery. Netradiční programy a snaha připravit něco konkrétního pro Vás!!!!


6. června proběhl 5.ročník Olympiády Firemních školek.

    Firemní cedulka KREJČOVSTVÍFiremní cedulka o velikosti 15x20 cm v plnobarevném provedení. Změna firemních údajů  je v ceně cedulky - ne však tvorba jiné firemní grafiky. Barvu...
    Pedagogický koncept navazuje na nejmodernější evropské trendy zabývající se předškolním vzděláváním, které zajišťuje tým zkušených a důkladně proškolených učitelů a rodilých mluvčích.
    Velkou výhodou pro provozování firemní školky je dřívější nástup rodiče do zaměstnání. Pro zaměstnance je to obrovský benefit, který je velmi nadstandardní. Do firemních školek KinderGarten je možné umístit dítě již od 18 měsíců.
    chtěli bychom vyjádřit upřímnou pochvalu za výbornou práci v naší mateřské školce. Radi bychom Vám a vašemu týmu tou cestou poděkovali za profesionální a zároveň vstřicný přístup. (Pokračování textu...)
    Firemní cedulka - údaje firmyVíte, že každá provozovna musí být ze zákona označena cedulí s IČ, provozní dobou a odpovědnou osobou? Cedule informační do vaši provozovny. Změna...
    FIREMNÍ CEDULKY - orientační ceník dle velikosti a materiáluCedule je možné udělat v různých velikostech:  --------------------------------------------------------------------------- cedulky je možné...


Nové zboží pro měsíc leden - FIREMNÍ CEDULE

    Jako první společnost na českém trhu nabízíme možnost využití stávajících školek po celé ČR pro korporátní klientelu nebo zřízení a provoz vlastní firemní školky. Hlavní výhodou prvně jmenované možnosti spolupráce je garance volného místa po celý školní rok, zvýhodněné platební podmínky a možnost prioritně rezervovat místa v celé pobočkové síti společnosti.
    Již od r. 2005 se na společnost KinderGarten obracejí společnosti, které mají zájem o založení vlastní firemní školky. Tento model je v západních zemích velmi populární a v dlouhodobém časovém měřítku se jedná o nejlevnější investici do vzdělání dítěte v cizím jazyce. Zásadně přispívá k vytvoření osobních vztahů nejen mezi rodiči - zaměstnanci a jejich dětmi.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
15144
cache: 0024:00:00