Jak na věc


firemní akce jižní morava

Máte dotaz nebo zájem o naše služby?Kontaktujte nás:

    Již od r. 2005 se na společnost KinderGarten obracejí společnosti, které mají zájem o založení vlastní firemní školky. Tento model je v západních zemích velmi populární a v dlouhodobém časovém měřítku se jedná o nejlevnější investici do vzdělání dítěte v cizím jazyce. Zásadně přispívá k vytvoření osobních vztahů nejen mezi rodiči - zaměstnanci a jejich dětmi.
    Tuto definici splňují vína s obsahem alkoholu do 15 % a musí se jednat o vína nešumivá. Hodnota firemního vína, včetně nákladů na polep, potisk, případně dalších nákladů s označením spojených, nesmí přesáhnout částku 500 Kč bez DPH.
    Pedagogický koncept navazuje na nejmodernější evropské trendy zabývající se předškolním vzděláváním, které zajišťuje tým zkušených a důkladně proškolených učitelů a rodilých mluvčích.
    Ať už máte konkrétní, nebo jen orientační představu průběhu Vaší akce, stačí nám ji sdělit. Přizpůsobíme prostředí Vašim požadavkům, nebo navrhneme vhodné řešení, například v podobě zábavného programu pro zpestření Vašeho školení.
    Láhvová vína obsahují: OXID SIŘIČITÝ, mohou obsahovat stopy vajec a mléka, další podrobnější informace k jednotlivým produktům Vám rádi sdělíme na vyžádání. Obsah alkoholu je uváděn v objemových procentech.


Potřebujete poradit při zřizování či provozu firemní/soukromé školky?

    chtěli bychom vyjádřit upřímnou pochvalu za výbornou práci v naší mateřské školce. Radi bychom Vám a vašemu týmu tou cestou poděkovali za profesionální a zároveň vstřicný přístup. (Pokračování textu...)
    Víno jako dárkový předmět a výraz poděkování Vašim zaměstnancům nebo firemní dárek pro obchodní partnery a klienty, vždy potěší. S výběrem vín od léty prověřených vinařství Vám velmi rádi poradíme, takže nás neváhejte kontaktovat.
    Chcete Váš pobyt doplnit něčím nevšedním a zábavným? Přes den se můžete vzdělávat, a večer pobavit při barmanské show, tanečním vystoupení nebo při posezení v pohodlí naší restaurace. Podívejte se na nabídku doprovodných aktivit.
    Firemní víno je možné si odečíst ze základu daně z příjmů, při splnění zákonem stanovených podmínek. Dárková vína jsou považovaná za reklamní a propagační předměty v případě, že jsou označena logem společnosti a jedná se o tzv. tichá vína.


Banner-stojany skladem Vánoce 2018

    Jako první společnost na českém trhu nabízíme možnost využití stávajících školek po celé ČR pro korporátní klientelu nebo zřízení a provoz vlastní firemní školky. Hlavní výhodou prvně jmenované možnosti spolupráce je garance volného místa po celý školní rok, zvýhodněné platební podmínky a možnost prioritně rezervovat místa v celé pobočkové síti společnosti.
    Hotel disponuje hlavním kongresovým sálem, menším sálem, 3 salónky a 3 učebnami se sousedícími místnostmi pro občerstvení a kávové přestávky nebo i jiné účely. Rádi Vám nabídneme odpovídající prostory podle Vašich požadavků. Kompletní přehled najdete na stránce kapacity školicích prostor.
    Velkou výhodou pro provozování firemní školky je dřívější nástup rodiče do zaměstnání. Pro zaměstnance je to obrovský benefit, který je velmi nadstandardní. Do firemních školek KinderGarten je možné umístit dítě již od 18 měsíců.
    Zajistíme Vám vhodné prostory, techniku, ubytování, gastronomické služby, ale i doprovodný a zábavný program. Jsme Vám k dispozici i po organizační stránce. Na základě Vašich požadavků obstaráme například specifické vybavení, ověřené dodavatele služeb atd.


Školka Ministerstva zahraničních věcí České republiky

    V únoru 2009 jsme otevřeli první firemní školku společnosti Raiffeisenbank Žiraifku, jejíž jméno si určili sami zaměstnanci. Díky tomuto stále více oblíbenému benefitu se vrací mnoho kvalifikovaných žen z Raiffeisenbanky dříve do práce z rodičovské dovolené, což je velkým přínosem také pro banku.
    Školku začal navštěvovat Honzík ve dvou letech a Lenka dokonce už v roce a půl. U obou jsme od začátku nastavovali docházku individuálně a (Pokračování textu...)
    Otázka firemních mateřských školek se v posledních několika letech stala velmi aktuální, zejména poté, co se Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR zavázalo provést reformu předškolní výchovy a vzdělávání s ohledem na stoupající porodnost a nedostatek volných míst ve školkách.
    Specializujeme se na události v rámci jednoho dne i na vícedenní pobyty a firemní akce s ubytováním. Hotel disponuje 86 komfortními pokoji s kapacitou až 200 lůžek.
    Vše Vám zajistíme dle Vašich speciálních požadavků. Kontaktujte marketingové oddělení. Zašlete nám nezávaznou poptávku a obratem Vám vypracujeme kompletní cenovou nabídku pro Vaše firemní školení, teambuilding či jinou akci.


6. června proběhl 5.ročník Olympiády Firemních školek.

    V případě druhém se jedná o zcela unikátní program pro společnosti zaměstnávající více než 1000 zaměstnanců. Během 3 měsíců jsme schopni zrealizovat projekt firemní školky v anglické i české variantě.
    Přemýšlíte, jak motivovat své zaměstnance? Postaráme se o to, aby Váš firemní teambuilding nebyl stereotypní. Ze široké škály programů si vyberte ten, který Vám bude vyhovovat.
    Hledáte ideální prostředí pro Vaše firemní akce? Na jednom místě Vám nabízíme vše – od prostor po hotelové služby – pro uspořádání konference, školení, semináře, teambuildingu nebo jiné události. Máme dlouholeté zkušenosti s pořádáním akcí podle přání klientů a rádi se staneme i Vaším spolehlivým partnerem.
    V únoru 2011 jsme v Praze Stodůlkách otevřeli další firemní školku společnosti Siemens. Program školky je česko-anglický a vyučujícími jsou nejen čeští pedagogové i rodilí mluvčí.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00