Jak na věc


film zápisník jedné lásky

TUDOROVCI - 1. sezóna Kolekce (3 Blu-ray)

    Ve snímku Zápisník jedné lásky předčítá starý muž ze svého vybledlého zápisníku ošetřovatelce (Gena Rowlands) v sanatoriu příběh o jediné ženě svého života.
    Rachel McAdams, Ryan Gosling, Gena Rowlands, James Garner, Joan Allen, James Marsden, Kevin Connolly, a další >Sam Shepard, Paul Johansson, Obba Babatundé, Traci Dinwiddie, Nancy De Mayo, Heather Wahlquist
    Když se vojáci po válce vrátí domů, všechno je jinak. Allie je zasnoubena s úspěšným podnikatelem a Noah žije sám se svými vzpomínkami ve 200 let starém domě, který nádherně restauruje. Když však Allie zahlédne v místních novinách článek o Noahově práci, ví, že ho musí vyhledat a rozhodnout se jednou provždy, zda-li poslechnout své srdce nebo rozum.


ZÁPISNÍK JEDNÉ LÁSKY (Zamilované filmy) (DVD)

    Ve filmu se přenášíme do minulosti a sledujeme životy dvou mladých lidí ze Severní Karolíny, kteří pocházejí z naprosto odlišného prostředí, Allie (Rachel McAdams) a Noaha (Ryan Gosling). Ačkoliv Allie byla vychována v nádherném přepychovém jižanském domě a Noah vyrostl v chudém stavení, na jehož prahu džemovali hudebníci, nic mladé dvojici nezabrání v tom, aby spolu nestrávili jedno nádherné léto předtím než je odloučí nejprve rodiče, a poté první světová válka.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00