Jak na věc


festival francouzského filmu praha

22. ročník Pardubického festivalu vína..... 1998 - 2020

    Zjistíte například Jak poznat ideálního partnera. Zveme vás na přednášku Magické vlasy jako nástroj pro harmonii a blahobyt ukrajinské lektorky Xani Bati. Přijďte objevit Zázrak Ajurvédy - léčení akupresurou v praxi pod vedením Dr. Bhagwanth Singh Sandhu z Indie nebo se od Ing. Lady Pilařové naučit Jak transformovat finanční trauma.
    22. ročník festivalu je pro nás velkou výzvou. Letos nezůstane kámen na kameni, jelikož bude na zámku probíhat rekonstrukce. Všichni, včetně ředitele zámku a firmy, která rekonstrukci provádí děláme maximum, abychom všichni byli spokojeni a mohli se společně těšit na budoucí nově zrekonstruované prostory, které budeme mít v roce 2020 a v letech následujících k dispozici. Letošní www stránky festivalu budou fungovat v omezeném modu, kde nebudou vystavovatelé znázorněni včetně jejich konkrétního umístění, jelikož to vše budeme vědět až na poslední chvíli. Seznam vinařů, kteří přislíbyli účast na letošním ročníku budeme co nejdříve a postupně aktualizovat.
    Ve výstavním prostoru je zastoupeno nejrůznější zboží pro ženy, oblečení, šperky, kosmetiku, knihy, věci pro domácnost, obrazy, dekorační předměty, ekodrogerie,  vykuřovadla, které udělá radost vám nebo formou dárku vašim blízkým.


Tématické články Festival Miluj svůj život

    Můžete se těšit na program terapeutky a lektorky Marjánky McComb Kukui z Havaje, která už se na vás těší a také vám v neděli bude poskytovat své poradenské služby.
    Zde si můžete prohlédnout jídlení lístek restaurace Srdcovka, která bude zajišťovat občerstvení na Ezoteře. Další občerstvení zajistí také Vegetka, Praha. 
    Na velké prodejní výstavě vám své služby představí poradny alternativní a klasické medicíny (výklad karet, čtení z ruky, diagnostika, frekvenční terapie, masáže, měření aury, automatická kresba...), najdete zde zajímavé zboží do domácnosti jako ekodrogerie, kosmetika a také obrazy, orgonity, dekorační předměty.


Ohlédnutí za prodejní výstavou EZOTERA

    Chceme daleko více propojit kvalitní vína s kvalitní gastronomií a kulturním programem. Všem, kteří chtějí využít výhod, doporučujeme se zaregistrovat, abychom Vám mohli posílat všechny aktuality, aby Vám nic podstatného neuniklo a mohli jste si zarezervovat vstup na doprovodné akce, na kterých bude omezen počet návštěvníků. Pardubický zámek se opět otevře veřejnosti a nabídne kouzelnou nejen noční atmosféru, kterou doplní bezplatné prohlídky vybraných expozic. Opět budete mít možnost navštívit zajímavé prostory, kam se návštěvník běžně nedostane.
    Velmi podnětným tématem je Jak mít (zas) dobrý zrak a zbavit se brýlí. Do tajůPsychosomatiky ve stomatologii vás zasvětí MUDr. Jindra Swetambari Kubínová. Dozvíte se více o Tantře. O nebezpečném textilu v interiéru vám blíže poví a doprovodí ukázkami materiálů pan Oto Reiss.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00