Jak na věc


fajnpark - chlumec nad cidlinou

Školy ve dnech školního vyučování

    Zařízení má výšku 8 metrů a je tak nejvyšší bungee trampolínou na trhu. Pak už je jen jeřáb. Zkušený bungee jumpista může dosáhnout výšku skoku až 10 metrů!
    Hraje se na dva vítězné sety bez ztrát do 21 bodů. V případě nerozhodného stavu se hraje set třetí do 15-ti bodů. Konečný rozdíl musí být minimálně dva body a není limitován. Hry se účastní min. 4 a max. 14 hráčů.
    Od Hradce Králové – 24 minut Z Hradce Králové – Kuklen to je do Fajnparku 27 kilometrů (cca 24 minut). Po silnici číslo 11 směr Chlumec nad Cidlinou nebo po dálnici D11, exit 68 směr Chlumec nad Cidlinou. Z Chlumce nad Cidlinou pokračujte směrem na Nový Bydžov. Fajnpark se nachází 300 metrů za značkou konec obce Chlumec nad Cidlinou.
    FAJNPARK je novým konceptem zábavního parku, který Vám přináší mnoho originálních atrakcí a zajímavých akcí. Poznání, zábava, relaxace, radost a zážitek… to je FAJNPARK.


Sezóna 2019 začíná 19. dubna a končí 30. září

    Od Jičína – 49 minut  Z Jičína to je do Fajnparku 48 kilometrů (cca 49 minut). Buď pojedete po silnici číslo 32 směr Kopidlno u Dymokur odbočíte vlevo na Městec Králové a Dlouhopolsko. V Dlouhopolsku opět odbočte v levo na Chlumec nad Cidlinou. Jeďte po silnici č. 11.  Z Chlumce nad Cidlinou pokračujte směrem na Nový Bydžov. Fajnpark se nachází 300 metrů za značkou konec obce Chlumec nad Cidlinou. Nebo:  40 kilometrů. (cca 50 minut) Po silnici číslo 35 směr Úlibice a Konecchlumí. Za Konecchlumím  odbočíte vpravo na Nový Bydžov. Projedete Novým Bydžovem rovně na Chlumec nad Cidlinou. Fajnpark se nachází 300 metrů před značkou začátek obce Chlumec nad Cidlinou.
    Kilimandžáro je od letošního roku nejvyšší fajnparková hora. Vypíná se nad okolní přírodu až do výšky 242 m. n. m. Výstup na rozhlednu je lákavý tím, že lze vylézt až na vrcholek bez lan a jakýchkoliv horolezeckých zkušeností. Sešup dolů je v horní části kamikadze a dole brzdící.Rozhledna Kilimandžáro je součástí volnočasového areálu Fajnpark, který se rozkládá na ploše asi 0,1 km2.A jak se Vám líbí???
    My vám nabízíme ucelený přehled pořádaných víkendových akcí pro děti, takže už pro vás otázka, kam vyrazit o víkendu nebude tak problematická. Můžete se vydat kupříkladu na sportovní akci někde v okolí, vyjet s dětmi za zábavou v podobě karnevalu, dětského dne či párty v dětském stylu.
    Od Prahy – 45 minut Z Prahy od Černého Mostu to je do Fajnparku 45 minut. Po dálnici D11, exit 62 směr Chlumec nad Cidlinou. Z Chlumce nad Cidlinou pokračujte směrem na Nový Bydžov. Fajnpark se nachází 300 metrů za značkou konec obce Chlumec nad Cidlinou.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00