Jak na věc


fénixovy slzy a rakovina u psa

CBD oleje: Fénixovy kapky Počet produktů: 12

    Podomácku vyrobené Fénixovy slzy často obsahují zbytky rozpouštědel, která jsou pro zdraví člověka nebezpečná. Simpson také vždy propagoval výtažky s vysokým obsahem THC a neřešil koncentrace dalších kanabinoidů, jako třeba CBD. To způsobovalo řadu problému se silným psychoaktivním účinkem, který řada pacientů užívajících např. fénixovy slzy s 80 a více procenty THC nedokázala „ustát“.
    Konopí, části této rostliny a výrobky z ní podléhají v řadě zemí světa zvláštní právní úpravě. Provozovatel neodpovídá za případné nedodržení rozhodné právní úpravy ze strany jednotlivých uživatelů těchto stránek, nebo jakoukoli újmu tím vzniklou.
    Na většině internetových stránek s tématem fénixových slz se doporučuje užít dávku „o velikosti asi zrnka rýže“. To je však extrémně vágní údaj, jenž vůbec nebere v úvahu rozmanitost jednotlivých konopných výtažků. Pro přesné dávkování je třeba znát obsah hlavních kanabinoidů, tedy především THC a CBD. Pro dlouhodobou léčbu je také nutné mít zásobu stejného výchozího produktu (rostlin konopí), aby obsah vyrobených extraktů byl co nejpodobnější.
    Spojení Fénixovy slzy je velmi úzce spojeno se světoznámým konopným aktivistou Rickem Simpsonem (ostatně tento název vymyslel on), který několik let žil i v České republice a o tomto extraktu hovořil jako o léku na rakovinu. Simpsonova tvrzení však obsahují řadu nejasností a kontroverzí.


Pomáhejte vytvářet největší encyklopedii konopí u nás.

    Přestože Simpsonův silně medializovaný přístup k výrobě a užívání fénixových slz má mnoho nedostatků, jsou jeho tvrzení o potenciálních léčebných účincích extraktu z konopí založena na pravdě. I když protirakovinné působení konopných výtažků nebylo dosud testováno na lidech, testy ve zkumavce a na zvířatech vykazují slibné výsledky, stejně jako neustále přibývající množství svědectví na sociálních sítích a v médiích.
    Provozovatel těchto stránek, společnost Canna b2b, s.r.o., IČ 020 23 024, se sídlem Cafourkova 525/11, 181 00 Praha 8 - Bohnice, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp.zn. C 214621, neodpovídá za správnost, aktuálnost ani úplnost informací na těchto stránkách uvedených. Provozovatel neodpovídá za jakoukoli újmu přímo či nepřímo vzniklou užitím takovýchto informací či jakéhokoli obsahu těchto stránek, ani za újmu vzniklou dočasným či trvalým znepřístupněním těchto stránek. Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv jakýkoli obsah těchto stránek změnit či odstranit, a to i bez předchozího upozornění. Provozovatel neodpovídá za možné závazky osob, jejichž nabídky lze na těchto stránkách nalézt zejména, nikoli však výlučně, ve formě inzerce či reklamy. Provozovatel rovněž neodpovídá za obsah jakýchkoli stránek, na než vedou odkazy z těchto stránek.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00