Jak na věc


expresní přeprava zásilek

DPDgroup a Renault odstartovaly doručování autonomními vozidly

    GO! Europe nabízí dvě produktové řady: GO! Expres (expresní přeprava) a GO! Smart (ekonomická přeprava). Obě služby jsou určeny pro importní i exportní zásilky do zahraničí.
    Tato expresní zásilková a balíková služba je dostupná téměř u všech našich možností přepravy. Expresně doručujeme po celé České republice a také do zahraničí. Zvolte k Vaší přepravě jednoduše jednu z níže popsaných možností expresu.
    GO! Europe, to je mezinárodní expresní přeprava zásilek do Evropy. Zaručujeme bezpečné a rychlé doručení díky dlouholetým zkušenostem. Přeprava zásilek do zahraničí je zajištěna vlastními pozemními linkami s napojením na mezinárodní GO! systém. Se službou GO! Europe vám naprostou většinu zásilek doručíme v okolních a západních zemích do 12 hodin následující pracovní den. Přepravu do Německa zajišťujeme výhradně v naší mateřské síti GO!. Díky tomu nabízíme expresní doručování zásilek do Německa a Rakouska již do 10 hodin dopoledne.


Plaťte jednoduše pomocí následujících nástrojů

    Pro mezinárodní přepravu mimo Evropu je určena služba GO! Worldwide. Pro vnitrostátní přepravu po ČR nabízíme službu GO! Česko. Pokud vaše zásilky vyžadují speciální režimy přepravy nebo individuální řešení, navštivte prosím sekci oborová řešení.
    Expresní přeprava balíků a jiných zásilek s Cargo International Vám umožní zasílat zboží resp. nechat ho vyzvednout a doručit ve velmi krátkém čase. Přitom nehraje žádnou roli, jestli chcete poslat balík, paletu nebo zásilku nadměrných rozměrů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00