Jak na věc


epilace intimních partií brno

Proč na epilaci do Beauty Clinic?

    Permanentní epilace Exilite je v současnosti nejvyspělejší a proto také nejžádanější fotoepilace. Přístrojové ošetření Exilitem klientům poskytuje nejvyšší možnou estetickou kvalitu. Epilační procedury lze provádět na celém těle včetně obličeje.
    do tohoto roku jsme připravili několik novinek mezi které bude patřit i "botox-day" . Den, ve kterém bude sleva 20% na aplikaci botoxu a to kamkoliv si budete přát. Takže do podpaží to bude stát jen 6400Kč a celý obličej je možno ošetřit s maximální dávkou jednotek za 6600Kč. To už stojí za zvážení......a je hned příští týden v pátek 12.1.2018.
    Každá metoda v historii i současnosti měla jedno společné a to zbavit se, na co možná nejdelší dobu, nežádoucích chloupků. Dnešním hitem v účinném boji s nimi, je jednoznačně LASER. Dle typu chloupků (např. jejich barva, pevnost, četnost, lokalita) používáme různé terapeutické technologie a postupy, které jsou k jejich redukci účinné. Proto v našem centru nabízíme epilace laserem Light Sheer, IPL technologií, ale i elektrickou jehlou. Proto každý problém s chloupky dokážeme řešit, bez ohledu na lokalitu a barvu ochlupení i fototyp.


Buďte svůdná s hladkou pokožkou!

    Při epilaci dochází k odstranění chloupků včetně jejich kořínků. V místě ošetření proto chloupek opakovaně nenaroste a epilace má dlouhodobý - permanentní účinek. Oproti tomu během depilace jsou odstraňovány viditelné chloupky, které ovšem znovu rychle dorostou. Efekt depilace je tedy pouze dočasný.
    Pro získání slevy v případě ošetření výplňovými materiály a botoxem je nutná rezervace termínu na recepci kliniky Effect a to nejpozději do konce příštího týdne (tzn.do 4.1.2019). Zákrok je pak možno podstoupit kdykoliv v měsíci lednu 2019.
    Zbavit se nežádoucích chloupků na těle i v obličeji není moderní pouze v dnešní době. Když nahlédneme do historie depilací a epilací, již první zmínky pocházejí z období 3.tisíce let před n.l. Podle zdrojů obsahovaly „depilační přípravky“ nehašené vápno, arzen či škrob. Vlnu „nahé“ pokožky v roce 1915 průlomově odstartovala titulní strana časopisu Harper´s Bazaar ,kterou zdobila modelka s odhalenými rameny a do hladka odholeným podpažím. Nastal čas, pro odstartování hvězdné kariéry „žiletky“.


Jak dlouho jedna procedura epilace trvá?

    Existuje sice několik epilačních metod pro odstranění chloupků, ale míra jejich účinnosti a komfort ošetření pro klienta, jsou velmi rozdílné. S využitím vědeckých poznatků se v estetice neustále uplatňují nové přístrojové technologie, které zdokonalují ošetřující procedury.V oblasti epilace je nejmodernějším řešením pro odstraňování chloupků využití příznivého působení intenzivního pulzního světla. Jde o permanentní epilaci, která se nazývá fotoepilace, protože pro ošetření využívá selektivní fototermolýzu. V průběhu fotoepilace jsou velmi rychle, účinně, bezbolestně a bezpečně likvidovány chloupky i jejich kořínky, aniž by byla poškozena okolní tkáň. Tuto nejnovější metodu epilace používáme na našem profesionálním pracovišti v Beauty Clinic.
    Dva dny před epilací je třeba oholit ošetřovanou partii, ale ponechte viditelné vršky chloupků. V průběhu terapie je možné chloupky holit či stříhat, ale nelze je vytrhávat. U horního rtu a brady doporučujeme chloupky stříhat.
    Přístroj Exilite zvyšuje komfort ošetření na straně klienta během epilace. Přesné a šetrné dávkování energie činní epilaci bezbolestnou, s minimálními doprovodnými účinky i dobou potřebnou na regeneraci. Exilite snižuje povrchovou teplotu pokožky, epilace probíhá bez bolesti a je účinnější. Přístroj využívá netermální technologii se schopností regenerace, která eliminuje možné zarudnutí pokožky působením energie během epilace.
    Chloupky procházejí růstovou a klidovou fází, proto je nutné ošetření epilací několikrát opakovat. V růstové fázi je epilace Exilite samozřejmě nejúčinnější. Počet procedur je individuální, zpravidla je potřeba 4 až 10 epilačních procedur. Časový odstup mezi procedurami je 7 až 8 týdnů.


Komfortní ošetření epilací Exilite

    Kolektiv kliniky Effect přeje všem svým klientům a klientkám překrásné prožití svátků vánočních, spoustu pohody u vánočního stromečku a klidný průběh novoročních oslav.
    Na našem profesionálním pracovišti, v příjemném prostředí, dosahujeme vynikajících epilačních výsledků. Šetrná epilace v Beauty Clinic je dokonalou cestou k odstranění nežádoucích chloupků.
    Každá moderní žena se chce dobře cítit a líbit se svému okolí, proto podstupuje celou škálu estetických procedur a ošetření. Epilace, odstraňování nežádoucích chloupků na těle, je určitě jedním z nejčastějších kosmetických úkonů, které v Beauty Clinic provádíme. Historie epilace sahá až do starověkého Egypta. Rozšířenou estetickou módou a začínajícím hygienickým standardem se epilace stala až na počátku 20. století.V současné době epilaci podstupuje až 80% žen. Epilace není ovšem pouze výhradně ženskou záležitostí, také dnešní muži si oblíbili moderní metody epilace.


Bezbolestná epilace - otázky a odpovědi

    Za pomoci pokrokové epilace Exilite ošetřujeme všechny typy pokožky a permanentně zbavujeme klientky chloupků. Beauty Clinic nabízí každé ženě účinné epilační řešení. Není třeba sahat po nepříjemných a dlouhotrvajících metodách odstraňování chloupků, jako je třeba epilace elektrickou jehlou či holení. V prvém případě jde o proces velmi bolestivý a žiletka nebo pinzeta Vám prokážou službu jen na krátkou dobu.
    Dnešní ženy si rozhodně zaslouží být neodolatelné, přitažlivé a smyslně elegantní. V Beauty Clinic se postaráme, aby Vaše pokožka byla dokonale hladká jako samet. Epilací bezbolestně ošetřujeme všechny typy pokožky a chloupků Vás zbavíme na různých místech těla. Provádíme epilaci všech partií, doslova od hlavy až k patě.
    Profesní zaujetí, vstřícný přístup našeho týmu a špičkové vybavení jsou vždy garancí nejlepších estetických výsledků. Stejně tomu je i v oblasti epilace, kde využíváme přístrojovou technologii značky BTL s názvem Exilite a přístrojovou bezbolestnou epilaci SPA SHR.
    © 2018 BEAUTY CLINIC - ESTETICKÉ CENTRUM BRNOTelefon pro objednání, informace o službách: 777 338 733Objednávky e-mailem: objednavky@beautyclinic.czAdresa: Masarykova 12 - 2. patro, PSČ 602 00 Brno - střed

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
14107
cache: 0024:00:00