Jak na věc


elfetex pobočka brno

Cenově zvýhodněná sada 2ks chránič 25/2/0,03 LFE 25A + 2ks OEZ jistič 10B/1 LTE 10A

    ELFETEX - 24 prodejních míst po celé ČR a moderní centrální sklad v Plzni s prodejní a skladovací plochou 5000 m2. Svým zákazníkům nabízíme vyspělou logistiku a kvalitní odborné služby.  
    ELFETEX - Nejobsáhlejší e-shop s elektroinstalačním materiálem na českém trhu s více jak 450 tisíci položek. Objednejte své zboží kdekoliv jste online a my Vám zboží doručíme, kamkoliv si budete přát.
    ELFETEX - Přední prodejce elektroinstalačního materiálu v České republice. S cca 280 zaměstnanci a ročním obratem kolem 1,5 miliardy Kč patříme k největším hráčům na českém trhu v oboru.


Zvonek P5763 a prodlužovač signálu

    OCEP verze 11 umožňuje automatické stahování nových verzí ceníku OCEP Elfetex. Za tímto účelem je zapotřebí na větvičce ceníku z kontextového menu vybrat “Nastavení automatického importu” a do editační buňky “Adresa ceníku na internetu” vložit odkaz na požadovaný ceník. Odkaz na ceník ELFETEX (viz výše) lze zkopírovat do schránky a následně vložit do programu OCEP. Zkopírování odkazu se provede z kontextového menu na pravé tlačítko myši na tomto odkazu ELFETEX volbou “Kopírovat adresu odkazu” (podle internetového prohlížeče). Dále stačí vložit odkaz (Ctrl+V) do “Nastavení automatického importu” a nastavit další parametry včetně četnosti kontrol aktualizací.
    Součástí programu OCEP jsou ceníky 21M - elektromontáže, 22M - montáže sdělovacích zařízení, 36M - měření a regulace, 46M - zemní práce - výkopy pro kabely, 801-3 - stavební práce - výseky, revize elektro a pomůcka pro sestavení ceny rozvaděčů. Dále je to databáze materiálu (11.000 položek) souvisejících s uvedenými montážními ceníky. Do programu je možné si nahrát přímo také ceník naší společnosti Elfetex s možností automatické aktualizace z internetu. 
    Vedení společnosti Elfetex si uvědomuje, že nejcennějším pilířem firmy, jsou její zaměstnanci. Proto se u nás setkáte s přátelskou atmosférou, skvělými pracovními podmínkami, férovým jednáním a s mnoha možnostmi profesního i osobního růstu. Zároveň si ceníme výborných pracovních výsledků, loajality a nových nápadů, a jsme připraveni je náležitě odměnit.


MCLED Svítidlo LED CALA 18D 18W 2700K teplá bílá IP44

    Program OCEP je konstruován jako univerzální rozpočtový program. K dispozici je verze pro montáže v oboru ELEKTRO a také montáže VODY, TOPENÍ a PLYNU. Do programu lze uživatelsky importovat ceníky dalších profesí, které lze navzájem libovolně kombinovat a rozpočtovat tak jakoukoliv činnost. Vše je uživatelsky otevřené, takže lze nejen importovat a ručně pořizovat nové položky a ceníky, ale i upravovat stávající a tvořit si tak vstupní data pro další cenové kalkulace.Program co nejpřesněji spočítá nákladovou cenu na realizaci. Program vychází z dříve platných oficiálních ceníků (nebo jejich inovovaných verzí) s možností libovolné úpravy ceny buď individuálně na položce, nebo hromadně na ceník (hodinovou sazbou přes spotřebu času na položce, nebo indexací ceníkové ceny).

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00