Jak na věc


elektroworld zboží plzeň oc berounka

kamenne a internetove obchody elektro elektronika a bila technika www electroworld cz levn bl zboz poctace televizory chladnicky pracky a mobily elektro world electro world

    Plzeň jako statutární město se nachází na západě Čech a metropole Plzeňského kraje. Rozprostírá se na soutoku řek Mže, Radbuza, Úhlava a Úslava, které spolu tvoří řeku Berounka. Plzeň se proslávila jako pivovarnické město.
    Připojte ke svému notebooku všechna svá oblíbená zařízení přes nové USB-C nebo Thunderbolt 3 rozhraní. Oboustranný design dokovací stanice zajistí snadné zapojení, ať máte volný port na pravé nebo levé straně vašeho notebooku. Součástí balení je sada silikonových protiskluzových podložek.
    Pomocí tohoto rámečku s USB 3.0 rozhraním snadno připojíte váš M.2 SSD disk k počítači, TV a jinému multimediálnímu zařízení či snadno přesunete data z poškozeného notebooku.
    Pasivní 3-portový HUB s duální čtečkou paměťových karet. Součástí balení je OTG redukce na micro USB pro připojení HUBu k tabletu nebo smartphonu.
    Ostrava je druhé největší město na Moravě. Leží na hranici dvou historických zemí Moravy a Českého Slezka. Byla významným průmyslovým střediskem černouhelné pánve. Restrukturalizace průmyslu důlní činnost utlumila.
    Díky externímu rámečku s hardwarovým kódováním budou data na vašem disku v bezpečí před zvědavci. Připojení přes USB 3.0 zajistí vysokorychlostní přenos dat až 5 Gbps.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00