Jak na věc


elektrikářské protahovací pero

Kleště 200 mm s prodlouženými čelistmi 0-89-870 Max Steel

    Určitě si poznamenejte telefonní číslo naší havarijní nonstop linky. V případě havárie vody, havárie elektriky, havárie plynu, havárie kanalizace, havárie topení či jiné havárie řešíme situaci ihned, 24 hodin denně a to i ve dnech pracovního volna.
    Kvalita práce je naším hlavním cílem. Předcházíme vzniku škod a ublížení na zdraví. Včasná a kvalitní oprava Vám zajišťuje pocit bezpečí, šetří čas i peníze a hlavně předchází haváriím.
    Naši elektrikáři Vám mohou dále poskytnout montáž, opravu a údržbu hromosvodů a také zapojení a servis veškerých elektrospotřebičů včetně jejich dodávky.
    Se Záchranou technickou službou vždy víte, koho si pouštíte do bytu. Každý z našich servisních techniků před přijetím prochází důkladným ověřením kvalifikace. Absolvuje i psychologické testy. Podmínkou je samozřejmě i čistý trestní rejstřík. Bezpečnost klientů zaručuje systém adresného vysílání techniků.
    Vyjma výše uvedeného Vám zajistíme i komunikaci s PRE, a.s. pro přihlášení nového odběrného místa včetně následného zapojení elektroinstalace do odběrné sítě.


Ochrané pomůcky a folie na balení

    Elektrikáři v Záchranné technické službě jsou k dispozici 24 hodin denně, a to i o víkendech i svátcích. Poskytují nonstop havarijní servis v Praze a středních Čechách. V případě havárie elektrikáři dorazí v zájmu minimalizace škod co nejrychleji.
    Na základě našich letitých zkušeností s havarijní službou nabízíme preventivní prohlídky objektů a následný návrh jejich údržby. Výsledkem je výrazné ušetření nákladů, které jsou spojené s provozem objektu či bytu.
    Záchranná technická služba zavedla mezinárodní podnikové standardy dle ČSN EN ISO 9001:2001. Jsme pojištěni podle platných zákonů, máme sjednáno krytí nad rámec vymezený zákonem.
    Pro naše zákazníky nabízíme pochopitelně i nonstop havarijní servis elektrikářů, který je zde pro Vás nepřetržitě, aby Vám pomohl vyřešit Váš urgentní problém!
    V rámci elektrikářských prací Vám nabízíme veškeré práce, a to nejen návrhy slaboproudých i silnoproudých elektroinstalací, ale i jejich rekonstrukce, opravy a údržbu. Dále Vám nabízíme instalace interiérového i exteriérového osvětlení včetně osazení vypínači a dodávky osvětlení dle Vašeho přání.


Kleště kombinační 200mm izolované VDE

    POZOR - Posezonní čištění plynových spotřebicčů ZDARMA pro zakazníky Pražské Plynárenské oproti podpisu závazku o odběru plynu. Informace tel. 800 290 291
    Po nahlášení havárie přijedeme v nejkratším možném čase. Havarijní služba je Vám k dispozici nonstop 24 hodin denně. Záchranná technická a havarijní služba zajišťuje nonstop servis.
    Mimo to Vám provedeme montáž elektrických topných systémů (kotle, přímotopy a podlahové topení) a tvorbu rozvodů TV antén, domácích videotelefonů, počítačové sítě, strukturované kabeláže a zabezpečovacích systémů.
    Elektrikáři provádějí všechny elektrikářské práce, jako např. opravy a výměny jističů, opravy spotřebičů a rekonstrukce elektrických rozvodů. Od drobných elektrikářských oprav po rozsáhlé montáže či revize.
    Doporučujeme: Výhodné výškové práce v Praze | Předplacená platební karta FREEPAY MasterCard | Pohřební služba v Praze a okolí | Kartářky a věštírna online

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00