Jak na věc


eden otevírací doba

Provozovatel sportovního centra:

    Dost nepříjemné je, když si na recepci okatě řeknou o úplatek, abyste dostali obstojný pokoj. My si připlatili a s pokojem jsme neměli problém. Jedni hosté, kteří přiletěli s námi letadlem, nezaplatili nic a pak nám říkali, že pokoj je hrůza - tmavý, plíseň, zatuchlý. Asi to prostě zkoušejí, zaplatíš, dostaneš hezký pokoj, nezaplatíš, tak uvidíš.
    Pláž je hezká a udržovaná, ale pouze ta hotelová, pokud kouknete na pláž vedle hotelu, tak hrůza. Měli jsme strach z medůz, když jsme četli recenze, ale skoro jsme je nezaznamenali, asi jsou opravdu nejvíc v září..
    Sport Eden Beroun je areál zaměřený na sportovní a volnočasové aktivity, kde najdete adrenalin, zábavu, ale i pohodu, klid a relax. Na své si zde přijdou golfisté, pro které je ...
    Jak to probíhá na recepci už jsme se zmínila výše. Jinak s úklidem jsme neměli problém, vždy hezky a čistě uklizeno. Personál v jídelně také moc snaživý. Animátory jsme nevyužili, ale měli pravidelně nějaký program.
    Stravy bylo dostatečné množství a chutnala průměrně. Neočekávali jsme, že v 3* hotelu budou vařit jak Polreich. Vždy se dalo vybrat a najíst. Uvítali bychom větší výběr ovoce.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00