Jak na věc


dvouřádkové etiketovací kleště blitz s16

Vyzvednutí nebo doprava dřevěného dvouřádkového razítka

    Pokud máte svůj vlastní návrh razítka, zasílejte podklady pro výrobu dřevěného dvouřádkového razítka nejlépe v křivkách - ve vektorech, zasílat můžete ve formátech eps, pdf, ai, cdr, svg, zmf. Pokud máte návrh razítka v bitmapové grafice, zasílejte v rozlišení minimálně 300 DPI. Zasílat můžete ve formátech jpg, png, tiff. Doporučená velikost písma je 10 bodů, minimální 7 bodů. Pro razítka jsou vhodná bezpatková písma, například Ariel, Tahoma, Helvetica, NimbuSanDEE. Naopak nejsou vhodná patková písma např. Times new roman.
    Textovou gumovou desku - štoček pro dřevěné dvouřádkové razítko Vám můžeme vygravírovat do co největší hloubky, vhodné na razítka pro keramické dílny, pro otisky do hlíny, do mýdla,plasteliny, pečetícího vosku. Více na hluboké gravírování gumových štočků.Napuštěné barevné podušky: černá, modrá, červená, zelená, fialová.Suchá poduška pro speciální barvy (rychleschnoucí, na textil).
    Velikost dřevěného razítka dvouřádkového (šířka x výška) 20 - 50 mm x 14 mm.Dřevěné razítko dvouřádkové je vyrobeno z kvalitního bukového lakovaného dřeva.Držátko je opatřeno cvočkem pro snadnou orientaci razítka.Razítko dřevěné, dvouřádkové vyrábíme do 48 hodin od odsouhlasené korektury razítka.Expresně do 24 hodin od odsouhlasené korektury razítka.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00