Jak na věc


dveře se zárubní

Renovace dveří - severní Morava

    Jsme schopni pokrýt veškeré požadavky zákazníka na typ dveří a materiál ze kterých jsou vyrobeny. V našem sortimentu naleznete dveře fóliované, CPL nebo HPL povrch pro technické dveře, moderní strukturované povrchy laminátů a lakované celou barevnou škálou RAL. Volit je možné z různých variant prosklení a to jak tvaru tak i potažmo typu skla.
    Vítejte na stránkách Colortap! Řešíte aktuální problém starých dveří a zárubní, které již nevypadají dle Vašich představ? A nebo se rozhodujete, jaké zvolit dveře a obložkové zárubně ve Vaší novostavbě?
    Nabízíme ucelenou službu, která Vám umožní získat osobitý doplněk Vašeho interiéru, jehož spolutvůrcem se stanete Vy sami.
    Naše firma se dlouhodobě specializuje na prodej interiérových dveří SAPELI s kompletním servisem od zaměření až po montáž. Navštivte naše obchodní centrum SAPELI a prohlédněte si expozici dveří na prodejní ploše 250 m2. Máme vystaveno více než 120 modelů dveří a zárubní, samostatnou expozici stavebních pouzder JAP pro posuvné dveře a v neposlední řadě stále oblíbenější celoskleněné dveře s GRAFOSKLEM.


Samolepící fototapeta na lednici - Maliny

    Představujeme Vám unikátní nabídku dveřních systémů pro kompletní sjednocení designu Vašeho interiéru. Naleznete zde řešení pro Váš dům, byt či kancelář od renomovaných výrobců JAP, SAPELI, PORTA DOORS a M&T. Naše firma Studio Interier se specializuje na prodej a montáž všech nabízených systémů, interiérových dveří, skleněných dveří a celoskleněných stěn s grafikou. Všechny nabízené výrobky a dveřní systémy si můžete prohlédnout v našem showroomu, kde máme vystaveno přes 120 modelů dveří a zárubní, mnoho variant skleněných výrobků s GRAFOSKLEM a mnoho typů stavebních pouzder JAP včetně posuvných dveří. Naše firma má také stálou expozici stavebních pouzder JAP a posuvných dveří SAPELI v obchodních centrech Géčko v Liberci a Olympia v Mladé Boleslavi. Těšíme se na Vaši návštěvu.
    Jako jedni z mála také působíme v oboru výroba dveří na míru (bližší informace v odkazu „Dveře nové fóliované“).
    Kompletní sortiment dveří a zárubní si můžete prohlédnout také v našem virtuálním katalogu, kde naleznete mnoho systémů otevírání, bohatou nabídku typů a modelů dveřních křídel, ale také širokou škálu povrchů z přírodních dýh nebo umělých povrchů z CPL laminátů nebo laminátů struktur.
    AKCE PORTA DOORSNejoblíbenější modelové řady PORTA DOORS nyní se slevou 50% v dekorech Portasynchro 3D a Portaperfect 3D. Navštivte náš showroom a prohlédněte si kompletní kolekci dveří Porta KONCEPT ve všech nabízených dekorech.
    Přijďte nás navštívit do naší vzorkovny v Říčanech na Černokostelecké ulici. Najdete u nás vystaven kompletní sortiment dveří a obložkových zárubní CAG a Solodoor. Nezapoměli jsme ani na posuvné dveře do pouzdra, posuvné dveře po zdi v garnýži nebo celoskleněné dveře od firmy JAP.


Samolepící tapeta lekníny šířka 45 cm dekor 412

    Nezávazně Vám zpracujeme kalkulaci dveří a zárubní i včetně instalace. Pokud budete chtít co nejpřesněji zpracovat nabídku ještě před zaměřením naším technikem, je dobré znát následující - šířka a výška stavebního otvoru, šířka zdi, orientace dveří a počet.
    Postupně jsme rozšířili naši činnost o výrobu a montáž obložkových zárubní, včetně obkladu na kovové zárubně. Tímto krokem se nám podařilo vytvořit kompletní nabídku tak, aby vše bylo podřízeno Vašim představám a přáním, v co nejvyšší kvalitě a za přijatelné ceny.
    V naší nabídce nechybí kování pro interiérové dveře, dodáváme kování od firem Eurolaton, MP-kování a Cobra. Podle našich vzkušeností se jedná o kvalitní kování s přihlédnutím k pořizovací ceně, kvalitě a životnosti. Samozřejmostí je odborná instalace kování. Kování je možné vybírat jak z katalogů,tak i přímo na naší vzorkovně, kde jsou nainstalovány a připraveny k otestování.
    Ať již pokojové, nebo vchodové dveře, klasické, či moderní - vyberte si z množství dekorů dřeva a barev, rámečků a skel. Vysoce kvalitní plast PORTAS, jímž budou dveře a zárubně opláštěny, Vám zaručí dlouhou životnost, odolnost proti ohmatání a snadnou údržbu.


Fototapeta samolepící dveřní s motivem Orchidej růžová

    AKCE PORTA DOORS KOMPLETY Komplety PORTA DOORS již od 2980,- Kč, cena obsahuje dveře + zárubeň + nerezové kování. Široká nabídka modelových řad PORTADOORS včetně nejoblíbenějších modelů Porta KONCEPT a Porta FIT.
    Firma Colortap působí v regionu Vysočina a v krajích Pardubickém, Královehradeckém, Jihočeském a Středočeském. Pracuje v oboru renovace dveří, renovace zárubní, nové dveře na míru od roku 1994. Za tuto dobu si vytvořila dokonalou nabídku, ve které si zákazník vždy vybere pro svůj interiér tu nejlepší variantu - renovace dveří, renovace zárubní, nové interiérové dveře, obložkové zárubně a obklad kovové zárubně.
    Renovace dveří a zárubní s naší renovační fólii je ideální a hlavně levné řešení, jak levně zrenovovat starší dveře. Nemusíte vyhazovat starší dveře jen proto, že nesplňují povrchovou upravu. S naší renovační fólií dosáhnete skutečně nečekaných výsledků. Zrenovovat můžete stejným zpusobem i zárubně dveří. Renovace dveří a zárubní můžete zrealizovat ve stejném odstínu. Jako novinkou na trhu jsou samolepící fototapety dveřní, najdete je zde.


Tapeta na stěnu vliesová natíratelné Roll Over Deco

    AKCE SAPELIBefalcové provedení nyní bez příplatku, navíc skryté panty ESPRIT PREMIUM v hodnotě 1700,- Kč zdarma. Navštivte náš showroom SAPELI, vystaveno máme přes 120 druhů dveří a zárubní! Těšíme se na Vaši návštěvu.
    Doporučujeme realizovat instalaci naší firmou, která je proškolena od výrobců a dokáže řešit případné komplikace při montáži. Zároveň u soukromé osoby ušetříte 6% z ceny dveří na DPH, jelikož při dodání dveří včetně instalace je sazba DPH u bytů a rodinných domů určených k trvalému bydlení 15%.
    Odlupující se barva, škrábance, popraskané dřevo, opotřebované kování, zastaralý dekor a poškozené zárubně? Existuje perfektní alternativa nákladného pořízení nových dveří spojeného s několikadenním staveništěm.
    Ostrava, Olomouc, Karviná, Hranice na Moravě, Přerov, Prostějov, Nový Jíčín, Vsetín, Valašské Meziříčí, Rožnov, Frenštát, Kopřivnice, Odry, Fulnek, Opava, Jeseník, Bruntál, Krnov, Hlučín, Kravaře, Bohumín, Havířov, Český Těšín, Orlová, Frýdek-Místek, Třinec, Hlučín, Bílovec atd.


Dekorační dětský Disney závěs Cars lehké zastínění 280x245cm

    - Agat (bezpečnostní dveře do stávajících kovových zárubní)- Opal (bezpečnostní dveře do stávajících kovových zárubní)- Enter (bezpečnostní dveře do stávajících kovových zárubní)- Solid (bezpečnostní dveře do stávajících kovových zárubní)- EW, EI 30 DP3 (bezpečnostní dveře do stávajících kovových zárubní)

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00