Jak na věc


duel zeman drahoš prima video

Raketa YONEX VCORE Duel G 97 Alpha - 290 g

    Co se týče ovládaní, tak jeden hráč se pohybuje šipkami a střílí klávesou home a zbraň mění pomocí page up. Druhý hráč se pohybuje klávesami WAD, střílí díky Q a zbraně mění klávesou plus.
    Jedná se o hru pro jednoho až čtyři hráče, kteří si vyberou svou postavu a začnou se střílet hlava nehlava. K dispozici je šest herních prostředí, nespočet různých zbraní, u kterých si můžete nastavit počet nábojů, zranění, kadenci a další vymoženosti. Každý hráč si může vybrat svou postavičku, barvu krve a také si upravit veškeré ovládací klávesy. Aby těch nastavování nebylo málo, můžete si upravit fyziku, zdraví, bonusy a spousty dalších věcí, na které jistě přijdete sami.
    Pokud si chcete Duel jen rychle zahrát, tak se nastavením zabývat nemusíte, vývojáři to již udělali za vás. Jinak v bojišti často jezdí různé plošiny, jsou tam přepínače gravitace, ostny, elektrické paprsky atd.
    Duel je hra od českých tvůrců, kteří se zapojili do soutěže Becherovka Game 2007. Je potřeba uznat, že Duel nabízí na flash hru obrovské množství nastavení.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
7827
cache: 0024:00:00