Jak na věc


duchovní příčina nemoci noha

--------------------------------------------------------------------------------------------------

    Já od sebe osobní rozvoj ani duchovní rozvoj nikdy neodděluji, protože kdo skutečně rozumí životu, zjistí, že od sebe tyto dvě oblasti ani oddělit nejdou. Osobní rozvoj vyžaduje začít s prací hlavně od sebe, a to samé platí pro duchovní rozvoj. Navíc jedině poctivá práce na sobě vede k duchovnímu rozvoji. Nikdy tomu nemůže být naopak.
    Kdo se chce skutečně duchovně rozvíjet, ten chce znát vždy pravdu o sobě, o svém jednání i o životě jako celku, a před těmito pravdami nikdy neutíká ani neschovává hlavu do písku. Člověk, který se skutečně duchovně rozvíjí, s tím vším poctivě něco dělá a není vůči ničemu z toho lhostejný.
    Zkusme se netrápit tím, že opakujeme stále stejné chyby, že se nám nedaří zvládat vše, jak bychom si představovali, zkusme se přijmout takoví, jací jsme i se svými chybami, které se sice snažím změnit, ale miluji se i chybující.
    Duchovní rozvoj není nic jiného než osobní rozvoj posunutý na vyšší úroveň. Je to normální život, který žijeme, pouze žitý odpovědnějším způsobem. K tomuto poznání dospějeme dříve nebo později všichni.
    Naše duše si vybrala přesně ty nejlepší podmínky pro svou školu, to nejlepší prostředí, ty nejlepší rodiče a příbuzné, to nejlepší tělo, ty nejlepší vlastnosti a dispozice (i když nám mohou připadat jako handicapy).


Miroslava Holoubková,psychologická a manželská poradna, astrologie,knihy (tvorba, nakladatelství, prodej),osobní rozvoj, duchovní rozvoj

    Bůh nezná budoucnost - tato knížka se čtenářem "hovoří" - je otevřeným dialogem o nejpodstatnějších věcech lidského života, jeho smyslu, víře, smrti a nesmrtelnosti. Prostor


Přejděte prosím na můj nový web knihy-holoubkova.cz, kde  naleznete veškeré informace o mých knihách i o mé poradně. Tento web již nepoužívám. Děkuji.

    A narodíme se. Naše tělo je chrámem naší duše, ona si ho vybrala jako nejlepší pro ni, jako prostředníka pro komunikaci s námi, naší myslí či chcete říci rozumem. Naše duše má přesně zvolený úkol, co si chce prožít, tak si přitahuje lidi a situace, aby k tomu měla tu nejlepší možnost. A tak přicházíme do konfliktů a problémů, dějí se nám věci, které se nám vůbec nelíbí. A navíc se svým do mlýna přichází i naše tělo - začíná bolet a nepříjemně se ozývá. Je to skvělé a my bychom měli za každou nemoc i nepříjemnost ze srdce děkovat, vždyť jak jinak bychom poznali, co změnit? Máme alespoň možnost zastavit se a popřemýšlet, najít příčiny, pochopit, co dělám špatně a především se snažit to měnit. Každá má nemoc je má nemoc, každý můj konflikt je můj konflikt a týká se jen a jen mě, jen a jen mých špatných postojů, názorů, pohledů, je to odraz mé zatvrzelé mysli, která si jede podle vzorce, který se jí hodí, který je pro ni jednoduchý. Každá změna bolí, ale bez bolesti se nic nového narodit n
    Vítáme Vás v oddělení duchovní literatury kde hledající nalezne i tituly, které nejsou běžně dostupné. Naše internetové knihkupectví se snaží nabízet těchto titulů celou škálu, aby si vybral každý zájemce o svůj duchovní rozvoj i meditaci a měl vše takřka "pod jednou střechou".
    Každý z nás je střípek Boha, který si chce prožít vše na vlastní kůži, vše si chce vyzkoušet, pochopit, procítit a pak se změnit, posunout dál, k lepšímu. Času je mnoho, žádný spěch. Máme k dispozici neomezeně času a neomezeně možností, abychom všichni zvládli, co potřebujeme ve svém čase a svými prostředky. Duše prochází zkušenostmi skrze život, jak říkáme školu života. Máme jich k dispozici neomezeně, kolik potřebujeme. Proto se netrapme tím, že život utíká a my nestíháme, co bychom chtěli.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00