Jak na věc


drtička stavební sutě

Drtička Amsterdam Grinder Green

     Drťte a poslouchejte hudbu! Kvalitní kovový drtič tabáku Dreamliner Speaker s Bluetooth reproduktorem. Masivní čtyřdílná drtička se závitem, sítkem a zásobníkem na tabák je...
    Základním prvkem každé kuřácké výbavy je pořádná drtička! Velmi oblíbené jsou klasické plastové drtičky, jejichž nespornou výhodou je nižší váha i cena. V našem sortimentu je najdete v různých velikostech a barevných provedeních, s magnetem a dostatečně ostrými hroty pro perfektní nadrcení bylinek. Jste-li vyznavači přírodních materiálů se vším všudy, pak pro Vás bude to pravé stylová drtička vyrobená ze světlého dřeva s kovovými hroty uvnitř. Opravdové fajnšmekry, kteří si potrpí na kvalitu zpracování a multifunkčnost, potěší nabídka kovových dvoudílných a třídílných drtiček z lehkého hliníku se sítkem a zásobníkem na pryskyřici. Luxusnější variantou drtiče tabáku je trojdílný kovový mechanický model Crank s kličkou, závitem a sítkem.
    Vstupujete na stránky obsahující informace o produktech, jejichž prodej podléhá omezení podle zákona č. 65/2017 Sb. o ochraně zdraví před škodlivými účinky návykových látek.


Drtička Magno Mix Crank Window Purple

    Vstupujete na stránky obsahující informace o produktech, jejichž prodej podléhá omezení podle zákona č. 65/2017 Sb. o  ochraně zdraví před škodlivými účinky návykových látek.
     Masivní kovový drtič tabáku značky Dreamliner. Čtyřdílná drtička se závitem, sítkem a zásobníkem na tabák je vyrobena z kvalitního hliníku. Víčko drtičky je magneticky...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00