Jak na věc


drůbeží maso

Pikantní cizrnové karí s tamarindem (Chatpate Chole) 300g

    Drůbeží maso je dietní, vyznačuje se vysokým obsahem bílkovin Pojem drůbež zahrnuje kuřata, krůty, husy, kachny, perličky, křepelky, holoubata a překvapivě i králíky domácí, protože králík nepatří ke zvěřině ani k jatečnému dobytku. Trh nabízí velké množství kuřat všech velikostí a věkových…
    Drůbež představuje důležitou součást lidské stravy. Zatímco celková spotřeba masa má klesající tendenci, u drůbežího masa pozorujeme systematický nárůst. Zřejmě hlavním důvodem oblíbenosti drůbežího masa jsou jeho mnohostranné možnosti zpracování v kuchyni. Ve srovnání s jinými druhy masa je drůbeží cenově výhodnější, patří k nejzdravějším masům.
    Kuřecí křídlo obsahuje nejméně masa, převažuje kost s kůží. Kuřecí křídla si lidé oblíbily při grilování, rožnění, nebo pečení, spíše jako menší chuťovku k různým dipům. Kuřecí křídla se mohou využít i při vaření vývarů.
    Kuřecí stehno dělíme na spodní ( dolní ) a horní. Dolní stehno je od kloubu dolů, horní stehno od kloubu nahoru až těsně k prsu. Dolní stehno má v sobě silnější kost, horní stehno nikoliv. Oba kusy stehna lze využít na různé způsoby a to na grilování, smažení, pečení či také na vývary.


Hovězí drštky mleté 1kg BarfMe

    Miluji vaření mobilní aplikace je jedna z nejobsáhlejších aplikací na českém trhu. Na nic nečekejte a stahujte nekonečnou zásobu receptů do vašeho mobilu!
    Ostré pokrmy v současnosti dobývají kulinářský svět. Proto i my jsme pro vás připravili pálivé jídlo, které ocení především milovníci pikantních jídel. Kousky vepřové kýty a krůtího masa v ostré omáčce se špekem, cibulí, žampiony a feferonkami. Bez konzervantů, bez "éček" , bez alergenů, bez lepku!
    Šťavnaté kousky krůtího masa s bílým zelím dušeným na cibulce. Bez lepku, přidaného cukru, mléka a škrobu. Je to zdravá varianta oblíbeného českého jídla.
    Kuřecí prsa jsou po vykoštění bez kosti, může se objevit jen malá chrupavka, kterou lze lehce odkrojit. Použití kuřecích prsou je mnohostrané. Kuřecí prsa stačí naklepat a použít jako řízek, či nakrájet na nudličky, nebo medailónky a využít maso na…

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00