Jak na věc


drůbeží maso

Čertův kotlík 2 porce - Maso dvou barev...

    Drůbež představuje důležitou součást lidské stravy. Zatímco celková spotřeba masa má klesající tendenci, u drůbežího masa pozorujeme systematický nárůst. Zřejmě hlavním důvodem oblíbenosti drůbežího masa jsou jeho mnohostranné možnosti zpracování v kuchyni. Ve srovnání s jinými druhy masa je drůbeží cenově výhodnější, patří k nejzdravějším masům.
    Drůbeží maso je dietní, vyznačuje se vysokým obsahem bílkovin Pojem drůbež zahrnuje kuřata, krůty, husy, kachny, perličky, křepelky, holoubata a překvapivě i králíky domácí, protože králík nepatří ke zvěřině ani k jatečnému dobytku. Trh nabízí velké množství kuřat všech velikostí a věkových…
    Kuřecí prsa jsou po vykoštění bez kosti, může se objevit jen malá chrupavka, kterou lze lehce odkrojit. Použití kuřecích prsou je mnohostrané. Kuřecí prsa stačí naklepat a použít jako řízek, či nakrájet na nudličky, nebo medailónky a využít maso na…
    Ostré pokrmy v současnosti dobývají kulinářský svět. Proto i my jsme pro vás připravili pálivé jídlo, které ocení především milovníci pikantních jídel. Kousky vepřové kýty a krůtího masa v ostré omáčce se špekem, cibulí, žampiony a feferonkami. Bez konzervantů, bez "éček" , bez alergenů, bez lepku!
    Miluji vaření mobilní aplikace je jedna z nejobsáhlejších aplikací na českém trhu. Na nic nečekejte a stahujte nekonečnou zásobu receptů do vašeho mobilu!


Kuřecí směs na rizoto (pro 2 porce) bez...

    Kuřecí křídlo obsahuje nejméně masa, převažuje kost s kůží. Kuřecí křídla si lidé oblíbily při grilování, rožnění, nebo pečení, spíše jako menší chuťovku k různým dipům. Kuřecí křídla se mohou využít i při vaření vývarů.
    Šťavnaté kousky krůtího masa s bílým zelím dušeným na cibulce. Bez lepku, přidaného cukru, mléka a škrobu. Je to zdravá varianta oblíbeného českého jídla.
    Kuřecí stehno dělíme na spodní ( dolní ) a horní. Dolní stehno je od kloubu dolů, horní stehno od kloubu nahoru až těsně k prsu. Dolní stehno má v sobě silnější kost, horní stehno nikoliv. Oba kusy stehna lze využít na různé způsoby a to na grilování, smažení, pečení či také na vývary.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00