Jak na věc


doučování z němčiny liberec

Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

    Zveřejněno: 15.07.2017Lektorka a překladatelka němčiny se sídlem v Liberci nabízí doučování a výuku němčiny studentům a široké veřejnosti. Příprava k maturitě, k přijímacím zkouškám též přes skype. Gramatická a konverzační průprava. Reference viz mé webové stránky.ID inzerátu: 1552752- Je toto Váš inzerát a chcete ho smazat?
    Lektorka a překladatelka němčiny se sídlem v Liberci nabízí doučování a výuku němčiny studentům a široké veřejnosti. Příprava k maturitě, k přijímacím zkouškám též přes skype. Gramatická a konverzační průprava. Svým studentům poskytuji svá online cvičení. Reference viz mé webové stránky.
    13.10.2016 - Přijímací zkoušky na střední školy se přiblížily. Zvyšte svou šanci na přijetí a připravujte se s námi. Ve Škole Populo naleznete tým prověřených lektorů, kteří vám pomohou s matematikou, češtinou, an ... pokračování
    Chci Vám poděkovat, že Váš typ na učitelku angličtiny paní Janu Coufalovou byl velice dobrý a profesionální. S paní Janou Coufalovou jsem velice spokojená, a pokud bych ji měla ohodnotit známkou jako ve škole, dávám 1 s hvězdičkou. Ještě jednou moc děkuji - Alexová Zlatuše, středisko Janského - OLOMOUC.


doučování matematiky v Liberci - Kontaktní údaje

     Jsem učitelka matematiky s dlouholetou praxí a nabízím doučování. Také připravuji na přijímací, opravné a rozdílové zkoušky. Zajišťuji velmi pozitivní výsledky doučování za přijatelnou cenu od 100Kč za douč. hodinu.,doučování matematiky v Liberci
    Bez-jazykovky.cz je pro mě nový způsob, jak se učit angličtinu. Na hodinu se vždy moc těším. Jsme super parta a náš lektor Samuel odvádí úžasnou práci. Díky němu se už nebojím mluvit anglicky a na hodinu se vždy těším. Doporučuji.
    Mně osobně se individuální lekce angličtiny moc líbily. Z lekcí si toho hodně pamatuji a dostala jsem i dobré rady a tipy. Za mě určitě velká pochvala. Vyhovuje mi i styl lektora pana Pawery.
    Jako typický falešný začátečník jsem jednoho dne sebrala odvahu a pomyslně i doslova zaklepala na dveře „bezjazykovky“. Byla jsem příjemně překvapena přátelským přijetím a rychlou domluvou. Když lektor po nějaké době ukončil výuku pro své pracovní zaneprázdnění, „bezjazykovka“ mně co nejdříve zajistila další paní lektorku. Oceňuji také vyhovění mému požadavku na nestandardní polední dobu výuky i docházení na mé pracoviště. Určitě se chystám využít dobrý nápad – konverzační klub.


Náhodné inzeráty jazykové školy

    Tyto lekce jsou pro mě velice přínosné a vyhovují mi. Naše lektorka je opravdu výborná, náplň a tempo kurzu je to, co jsem od toho očekávala. Po letech jsem se donutila chodit do jazykového kurzu a myslím, že vytrvám až do konce. Moc děkuji!
    Vstoupit do jazykovky bez-jazykovky.cz znamená začít mluvit. 5 hvězdiček ***** právem patří nejen nápadu „bezjazykovku“ mít, ale za sebe panu učiteli Vítku Kolkovi, kdy svým přístupem a vytříbenou profesionalitou mi výukou francouzštiny dává každý týden reálnou návštěvu Francie. Merci beaucoup.
    Dobrý den pane, Nábělku, chci Vaší agentuře a slečně Niesnerové zvlášť poděkovat za skvělé služby a pomoc s gramatikou španělského jazyka. V dnešní uspěchané době vytváříte dobré podmínky variant studia podle požadavků klienta a navíc i v podmínkách jeho pracoviště, aniž by ztrácel svůj pracovní čas docházkou. Slečna Niesnerová byla při výuce trpělivá, ochotná a moc mne při studiu španělštiny povzbudila k dalšímu pochopení někdy záludné gramatiky. Mohu Vaši agenturu doporučit všem zájemcům o zdokonalení třeba jen části cizího jazyka.


Doucujeme.eu - Inzerce doučování, nabídka - poptávka

    Internetový portál pro zprostředkování jazykových kurzů, bez-jazykovky.cz, je užitečným místem, pokud chcete zdokonalit své cizojazyčné schopnosti. Vít Kolek je germanista, jenž má zkušenosti se studiem v Německu, a němčině velmi dobře rozumí. Jako největší devizu jeho přístupu vidím to, že se každému žákovi přizpůsobí na míru podle jeho potřeb a nedělá mu problém při výuce improvizovat. Skrze procvičování testů na nečisto, které bylo doplněné o praktické poznámky, mi Vítek pomohl připravit se na zkoušku Goethe-Zertifikat C1.
    Pravidla použití - Kontakty - Registrace - Často kladené dotazy - Jak se zaregistrovat - Překladač vět online - plachty - jazykové kurzy - Kapesní překladače - Partneři
    09.10.2016 - Lektorka němčiny doučí NJ začátečníky i pokročilé - připravím na mezinárodní zkoušky Goethe-Zertifikat B1 nebo C1, na státní maturitu, reparáty atd. Nabízím konverzační hodiny. Poskytnu kvalitní mater ... pokračování
    Hledám doučování matematiky základní a střední školy,pro dvě osoby,také na anglický jazyk,nejlépe Dolní Kounice a okolí.Na ceně se dohodneme. Tel:704421167,775369033. Kunstová Alena


✎ Doučování němčiny Olomouc

    Angličtina Brno   Angličtina České Budějovice   Angličtina Hradec Králové   Angličtina Liberec   Angličtina Olomouc   Angličtina Opava   Angličtina Ostrava   Angličtina Pardubice   Angličtina Plzeň   Angličtina Praha   Angličtina Zlín   Výuka angličtiny Brno   Výuka angličtiny České Budějovice   Výuka angličtiny Hradec Králové   Výuka angličtiny Liberec   Výuka angličtiny Olomouc   Výuka angličtiny Ostrava   Výuka angličtiny Pardubice   Výuka angličtiny Plzeň   Výuka angličtiny Praha   Němčina Brno   Němčina České Budějovice   Němčina Hradec Králové   Němčina Liberec   Němčina Olomouc   Němčina Ostrava   Němčina Pardubice   Němčina Plzeň   Němčina Praha
    Navštěvuji přípravný kurz Goethe-Zertifikat B2 s Vítem Kolkem a jsem velice spokojena. Lektor s námi procvičuje všechny části již zmíněné zkoušky. Ať se jedná o poslech, konverzaci, porozumění textu nebo písemný projev. Snaží se poradit, jak na zkoušku vyzrát a jak ji úspěšně zdolat. Bez tohoto kurzu bych nevěděla, co vše mě čeká a na co si dát pozor, proto o přihlášení do kurzu rozhodně nelituji! Pokud se také někdo rozhoduje o certifikátu B2 z němčiny, tento kurz jen doporučuji!
    Služby online inzerce na adrese inzerce.dolnikounice.cz provozuje Město Dolní Kounice, Masarykovo náměstí 66/2, 664 64 Dolní Kounice. Tato služba je poskytována bezplatně a nevyplívají z ní pro provozovatele žádné povinnosti. Provozovatel si vyhrazuje právo upravit nebo smazat urážlivé či nemravné inzeráty a komentáře. Provozovatel neručí za správnost inzerátů nebo za vymahatelnost dojednaného obchodu mezi nakupujícím a prodávajícím.


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

    Tato škola nabízí firemní kurzy.Lektoři a učitelé jsou ochotni dojíždět za studenty na výuku.Škola organizuje jazykové pobyty.Škola nabízí intenzívní výuku.Výuku může vést rodilý mluvčí.
    Moc mě potěšilo, když mě moje děti překvapily předčasným dárkem k Vánocům v podobě kurzu angličtiny. Zprvu jsem se bála, že nebudu rodilému mluvčímu Samuelovi rozumět a na kurz jsem šla s mírnými obavami. Překvapil mě však milý lektor a vedení hodiny pouze v angličtině. Přesto, že jsem anglicky mluvila naposledy ještě na škole, rychle se mi vybavila slovíčka. A když Samuelovi nerozumím, zeptám se klidně i 3x. Samuel klidně otázku zopakuje a pomůže nám s novými slovíčky. Na kurzu je také super zábava. Vždycky se s ostatními hodně nasmějeme a já se celý týden nemůžu dočkat další hodiny.
    První kontakt s bez-jazykovky.cz byl pro mě příjemným překvapením. Po zkušenostech z předešlých kurzů mě překvapil přístup a flexibilní domluva. Výuka se Samuelem probíhá v uvolněném duchu a zábavnou formou. Hlavní důraz je kladen na komunikaci, což mi vyhovuje. Můžu jen vřele doporučit.


doučování v Liberci - Kontaktní formulář

    26.09.2016 - Naučte se cizí jazyk přesně dle Vašich potřeb. Nabízíme individuální výuku angličtiny, němčiny a dalších cizích jazyků pro děti a dospělé s pečlivě vybranými lektory, kteří se přizpůsobí vašim požadav ... pokračování
    Lektorka a překladatelka němčiny se sídlem v Liberci nabízí doučování a výuku němčiny studentům a široké veřejnosti. Příprava k maturitě, k přijímacím zkouškám též přes skype. Gramatická a konverzační průprava. Svým studentům poskytuji svá online cvičení. Reference viz mé webové stránky.
    Nacházíte se v seznamu překladatelů a tlumočníků. Pokud hledáte firmu na překlady nebo tlumočení ve Vašem bydlišti, jste na správné adrese.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00