Jak na věc


dostihy a sázky online hry

Záznam: Podívejte se na všechny dostihy z Velké Chuchle 28. dubna

    Další díl Lexikonu olympijských vítězů je věnovaný německému reprezentantovi Ludwigovi Stubbendorfovi. Jde o jednoho z nejlepších jezdců třicátých let, který přišel o život v druhé světové válce. Zahynuli i všichni jeho kolegové ze zlatého družstva.
    Termíny slušovických dostihů v sezóně 2019: 18. května – sobota 5. července – pátek  – státní svátek  3. srpna – sobota … Číst dál »
    Veřejnost si ho spojuje hlavně s Velkou pardubickou, ale Marek Stromský má na svém kontě i vítězství v klasické Velké jarní ceně s Rozletem. V rozhovoru pro EquiTV popisuje, na jaké koně se v letošní sezoně těší a odkud čerpá dostihovou motivaci.
    V sobotu 13. dubna byla v pražské Velké Chuchli zahájena klusácká sezona 2019. Na programu bylo sedm dostihů. Mezi dva hlavní patřily Trotteur Francais I. a Pražská dubnová cena. V obou z nich se nejvíce dařilo svěřencům Zdeňka Škobise.
    Závodiště Velká Chuchle v sobotu hostilo jeden z nejdůležitějších dostihových mítinků jarní části sezony. Kromě klasické Velké jarní ceny nabídlo po mnoha letech také Memoriál dr. Otakara Frankenbergera, důležitý přípravný dostih před Českým derby.


Válka si nevybírá. Olympijský vítěz Ludwig Stubbendorf v ní našel smrt

    Podívejte se na souhrnnou reportáž EquiTV z Jarní ceny Velké Chuchle. Ta se odehrála v neděli 5. května jako součást závodů, které na dostihové závodiště v Praze vrátily po mnoha desetiletích klasické parkury. Sledujte dále.
    Informace o přenosných permanentních vstupenkách a jejich objednávku a další aktuální změny naleznete ve vedlejší rubrice „ZMĚNY V SEZÓNĚ 2019“ … Číst dál »
    Žokej Martin Laube v zimě odešel do Berlína k trenérovi Janu Korpasovi. Start německé kariéry mu zatím vychází podle představ, po prvním měsíci sezony na trávě má na kontě už dvě vítězství z Hannoveru a Magdeburgu.
    Závodiště Velká Chuchle na Velikonoční pondělí podruhé otevřelo své brány, vrcholem dne byl Memoriál profesora Václava Michala. Nabízíme vám záznamy všech osmi dostihů, které se v 22. dubna na hlavní rovinové dráze České republiky běžely.
    Od pátku 10. do neděle 12. května probíhá v Hradištku u Sadské další kolo domácí parkurové Champions Tour, jehož vrcholem bude soutěž stupně T*. Ta je zároveň kvalifikací na letošní MČR. V neděli odpoledne ji budete moci sledovat ŽIVĚ na EquiTV.cz.


Šlo mi o život! Žokej Bartoš mluví o svých nejdrsnějších pádech

    Na své jezdecké začátky tentokrát zavzpomínala jedna z nejúspěšnějších českých drezurních jezdkyň Hana Vášáryová. Prozradila nám také, jaké má sportovní cíle. Rukama jí prošla opravdu dlouhá řada koní, ve své sbírce má mistrovské medaile.
    V sobotu 20. dubna proběhla v pražské Velké Chuchli klusácká Velká dubnová cena hlavního města Prahy, kterou s těsným náskokem vyhrála Veronika Poršová s koněm Un Nuage d´Osmoz před vítězem z minulého týdne Zdeňkem Škobisem s Josem. Sledujte re-live!
    Od 10. do 12. května probíhalo v Hradištku u Sadské další kolo domácí parkurové Champions Tour, jehož vrcholem byla soutěž stupně T*. V té bylo možné si vyjet kvalifikaci na letošní mistrovství České republiky. Podívejte se na Re-live EquiTV.cz.
    Letos naposled dopoledne Předpovědi počasí jsou, z hlediska pořadatelů dostihů, více než chmurné – vedra budou pokračovat a udržet … Číst dál »
    Kůň roku 2018 Subway Dancer vstoupí do sezony později než bylo plánováno. Všechno špatné je ale pro něco dobré, říká trenér Zdeno Koplík. Pro EquiTV nastínil další program sedmiletého valacha i to, jak si poradí se slavným dress codem Royal Ascotu.


Záznam: Velká jarní cena a další dostihy z Velké Chuchle 11. května

    Dlouholetý špičkový žokej Jaroslav Línek se na Slovensku dostal i do trenérské špičky. V rozhovoru pro EquiTV lituje nedostatku mladých talentů a nastiňuje, že má ve stáji dva koně s mezinárodními ambicemi - tříletého Ryonyho a staršího Oriental Sky.
    Velkou cenou Vodafone & českých lídrů, známou také jako Memoriál Jaroslava Maška, pokračovala sezona na závodišti Velká Chuchle. Nabízíme vám záznamy všech osmi dostihů, které se v neděli 28. 4. na hlavním rovinovém závodišti České republiky běžely.
    Po více než šesti měsících se vrátil dostihový život na závodiště do Pardubic. Ve středu 8. května se tam konal Zahajovací dostihový den. Pokud jste nemohli sledovat živý přenos na internetové televizi EquiTV.cz, můžete si pustit Re-live.
    Internetová televize EquiTV.cz pro vás připravila ve spolupráci s Jockey Clubem České republiky on-line přenosy z vybraných dostihových mítinků, na které se můžete podívat i ze záznamu...
    Čtvrt roku od svého vzniku má naše facebooková skupina Máme rádi dostihy Jezdci.cz přes 1000 členů. Založili jsme ji z jednoduchého důvodu - chtěli jsme naše materiály nabídnout i těm, kdo dávají před surfováním na webu přednost sociálním sítím.


Šlechtici zahájí jubilejní 120. sezónu na karlovarském závodišti

    Velký souboj o vítězství v klasické Velké jarní ceně, překvapení v dostihu tříletých vytrvalců i velké představení sériové vítězky Famous Valley. Nabízíme vám průřez dostihovým odpolednem na závodišti Velká Chuchle z 11. května.
     Všem příznivcům dostihů a jejich blízkým přejeme příjemné prožití závěru roku 2018 a úspěšný rok 2019, dostatek štěstí, zdraví, … Číst dál »
    Pětinásobný španělský šampion Václav Janáček by měl letos častěji jezdit v Česku, poprvé se představil v Praze na Velikonoční pondělí. V rozhovoru pro EquiTV a Jezdci.cz popisuje pozici svého sportu ve Španělsku a proč se vyplatí sázet na dostihy.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
13938
cache: 0024:00:00