Jak na věc


doručování veřejnou vyhláškou

Přehled doručovaných písemností - zdravotnické prostředky

    Příjemce při převzetí květin a dárků podepisuje dodací list, který obsahuje počet a druh květů, z kterých je kytice vázána. Podepsáním dodacího listu a přijetím květin nebo dárků souhlasí příjemce se vzhledem a také s množstvím, jedná-li se o řezané květiny. Je tedy nutné, aby si zákazník dodávku pečlivě zkontroloval. Na pozdější reklamace ohledně množství a druhu dodaného produktu nebude brán zřetel. Případné stížnosti musí být oznámeny do 3 dnů po dodání, buď telefonicky, faxem nebo osobně na prodejně, kde budou ihned vyřešeny. Garantujeme, že řezané květiny vydrží čerstvé nejméně 3 dny, za předpokladu, že bude o květy správně pečováno ze strany odběratele.
    Doručování květin zajišťujeme každý den, včetně sobot, nedělí a svátků. Standardně v pracovních dnech od 8,00 - 18,00 hod. Je možno doručit květinu i expres do 3 hodin po objednání bez příplatku, případně okamžitě, ale v závislosti na počtu a časovém rozvrhu objednávek u našich smluvních partnerů. Jinak standardně do 24 hod. po objednání květiny. Doručování květin o sobotách, nedělích a svátcích, případně v ranních nebo pozdních hodinách, po vzájemné předchozí dohodě s objednavatelem. Pro doručení květin o víkendu je třeba květiny objednat nejpozději v pátek do 16,00 hod. K doručení během státních svátků je třeba květiny objednat nejpozději do 16,00 hod. posledního pracovního dne před svátkem.
    Pro co největší autentičnost květiny, dle vybrané fotografie a důvěru ve 100 % kvalitu doporučujeme objednávat květiny a dárky s několikadenním předstihem, aby bylo možno případně doobjednat květy, které by nemusely být momentálně skladem.


Doručování květin a dárků po Hradci Králové o okolí:

    Květiny doručujeme s radostí a profesionálně. Splníme Vaše přání a dle Vašeho požadavku vytvoříme netradiční dárky pro ženy i muže všech generací.
    Doručujeme i klobásové kytice a jiné netradiční kytice, stejně jako kytice květinové, většinou tentýž den, jak provedete objednávku.
    Posílání květin, jejich dovoz a doručení je možný i ve dnech pracovního klidu, v sobotu, v neděli i o svátcích s příplatkem 100% oproti standartním cenám doručování.


Růže za 45,- Kč Rudé, žluté a žlutooranžové růže koupíte se slevou 30%.

    V případě, že příjemce květin není v určené době dodání zásilky na udané adrese, přenechá náš asistent květiny na bezpečném místě například u sousedů, na vrátnici, recepci, v info centru a podobně. Jestli ani takováto místa nejsou k dispozici, případně když si zákazník přál předání květin pouze této určené osobě, tak zanechá náš asistent na místě v poštovní schránce informační lístek s vysvětlením a kontakty na naší firmu, případně zanechá vzkaz v hlasové schránce telefonu příjemce. Objednavatele zásilky samozřejmě vždy o této situaci neprodleně informujeme telefonicky nebo e-mailem.O další doručení se pak pokusíme následující den. Pokud se ani při druhém pokusu nepodaří zásilku doručit, tak se zásilka vrací a bude znehodnocena (platí pouze u květin, ne u dárků). Pokud si budete přát další pokus o doručení, bude nutno zásilku znovu objednat a zaplatit. Prosíme Vás proto, uvádějte při vyplňování údajů o příjemci co nejvíce informací: v jakém patře bydlí, vyplňte raději mobilní i pevnou
    Oslavte narozeniny netradičně a zažijte nové zážitky. Inspirujte se a darujte originál, kytici z květin k svátku, narozeninám, nebo prostě jen z lásky. Pro muže to může být klobásová kytice, květinová kytice pro muže, láhev dobrého vína nebo originální dárkový koš.
    Nabízíme pouze květiny prvotřídní kvality za nejlepší ceny na trhu, protože chceme, abyste se k nám vraceli
    * Denně prodáme velké množství květin, rovněž i velké kytice, proto kupujeme květiny každý den a vy máte záruku, že vám je doručíme čerstvé, proto vám vydrží déle.
    Nemáte čas, možnost, případně ani chuť shánět po městě kytici a ještě navíc ji osobně předat? Pak to nechte opravdu na nás. Vaše lásky, blízké, přátele i kolegy překvapíme, potěšíme a poděkujeme jim za Vás. Maximálně se vynasnažíme, aby Vámi vybrané a objednané květiny a dárky byly doručeny v co možná nejkratším termínu, případně v přesně Vámi vymezené době a to v perfektním stavu a kvalitě.


Přehled doručovaných písemností – ostatní

    Doručování květin zajišťujeme každý den, včetně sobot, nedělí a svátků. Standardně v pracovních dnech od 8,00 - 18,00 hod. Je možno doručit květinu i expres do 1 hodiny po objednání bez příplatku, případně okamžitě, ale v závislosti na počtu a časovém rozvrhu objednávek od předchozích zákazníků, což bychom Vám však okamžitě sdělili. Doručování květin o sobotách, nedělích a svátcích zajišťujeme od 8,00 - 16,00 hod. Mimo tyto časy zajišťujeme i doručování květin v ranních i nočních hodinách po vzájemné předchozí dohodě s objednavatelem. Nemáme žádné cenové příplatky za doručování mimo stanovenou dobu, ani o sobotách, nedělích, ani o svátcích.Ceník doručování květin po HK o okolí: • cena kytice do 250,- Kč........doručení 100,- Kč • cena kytice od 250 - 500,- Kč........doručení 50,- Kč • cena kytice nad 500,- Kč........doručení zdarma Tyto částky se automaticky vygenerují u případné on-line objednávky v internetovém formuláři. Seznam míst - okolí Hradce Králové, pro které platí tento doru
    Nezodpovídáme za zdržení nebo nedoručení zásilky v případě, že jsou nedostatky na straně zákazníka, např. udání nesprávné adresy, zamítnutá platební karta, přestěhování, dovolená či služební cesta příjemce. Produkty vyobrazené v on-line katalogu se mohou lišit od skutečně dodaných květin a dárků. Nahrazení je nutné, aby bylo možno zboží doručit v dohodnuté době. Vyhrazujeme si právo nahradit zboží uvedené v katalogu zbožím podobného vzhledu, stejného druhu a stejné nebo vyšší kvality tak, aby bylo dosaženo bezvadného vzhledu a co nejvyšší podobnosti.
    Pokud jste se rozhodli poslat květiny nebo jiný dárek, vyberte si jakoukoli kytici nebo dárek v e-shopu. Ke kytici z květin je někdy vhodné přidat drobnou pozornost, čokoládu, láhev dobrého vína nebo třeba šampaňské. I tu s kytkou dovezeme. Květiny rozvážíme denně, sdělte nám adresu a přibližný čas doručení.


Květiny v akci každý týden. Vyberte si z naší dnešní nabídky.

    Nechte doručit kytici z květin pro ženy nebo originální netradiční kytici z klobás pro muže, udělejte velké překvapení. Vaší blízké osobě to zcela jistě udělá radost. Služba doručování květin, květinových i klobásových kytic a jejich rozvoz je v dnešní době velice žádaná a můžete ušetřit hodně času. K tomu Vám nabízíme právě našich služeb a služeb květinového taxi. Váš originální dárek doručíme na jakoukoli adresu v Brně a okolí. Květiny po Brně a okolí rozvážíme pravidelně každý den. Jestliže potřebujete doručit květiny i do vzdálenějších míst mimo Brno, doručení zajistímepo celé ČR.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00