Jak na věc


doručování veřejnou vyhláškou

Doručování květin a dárků po Hradci Králové o okolí:

    Nechte doručit kytici z květin pro ženy nebo originální netradiční kytici z klobás pro muže, udělejte velké překvapení. Vaší blízké osobě to zcela jistě udělá radost. Služba doručování květin, květinových i klobásových kytic a jejich rozvoz je v dnešní době velice žádaná a můžete ušetřit hodně času. K tomu Vám nabízíme právě našich služeb a služeb květinového taxi. Váš originální dárek doručíme na jakoukoli adresu v Brně a okolí. Květiny po Brně a okolí rozvážíme pravidelně každý den. Jestliže potřebujete doručit květiny i do vzdálenějších míst mimo Brno, doručení zajistímepo celé ČR.
    Nezodpovídáme za zdržení nebo nedoručení zásilky v případě, že jsou nedostatky na straně zákazníka, např. udání nesprávné adresy, zamítnutá platební karta, přestěhování, dovolená či služební cesta příjemce. Produkty vyobrazené v on-line katalogu se mohou lišit od skutečně dodaných květin a dárků. Nahrazení je nutné, aby bylo možno zboží doručit v dohodnuté době. Vyhrazujeme si právo nahradit zboží uvedené v katalogu zbožím podobného vzhledu, stejného druhu a stejné nebo vyšší kvality tak, aby bylo dosaženo bezvadného vzhledu a co nejvyšší podobnosti.
    Posílání květin, jejich dovoz a doručení je možný i ve dnech pracovního klidu, v sobotu, v neděli i o svátcích s příplatkem 100% oproti standartním cenám doručování.


__________________________________________________________________________

    Doručování květin zajišťujeme každý den, včetně sobot, nedělí a svátků. Standardně v pracovních dnech od 8,00 - 18,00 hod. Je možno doručit květinu i expres do 3 hodin po objednání bez příplatku, případně okamžitě, ale v závislosti na počtu a časovém rozvrhu objednávek u našich smluvních partnerů. Jinak standardně do 24 hod. po objednání květiny. Doručování květin o sobotách, nedělích a svátcích, případně v ranních nebo pozdních hodinách, po vzájemné předchozí dohodě s objednavatelem. Pro doručení květin o víkendu je třeba květiny objednat nejpozději v pátek do 16,00 hod. K doručení během státních svátků je třeba květiny objednat nejpozději do 16,00 hod. posledního pracovního dne před svátkem.
    Doručujeme i klobásové kytice a jiné netradiční kytice, stejně jako kytice květinové, většinou tentýž den, jak provedete objednávku.
    Oslavte narozeniny netradičně a zažijte nové zážitky. Inspirujte se a darujte originál, kytici z květin k svátku, narozeninám, nebo prostě jen z lásky. Pro muže to může být klobásová kytice, květinová kytice pro muže, láhev dobrého vína nebo originální dárkový koš.
    Nemáte čas, možnost, případně ani chuť shánět po městě kytici a ještě navíc ji osobně předat? Pak to nechte opravdu na nás. Vaše lásky, blízké, přátele i kolegy překvapíme, potěšíme a poděkujeme jim za Vás. Maximálně se vynasnažíme, aby Vámi vybrané a objednané květiny a dárky byly doručeny v co možná nejkratším termínu, případně v přesně Vámi vymezené době a to v perfektním stavu a kvalitě.


Státní ústav pro kontrolu léčiv

    Pokud jste se rozhodli poslat květiny nebo jiný dárek, vyberte si jakoukoli kytici nebo dárek v e-shopu. Ke kytici z květin je někdy vhodné přidat drobnou pozornost, čokoládu, láhev dobrého vína nebo třeba šampaňské. I tu s kytkou dovezeme. Květiny rozvážíme denně, sdělte nám adresu a přibližný čas doručení.
    Příjemce při převzetí květin a dárků podepisuje dodací list, který obsahuje počet a druh květů, z kterých je kytice vázána. Podepsáním dodacího listu a přijetím květin nebo dárků souhlasí příjemce se vzhledem a také s množstvím, jedná-li se o řezané květiny. Je tedy nutné, aby si zákazník dodávku pečlivě zkontroloval. Na pozdější reklamace ohledně množství a druhu dodaného produktu nebude brán zřetel. Případné stížnosti musí být oznámeny do 3 dnů po dodání, buď telefonicky, faxem nebo osobně na prodejně, kde budou ihned vyřešeny. Garantujeme, že řezané květiny vydrží čerstvé nejméně 3 dny, za předpokladu, že bude o květy správně pečováno ze strany odběratele.
    Pro co největší autentičnost květiny, dle vybrané fotografie a důvěru ve 100 % kvalitu doporučujeme objednávat květiny a dárky s několikadenním předstihem, aby bylo možno případně doobjednat květy, které by nemusely být momentálně skladem.


Přehled doručovaných písemností - ceny a úhrady

    Doručování květin zajišťujeme každý den, včetně sobot, nedělí a svátků. Standardně v pracovních dnech od 8,00 - 18,00 hod. Je možno doručit květinu i expres do 1 hodiny po objednání bez příplatku, případně okamžitě, ale v závislosti na počtu a časovém rozvrhu objednávek od předchozích zákazníků, což bychom Vám však okamžitě sdělili. Doručování květin o sobotách, nedělích a svátcích zajišťujeme od 8,00 - 16,00 hod. Mimo tyto časy zajišťujeme i doručování květin v ranních i nočních hodinách po vzájemné předchozí dohodě s objednavatelem. Nemáme žádné cenové příplatky za doručování mimo stanovenou dobu, ani o sobotách, nedělích, ani o svátcích.Ceník doručování květin po HK o okolí: • cena kytice do 250,- Kč........doručení 100,- Kč • cena kytice od 250 - 500,- Kč........doručení 50,- Kč • cena kytice nad 500,- Kč........doručení zdarma Tyto částky se automaticky vygenerují u případné on-line objednávky v internetovém formuláři. Seznam míst - okolí Hradce Králové, pro které platí tento doru
    Květiny doručujeme s radostí a profesionálně. Splníme Vaše přání a dle Vašeho požadavku vytvoříme netradiční dárky pro ženy i muže všech generací.
    Nabízíme pouze květiny prvotřídní kvality za nejlepší ceny na trhu, protože chceme, abyste se k nám vraceli
    * Denně prodáme velké množství květin, rovněž i velké kytice, proto kupujeme květiny každý den a vy máte záruku, že vám je doručíme čerstvé, proto vám vydrží déle.


Informace o doručování veřejnou vyhláškou

    V případě, že příjemce květin není v určené době dodání zásilky na udané adrese, přenechá náš asistent květiny na bezpečném místě například u sousedů, na vrátnici, recepci, v info centru a podobně. Jestli ani takováto místa nejsou k dispozici, případně když si zákazník přál předání květin pouze této určené osobě, tak zanechá náš asistent na místě v poštovní schránce informační lístek s vysvětlením a kontakty na naší firmu, případně zanechá vzkaz v hlasové schránce telefonu příjemce. Objednavatele zásilky samozřejmě vždy o této situaci neprodleně informujeme telefonicky nebo e-mailem.O další doručení se pak pokusíme následující den. Pokud se ani při druhém pokusu nepodaří zásilku doručit, tak se zásilka vrací a bude znehodnocena (platí pouze u květin, ne u dárků). Pokud si budete přát další pokus o doručení, bude nutno zásilku znovu objednat a zaplatit. Prosíme Vás proto, uvádějte při vyplňování údajů o příjemci co nejvíce informací: v jakém patře bydlí, vyplňte raději mobilní i pevnou

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
15120
cache: 0024:00:00