Jak na věc


doručení květin české budějovice

Přepravce či poštovní doručovatel nevložil do vaší schránky oznámení o nedoručení / uložení zásilky

    Pokud vám zásilka nebyla doručena nebo se vyskytl problém při jejím doručování, obraťte se prosím na náš zákaznický servis na lince 296 245 025.
    Růže barvy jsou elegantním dárkem. Vyjadřují úctu k obdarovanému. Tato vazba působí jednoduše a nádherně. V jednoduchosti je krása. Tato kytice se dá použít i jako jednodušší svatební kytice.
    Stává se to velmi zřídka. Pokud k této situaci dojde, můžete si objednat nový kus zboží a s dopravcem zahájíme reklamační řízení nezávisle na vaší situaci z první objednávky.
    Nechte si svoji objednávku doručit zcela zdarma při objednávce nad 3 000 Kč nebo během akcí zahrnujících Dopravu zdarma.
    Česká pošta nabízí také aplikace pro chytré telefony, díky které můžete sledovat zásilku nebo vyhledat nejbližší poštu. Aplikace pro iPhone a Android.
    V den doručení dostanete ráno SMSku s předpokládaným časem doručení (3hodinové rozmezí). Pokud se vám doručení v daný den nehodí, můžete ho podle pokynů v SMS posunout o 1, 2 nebo 3 pracovní dny.


Osobní vyzvednutí

    Pro konkrétní objednávku nemusí být dostupné všechny způsoby doručení, např. pokud se jedná o zboží větších rozměrů. V košíku se vám vždy ukáže, ze kterých možností máte na výběr.
    Pozor – před vyzvednutím zboží počkejte na e-mail nebo SMS s potvrzením. Pošleme vám je, jakmile je zboží na prodejně připraveno, proces totiž nějakou chvíli trvá.
    Růžové růže jsou symbolem něhy a půvabu a zároveň i vznešenosti, protože růže je královnou mezi květinami. Věnujte tuto květinovou vazbu osobě, na které Vám záleží.
    Na prodejně pro vás bude připraveno ještě následujících 5 pracovních dnů. Pokud zboží v této lhůtě neodeberete, je uvolněno do volného prodeje.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00