Jak na věc


doporučené programy na stahování mp3 z youtube

5% za každý nákup!

    Například: na dopise bude jméno manželky + adresa firmy na kterou dopis posílám a na podacím lístku budu já a adresa firmy. Nebo pokud používám zákaznickou kartu od České pošty, tak na dopise bude manželka ale karta bude moje. Je toto problém?
    Výhodou doporučeného psaní oproti obyčejnému psaní je, že můžete sledovat pohyb zásilky na internetových stránkách České pošty a ověřit si doručení. Při ztráte zásilky ji můžete reklamovat na pobočce České pošty.
    Doporučené psaní je standartně pojištěno na 580 korun, proto není potřeba na podací lístek vyplňovat žádnou částku. Doporučené psaní můžete posílat s dobírkou, tedy pokud vyplníte k podacímu lístku poštovní poukázku A, přijdou Vám peníze za dobírku na Váš bankovní účet.
    V dnešním příspěvku se podíváme na všechny infromace, které potřebujete k tomu, aby jste dokázali bez problémů poslat doporučené psaní a třeba i nakonec ušetřili. Více v našem článku Doporučené psaní – cena, rozměry, váha, psaní adresy. Doporučený dopis a doporučené psaní je jedno a to samé.


Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

    Na doporučené psaní píšeme adresu jak odesílatele (to jste Vy, balíček odesíláte), tak adresáta (toho, komu posíláte. Adresát se vyplňuje větším písmem doprava dolu, odesilatel doleva nahoru, někdo odesilatele lehce křížkem škrtá, aby se rozpoznal adresát. Já to ale nedělám a to jsem posílal za poslední roky stovky doporučených psaní, nikdy s tím nebyl problém. Více v článku jak napsat adresu na balík nebo dopis.
    Kvalitní stříbrné a ocelové šperky výhodně na Perfect-Shop.cz. Stříbrné naušnice se zirkony, stříbrné korálky na náramky Pandora, ocelové šperky, stříbrné pozlacené šperky.
    Zásilka bude dodána na Vámi určenou adresu již následující pracovní den. V rámci služby Doporučené psaní nebudete informováni ani e-mailem, ani SMS. V případě, že Vás pracovník pošty nezastihne, dostanete oznámení v tištěné podobě do schránky k vyzvednutí zásilky na uvedené pobočce České pošty. Svou zásilku můžete sledovat online na stránkách České pošty.
    V 95% je doporučený dopis dodán do druhého pracovního dne doba dodání je tak 1 pracovní den. (podáte ve středu, doručen je ve čtvrtek), maximální prodloužení, které jsem zažil je o 1 pracovní den (podán ve středu, doručen v pátek), ale je to velmi vyjimečné(doporučených dopisů posílám desítky měsíčně).

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00