Jak na věc


doplněk stravy bílkovina

Flex Code sirup 500 ml - kloubní výživa

    Tekutý doplněk stravy Multivit 25 ml ve spreji s denní dávkou 14 základních vitamínů a minerálních látek.Multivit ve spreji od britské společnosti BetterYou, obsahuje celé spektrum vitaminů B, včetně ..
    Doplňky stravy jsou potraviny, které se od potravin pro běžnou spotřebu odlišují vysokým obsahem vitaminů, minerálů nebo jiných látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, které byly vyrobeny za účelem doplnění běžné stravy na úroveň příznivě ovlivňující zdravotní stav. Doplňky stravy obsahují potravní doplňky, což jsou nutriční faktory (vitaminy, minerální látky, aminokyseliny, specifické mastné kyseliny a další látky) s významným biologickým účinkem, které se přidávají do potravin za účelem obohacení a zvýšení jejich výživové hodnoty.


Herba medica Kelp 320 mg, mořská řasa na štítnou žlázu, 60 kapslí

    Doplňky stravy tvoří nenahraditelnou složkou naší stravy. Bylinné tablety a extrakty, vitamíny a minerály ve vysoké kvalitě, bez přísad a konzervantů, to vše vám nabízíme jako doplněk k vašemu životnímu stylu. Nabízíme množství přírodních produktů, fytofarmak a bylinných tablet, které jsou vhodnou alternativou ke klasickým lékům. Z řady základních vitamínů a minerálů, jsou produkty řady Natures Aid, vysoce kvalitní doplňky stravy. Přírodní doplňky stravy nejsou zaměnitelné s léky. Tyto doplňky stravy plní pouze funkci k podpůrné léčbě. I přesto nepřekračujte u nich doporučené dávkování.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00