Jak na věc


domácího tekutého mýdla

Existuje přátelství mezi mužem a ženou?

    Co zkusit přidat trochu kokosového oleje (popř. jojobového, sezamového a pod.) Nebudou pak tak suché ruce :-)Kokosový olej doporučuji http://www.imandragora.cz/panensky-kokosovy-olej-bio/. Používám ho jako krém, balzám na vlasy, základ pro krémy a masti i do vaření. Do kůže se dobře vstřebá a dlouho nemastí.
    Paní Dano, nějak se tu nezobrazil váš dotaz ohledně trvanlivosti těchto domácích přípravků. Toto mýdlo i prací gel mám cca 2 měsíce než vše spotřebujeme. Nikdy se mi nezkazilo. Plíseň se vytváří z nečistot, stačí když tam spadne třeba nějaký drobek nebo je nádobka po něčem špatně vymytá.
    Možná by to šlo, s tím nemám zkušenost. V podstatě jediná složka, u které nevím je ta prací soda. Je to ale určitě dobrý nápad, asi to prozkoumám na internetu a případně zkusím
    Dobrý den, děkuji za zajímavý tip. Zatím jsem kokosový olej na nic nepoužívala, jestli si jej koupím, tak jej do mýdla zkusím hned přidat. Obvykle nemám ráda mastná mýdla, takže bude fajn, pokud se kokosový olej dobře vstřebává.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00